«Цілі сталого розвитку» – ключові напрямки розвитку нашої планети

26.05.2021 08:41
«Цілі сталого розвитку» – ключові напрямки розвитку нашої планети

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у міжнародному освітньому проєкті, який присвячено темі Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети, що у 2015 році були ухвалені на Саміті ООН.

Україна також підписала Порядок денний ООН і заявила про готовність до 2030 року реалізувати 17 Цілей сталого розвитку, які покликані усім світом здійснити глобальні і якісні зміни у соціальних, економічних та екологічних сферах.

Метою нашого проєкту є заохочення педагогів, працівників культурно-освітніх закладів, які працюють з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку до активних дій задля сталого розвитку.

Організаторами проєкту є польський Фонд CultureLab та українська громадська організація «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» у партнерстві із управлінням освіти Львівської міської ради, Львівською обласною бібліотекою для дітей, Українською бібліотечною асоціацією та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом «Свободи» в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», що реалізується Фондом «Освіта для демократії».

Проєкт передбачає такі компоненти та заходи:

  1. Участь у конференції із елементами тренінгу, яка відбудеться у формі телемосту між Україною та Польщею. Головними спікерами будуть експерти та розробники навчальних матеріалів про Цілі сталого розвитку із Варшавського Фонду. Захід відбудеться 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, о 12:00 за київським часом. Усім зареєстрованим учасникам, на електронну пошту, буде надіслано порядок денний, а також ZOOM-посилання для участі у події.  

Реєстрація за посиланням - http://surl.li/tzkc

  1. Для перших 250-ти зареєстрованих осіб, які 1 червня братимуть участь у онлайн конференції, буде надіслано друкований комплект навчально-методичних матеріалів про Цілі сталого розвитку – це книга із тематичними казками, а також збірник із інтерактивними іграми та завданнями для роботи з дітьми.
  2. Усі учасники проєкту отримають доступ до навчальних відеофільмів, які спеціально розробленні для педагогів та працівників культурно-освітніх закладів України.
  3. Забезпечення усім учасникам проєкту подальшої експертної менторської підтримки шляхом проведення ZOOM-сесій.
  4. Впровадження учасниками проєкту набутих знань серед дітей, які належать до їхніх компетенцій в рамках здійснення своєї професійної діяльності.

Усі учасники, які візьмуть участь та впровадять отриманні знання серед дітей, отримають сертифікат участі у зазначеному міжнародному проєкті.

Найактивніші десять учасників проєкту отримають винагороду у вигляді запрошення на міжнародну конференцію про Цілі сталого розвитку, яка відбудеться 14-15 квітня 2022 року у Варшаві за участю чотирьох країн Європи. (Видатки, пов’язані із поїздкою на конференцію до Варшави, будуть компенсовані організаторами заходу).

  • При потребі отримання додаткової інформації чи уточнень Ви можете зателефонувати до представників проєкту в Україні:

Роман Савчак: +38 0977977387

Олена Кремньова: +38 0967153683

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»