«Найкращий читач України – 2013» визначив найкращих

23.04.2013 17:29

Конкурс – це завжди пізнавально, азартно, непередбачувано і неймовірно цікаво! А якщо це не просто конкурс, а обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2013», то слід очікувати чогось непересічного і захоплюючого. Уже багато років поспіль у нашій бібліотеці відбуваються обласні тури цього надзвичайно цікавого читацького марафону. Цілий рік шестикласники і семикласники області з нетерпінням чекають березня-квітня, аби, визначивши між собою найкращих у районах, приїхати до Львова і продемонструвати свою ерудицію і знання літератури у відкритому і чесному інтелектуальному змаганні. Цей рік не став винятком.На третій – обласний – тур конкурсу 23 квітня до нас приїхало 49 учасників майже з усіх районів Львівської області (24 шестикласників і 25 учнів 7-х класів). З кожним новим завданням учасників ставало все менше і менше, аж поки не залишилося п’ятеро, потім – троє і, нарешті, один.

 У напруженій, але справедливій боротьбі переможцями стали: Наталя Савич – учениця 6-го класу із села Накваша Бродівського району та Ірина Мартиняк – семикласниця з міста Золочів.

Нагородою для переможців стали солодкі призи від наших спонсорів - холдингової компанії «!Фест» і книги від «Видавництва Старого Лева», а також квитки на вистави трьох провідних театрів Львова – Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, Першого українського театру для дітей та юнацтва і Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької.  Проте найголовнішим призом для наших переможців стало запрошення на участь у 7 Львівському міжнародному дитячому фестивалі, який відбудеться 17 – 19 травня цього року.

Родзинкою того дня став виступ автора та виконавця репових композицій Дмитра Дегтярьова, який своєю зворушливою піснею про маму викликав сльози не лише у членів журі – бібліотекарів і письменників, але й у багатьох із присутніх у залі.

…А тим часом. Поки серед шестикласників кипіли пристрасті у читальному залі, семикласники вирушили на захоплюючу екскурсію нашим старовинним містом, яку допомогла організувати туристична агенція «На канікули» - давній друг і партнер нашої бібліотеки.

Коли ж, дізнавшись багато нового й цікавого про Львів, семикласники повернулися до бібліотеки, аби вступити у боротьбу за титул найкращого читача України -2013, учні шостих класів вирушили на таку ж екскурсію, аби не лише відкрити для себе таємниці нашого неповторного міста, але й зняти стрес після напруженої інтелектуальної боротьби.

 Пригощав наших гостей наш давній друг, партнер і спонсор ресторан «На розі».

Набравшись неповторних вражень, набувши досвіду конкурсної боротьби, трохи втомлені, але щасливі шестикласники і семикласники поїхали додому, аби розповісти тим, кому не пощастило потрапити до числа найкращих читачів, як це прекрасно, корисно і круто – читати, пізнавати світ і ставати учасниками неймовірно цікавих конкурсів…

Напружена боротьба відбіркових турівНапружена боротьба відбіркових турівГість програми – автор і виконавець репових композицій Дмитро Дехтярьов«Найкращий читач – 2013» серед учнів 6-х класів Наталя Савич із Бродівського районуНайкращою серед семикласників виявилася Ірина Мартиняк із ЗолочеваНа екскурсії – учні 6-х класів районних шкіл Львівської областіЗахоплюючу розповідь про історію Львова слухають семикласники

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича