Давня леотечна традиція - до дня святого Миколая вручати комусь із найбільш достойних наших друзів, із ким співпраця за останній час була особливо плідною, почесну медаль "Великий приятель маленьких читачів".
Ця медаль вручається із 2003р. і у різні роки її отримували і Ігор Калинець, і Іван Малкович, і Мар'яна Савка і багато-багато інших дуже важливих для нас людей, котрі не раз допомагали Леотеці і нашим читачам. Раніше це нагородження відбувалось приблизно 19 грудня, а тепер - відповідно до 6 числа цього місяця.
Цьогоріч - це вже 21-ше нагородження. І ми дружно вирішили, що на цей раз почесну відзнаку заслужила художниця Наталя Павлюк, котра вже не один рік співпрацює із Леотекою. І впевнені - всі ті, хто хоч раз побував на заняттях пані Наталі, цілком і повністю обома руками погодяться із цим нашим вибором! Адже, як сказала художниця на церемонії вручення, найбільше задоволення до неї на цих заняттях - розкрити потенціал дитини, дати їй впевненість у своїй творчості, адже "зовсім не малюючих людей немає".
До речі, завтра у Наталі Павлюк відкривається красивезна виставка "Сад" у галереї "Гомін" (вулиця Лемківська, 15а) - тож усі можуть помилуватися її творчістю наживо і зблизька!