Бібліотека-книга-читання

10.05.2012 17:30

Шостий Львівський міжнародний дитячий фестиваль побив власні рекорди: 68 майстрів провели 137 безкоштовних майстер-класів з 65 різних видів творчості, мистецтва, ігор та видів спорту загальною тривалістю 200 годин; 40 дитячих письменників з України та Польщі спілкувалися із відвідувачами фестивалю на зустрічах та автограф-сесіях. За три неповних дні фестивалю відбулося 270 заходів. Фестиваль відвідали учні 83-ти шкіл Львова та Львівської області. Оскільки квитки на фестиваль не продавалися, визначити точну кількість відвідувачів дуже складно. Ця кількість, за різними оцінками, коливається від 9 до 14 тисяч відвідувачів.

Цьогорічним вдалим експериментом фестивалю була гра «Збирай слонів». За відвідування різних заходів фестивалю учасники гри отримували наклейки слонів.

 Під час фестивалю 2125 учасників гри назбирали 36 860 слонів.

7 232 слонів отримали учасники гри за участь в майстер-класах і спортивних змаганнях. Протягом трьох днів фестивалю відбулося 137 майстер-класів 65-ти видів загальною тривалістю 200 годин. Участь в майстер-класах для дітей була безкоштовною, оскільки матеріали були закуплені за кошти організаторів і партнерів, а всі майстри працювали безоплатно.

Цьогоріч на VI Міжнародному дитячому фестивалі, що пройшов у Львові 27-29 квітня 2012 р., діти мали змогу не лише познайомитись з новими книжками, відвідати різноманітні майстер-класи, отримати подарунки за активність, а й ще більше дізнатися про бібліотеки Львова – Обласну бібліотеку для дітей та Централізовану бібліотечну систему для дорослих,  які є колективними членами Української бібліотечної асоціації. Активні читачі бібліотек мали також нагоду написати побажання в межах акції УБА «Моя бібліотеко, бажаю тобі…».

Уже другий рік поспіль у гості до читачів Львівської обласної бібліотеки для дітей приїжджає відома польська письменниця Барбара Космовська. Цьогоріч вона презентувала тут свою нову книжку «Позолочена рибка».

Однією з найцікавіших і найромантичніших подій фестивалю була акція «Навколо книжки: чарівна ніч в бібліотеці». На запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Публічної бібліотеки міста Вроцлава та Львівської обласної бібліотеки для дітей з усіх куточків Львівщини з`їхались  37 підлітків - учнів 6-7 класів зі шкіл з польською мовою навчання, щоб провести захопливу ніч в бібліотеці. Привітати учасників прийшов пан Консул Яцек Жур та його помічниця пані Барбара Пацан, директор Вроцлавської бібліотеки Анджей Оцепа та директор Львівської обласної бібліотеки для дітей, член Президії УБА Лариса Лугова. 2012 рік оголошений в Польщі роком Януша Корчака, цій видатній постаті був присвячений бібліотечний захід. Провести майстер - класи і творчі майстерні з читачами погодились дуже відомі польські дитячі письменники: Ванда Хотомська, Беата Островіцька і Павел Вакула. Всі учасники з ентузіазмом підтримали ідеї організаторів.

Три дні Міжнародного дитячого фестивалю промайнули, як одна мить. Усі, хто побував тут, з нетерпінням чекатимуть чергового, уже VII фестивалю, і обов’язково приведуть із собою друзів, які іще не були на цьому святі книг, дитячої творчості і спілкування.

Ніч у бібліотеціПобажання бібліотеці від читачів

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»