"Магічне Леоліто". Тиждень 5: "Купальський"

03.07.2023 11:41

Ми не зогледілись, як проминув цілий червень Магічного Леоліта!

Тож запрошуємо розпочати із нами новий магічний літній місяць!

Темою першого липневого тижня, буде, звичайно, Купальська магія, адже в ніч із четверга на п'ятницю маємо Ніч на Івана Купала!

Зверніть увагу на зірочку біля деяких заходів - нею позначені заняття, на які необхідно реєструватись за тел. (067) 654-39-19.

Не забувайте, що із липня у нас стартують літні [не]щоденники (що їх можна отримати у бібліотекарів), заповнивши які впродовж літа відмітками за відвідування леотечних заходів, можна отримати наприкінці серпня подарунок!

Паркова читальня до заходів, за які ставитимуться відмітки, не належить, тому що місце і час її проведення надто залежне від погоди та від повітряних тривог. (Тривалі дощ чи повітряна тривога у цей час, звичайно, означають автоматичне скасування заходу, на жаль). Також нагадуємо, що Паркова читальня, на відміну від Прогулянкового табору, не збирається у Леотеці, щоб вирушити у парк - ми просто прямуємо до котрогось парку, щоб там читати із тими, кого зустрінемо на місці - це дає можливість не лише зустріти старих друзів, але й знайти нових та розповісти про Леотеку тим, хто про неї не чули.

Що ж - вирушаймо у новий літній місяць - а ми вам допоможемо зробити його трішечки цікавішим та магічнішим!