bool(false) bool(false) "Гарячий" початок Дитячого форуму-2016 у нашій бібліотеці - ЛОБД

bool(false) "Гарячий" початок Дитячого форуму-2016 у нашій бібліотеці

bool(true) bool(false)
01.01.1970 00:00
bool(false) Зображення для новини '

Так давно очікуваний і анонсований Дитячий форум-2016 сьогодні стартував! На різних майданчиках міста, а особливо у Палаці мистецтв, відбувається стільки усього цікавого, що справжнім книгоманам важко визначитися, на які події варто піти в першу чергу. Але наші читачі вибір зробили вже давно - звісно, вони ідуть на зустрічі і презентації, які відбуваються у нашій бібліотеці.

Перший день роботи Форуму у нас видався "гарячим". Розпочала читацький марафон запальна і завжди усміхнена київська письменниця Євгенія Пірог,

 яка не лише презентувала свою книжку "Сумка мами кенгуру", але й провела своєрідний майстер-клас з оригамі. 

Другий гість, який завітав до нас - письменник Жак Жаб'є (Олег Жовтанецький), 

- презентував свою книжку "Баранцеві сниться лука". І завітав не сам, а з дружиною Надією Чубою, двома чудовими дітлахами і другом Олегом Онещаком - актором Львівського театру ім. Леся Курбаса, який є керівником дитячої театральної студії "Золотий клубок".

 Презентація перетворилася на цікаве, веселе дійство, у якому були задіяні і наші читачі - першокласники школи Святої Софії, - адже вони не лише прочитали книгу Жака Жаб'є, але й вивчили віршики з неї напам'ять. 

Усіх діток автор пригощав печивом-баранцями, а бібліотека подарувала паперових баранчиків.

Для більш дорослих - дев'ятикласників гімназії "Галицької" - 

молодий автор і видавець Тарас Шило з сестрою Марією презентував свою книгу "Літак в небі" і сімейне видавництво "Круговерть". 

Мова йшла про те, як виникла ідея створення нового видавництва, як писалася перша книга, які труднощі й перепони ставали на шляху до здійснення мрії, і як ці перепони долалися. 

А от відома письменниця і журналістка Галина Вдовиченко,

 на зустріч з якою до нашої бібліотеки прийшли найкращі читачі з усіх областей України,

розповідала про секрети журналістики і письменницького ремесла, радила, наводила приклади, розпитувала дітей про їхні бібліотеки і читацький досвід... 

Зустріч була настільки цікавою, змістовною і корисною, що найкращі читачі довго не відпускали улюблену письменницю, засипавши її запитаннями, а потім ще фотографувалися і брали автографи.

Фотограф Віталій Грабар 

провів майстер-клас з фотографування і оброблення фотографій, спробувавши у відведений час навчити дітей "привезти додому не 5 тисяч, а 5 якісних фотографій" і порівняв фотографування зі спортом.

 "Далеко не завжди той фотограф, який робить дуже гарні студійні фотографії, вміє так само гарно робити пейзажну чи репортажну зйомку і навпаки", - зазначив Віталій Грабар.

За перший день роботи Дитячого форуму-2016 наші читачі отримали стільки вражень, корисних порад і позитивних емоцій, що їх вистачило б надовго, але ж попереду ще три дні читацького марафону!

Наші партнери

bool(false) Логотип 'Радіо Ольштин'

bool(false) Радіо Ольштин

bool(false) Логотип 'Мишеняткова абетка'

bool(false) Мишеняткова абетка

bool(false) Логотип 'Журнал Колосок'

bool(false) Журнал Колосок

bool(false) Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

bool(false) Освітня ГО «ЛАД»

bool(false) Логотип 'Батьки в дії'

bool(false) Батьки в дії

bool(false) Логотип 'Аквадіти'

bool(false) Аквадіти