«Найкращий читач України – 2013» визначив найкращих

23.04.2013 17:29

Конкурс – це завжди пізнавально, азартно, непередбачувано і неймовірно цікаво! А якщо це не просто конкурс, а обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2013», то слід очікувати чогось непересічного і захоплюючого. Уже багато років поспіль у нашій бібліотеці відбуваються обласні тури цього надзвичайно цікавого читацького марафону. Цілий рік шестикласники і семикласники області з нетерпінням чекають березня-квітня, аби, визначивши між собою найкращих у районах, приїхати до Львова і продемонструвати свою ерудицію і знання літератури у відкритому і чесному інтелектуальному змаганні. Цей рік не став винятком.На третій – обласний – тур конкурсу 23 квітня до нас приїхало 49 учасників майже з усіх районів Львівської області (24 шестикласників і 25 учнів 7-х класів). З кожним новим завданням учасників ставало все менше і менше, аж поки не залишилося п’ятеро, потім – троє і, нарешті, один.

 У напруженій, але справедливій боротьбі переможцями стали: Наталя Савич – учениця 6-го класу із села Накваша Бродівського району та Ірина Мартиняк – семикласниця з міста Золочів.

Нагородою для переможців стали солодкі призи від наших спонсорів - холдингової компанії «!Фест» і книги від «Видавництва Старого Лева», а також квитки на вистави трьох провідних театрів Львова – Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, Першого українського театру для дітей та юнацтва і Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької.  Проте найголовнішим призом для наших переможців стало запрошення на участь у 7 Львівському міжнародному дитячому фестивалі, який відбудеться 17 – 19 травня цього року.

Родзинкою того дня став виступ автора та виконавця репових композицій Дмитра Дегтярьова, який своєю зворушливою піснею про маму викликав сльози не лише у членів журі – бібліотекарів і письменників, але й у багатьох із присутніх у залі.

…А тим часом. Поки серед шестикласників кипіли пристрасті у читальному залі, семикласники вирушили на захоплюючу екскурсію нашим старовинним містом, яку допомогла організувати туристична агенція «На канікули» - давній друг і партнер нашої бібліотеки.

Коли ж, дізнавшись багато нового й цікавого про Львів, семикласники повернулися до бібліотеки, аби вступити у боротьбу за титул найкращого читача України -2013, учні шостих класів вирушили на таку ж екскурсію, аби не лише відкрити для себе таємниці нашого неповторного міста, але й зняти стрес після напруженої інтелектуальної боротьби.

 Пригощав наших гостей наш давній друг, партнер і спонсор ресторан «На розі».

Набравшись неповторних вражень, набувши досвіду конкурсної боротьби, трохи втомлені, але щасливі шестикласники і семикласники поїхали додому, аби розповісти тим, кому не пощастило потрапити до числа найкращих читачів, як це прекрасно, корисно і круто – читати, пізнавати світ і ставати учасниками неймовірно цікавих конкурсів…

Напружена боротьба відбіркових турівНапружена боротьба відбіркових турівГість програми – автор і виконавець репових композицій Дмитро Дехтярьов«Найкращий читач – 2013» серед учнів 6-х класів Наталя Савич із Бродівського районуНайкращою серед семикласників виявилася Ірина Мартиняк із ЗолочеваНа екскурсії – учні 6-х класів районних шкіл Львівської областіЗахоплюючу розповідь про історію Львова слухають семикласники

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»