КіноЛевчик

06.08.2012 09:49

22-26 серпня 2012

ВХІД НА УСІ ПОКАЗИ ВІЛЬНИЙ.

Запрошуємо дітей, батьків, вихователів, учителів побачити фільми, які не потрапляють в наш кінопрокат, адже вони виховують думаючу і відчуваючи дитину.

Факультет культури і мистецтв, вул. Валова 18

23 серпня. четвер

 

12:00

БИЙ, ПАРАГОНЕ!

Повнометражний художній фільм про дітей, які грають у футбол.

Станіслав Єндрика

 

94 хв

Парагон, найкращий гравець і «душа» дворової футбольної команди, потрапляє у різні пригоди: намагається утекти байдаркою на острів Ява і ледь не топиться, стає в’язнем зграї бандитів, утікає, падає з риштування. Але врешті решт його команда здобуває першість у футбольному турнірі.

 

13:40

МАЛЕНЬКИЙ ВЕСТЕРН І ІНША АНІМАЦІЯ

 

Найкраща архівна класика

польської анімації для

дітей.

 

64 хв

 

 

15:00

МАГІЧНЕ ДЕРЕВО

Художній фільм. Сповнена чудових пригод історія від видатного режисера, лауреата премії Еммі.

Цей польський фільм здобув найбільше (понад 20) нагород на міжнародних кінофестивалях.

 

Анджей Малєшка

 

83 хв

Раптова буря валить величезний, старий дуб – Магічне дерево. Люди ріжуть його на дошки і роблять з нього предмети щоденного вжитку. Потім вони потрапляють до магазинів і у цілому світі починають траплятися незвичайні речі, бо частинки магічної сили дерева є у всьому, що з нього зробили. Одного дня троє дітей – Тося, Філіп і Кукі – знаходять крісло, яке виконує бажання. Їхні батьки виїхали на заробітки за кордон і залишили дітей під опікою ненависної тітки. Діти вирушають на пошуки батьків, і завдяки магічному закляттю забирають тітку із собою. Однак подорож виявилася непростою, оскільки їх переслідує невідомий, який за будь-яку ціну прагне здобути незвичайне крісло.

 

24 серпня, п’ятниця

12:00

І ТИ СТАНЕШ ІНДІАНЦЕМI

Художній фільм, який за 50 років не втратив своєю популярності. За участі видатних польських акторів.

 

Конрад Наленцкі

 

96 хв

Легка, пригодницька комедія, героєм якої є підліток, що мріє про зустріч із справжніми індіанцями племені апачів. Хлопець також хоче стати індіанцем і пережити великі пригоди. Виявляється, що навіть найбільш дивовижні фантазії стають інколи реальністю, якщо дуже захотіти і вперто йти до мети. Але поки дитячі мрії сповняться, хлопчина мусить перейти через кілька непростих випробувань, з яких звісно вийде переможцем.

 

13:40

Божевільний годинник і інша анімація

 

Найцікавіші анімаційні

стрічки для дітей останніх років

 

92 хв

 

25 серпня, субота

12:00

ЗІРКА КОПЕРНІКА

 

Повнометражний анімаційний фільм

 

Анджей Ожеховскі

Здіслав Кудла

 

90 хв

Міколай Копернік, син торунського купця, росте цікавим і кмітливим хлопцем. Коли йому виповнюється десять років, нідерландський астролог Пауль ван де Фолдер прорікає йому велике майбутнє і зароджує у нього велике зацікавлення зірками. Пауль ван де Фолдер знову з’являється у житті Коперніка, коли той є студентом Ягелонського університету у Кракові. Між астрологом - насправді шарлатаном, Войцехом з Брудзева і іншими професорами починається боротьба за душу студента. Астрологія бореться з астрономією. Із сумнівів і запитань, які роздирають Міколая, народжується відкриття, яке змінює світ.

 

15:00

Що, як і чому дивляться наші діти?

 

Дискусія На КіноЛевичку

 

 

 

За участі психологів, педагогів, батьків і творців дитячого кіно

 

26 серпня, неділя

12:00

Анімаційна програма від фестивалю Transatlantyk

 

35 хв

 

12:40

КіноЛевчик з КіноЛевом

 

Найкраще з дитячого українського ігрового і анімаційного кіно

 

 

 

Кінопалац «Копернік» вул. Коперніка, 9

25 серпня, субота

15:00

За участі режисера і виконавців головних ролей

ЗАВТРА БУДЕ КРАЩЕ

Один із найкращих польських фільмів останніх років, лауреат нагороди Берлінського кінофестивалю

 

Дорота Кендзєжавска

 

118 хв

Трійко бездомних хлопчаків, що мешкають на вокзалі в одному із російських міст, вирішують утекти через кордон до Польщі. Їм здається, що там їх чекає краще життя : дім, школа, привітні люди. «Це правдива історія. Хлопців було двоє або троє. Не знаю, чи вони були братами. Не знаю, чи утікали вперше, чи вже ні. Не знаю, що спіткало їх у дорозі. Знаю тільки, що вони хотіли щось змінити у своєму житті. Знаю також, що добрі і злі люди є всюди, а випадок і збіг обставин часто часто є вирішальними у нашому житті. Знаю, що багато з нас сподівається, що десь є краще, інакше, гарніше. Де б це не було…»

 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»