Діти Енн Ширлі у нашій бібліотеці

09.09.2015 09:54
Зображення для новини 'Діти Енн Ширлі у нашій бібліотеці'

Палкі шанувальники книг канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері про Енн Ширлі отримали можливість прочитати уже сьому із восьми книг - "Діти з Долини Райдуг". Бібліотекар Валентина Шевченко запросила на зустріч із видавцем Анатолієм Івченком восьмикласників ЗСШ №8, яким розповіла про найпопулярніші книги видавництва "Урбіно" - "Кава з кардамоном", "Буба", "Позолочена рибка", і, звісно, книги про життя Енн Ширлі.

Віддані "фанати" Енн подарували бібліотеці виготовлені власноруч листівки, присвячені улюбленій героїні. Сам Анатолій Івченко теж розповів багато цікавого про життя видавництва і нові книги, які от-от побачать світ.

У листопаді він обіцяв нову книгу про Лінку Йоганни Ягелло і восьму - про Енн. Також презентував новинки видавництва - книгу розмальовок "Дивовижні міста", яка в Україні вийшла швидше, ніж в інших країнах світу. Видавець читав уривок із книги "Діти з Долини Райдуг", а на завершення зустрічі запросив усіх на презентації видавництва "Урбіно" у рамках ХХІІ Форуму видавців у Львові і пообіцяв багато цікавих і незабутніх вражень.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»