Барви і слово – це класно, це кльово!

20.06.2011 07:33

У Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся віртуальний бібліотерапевтичний майстер-клас «Барви і слово – це класно, це кльово!». «Вчителями» у цьому незвичному заході стали відома львівська письменниця Оксана Думанська, художниця Ольга Баклан, психологи Юлія Стадницька та Ірина Карівець, а «учнями» - читачі Львівської обласної бібліотеки для дітей та бібліотекарі міста Стрия разом зі своїми читачами, які за допомогою скайпу були «присутні» на майстер – класі. Михайло Довганич


Юні читачі Львова і Стрия разом з психологами обговорювали питання: коли і чому ми ображаємося, письменниця Оксана Думанська прочитала своє оповідання «Як Марійка образилась на Андрійка». Після діалогу учасники заходу і у Львові і у Стрию малювали свою образу і показували її, коментуючи і розшифровуючи намальоване. Проблеми, які піднімалися під час цієї віртуальної зустрічі, хвилювали усіх її учасників.

Софія Довганич

Діти й дорослі розповідали випадки зі свого життя, коли їх ображали, а також говорили про те, як з гідністю виходити зі складних життєвих ситуацій.

Ірина Лукасевич

А як цікаво було спостерігати, як чорна і страхітлива образа з грізним ім`ям Птахобраз або кругле і велетеньське Чудовисько Кітая (ніколи не перестану дивуватися дитячій фантазії), після обговорення перетворювалися на яскраво-святкового Модного Птаха або Кольорика у кокетливому капелюшку.

Перший досвід скайп-спілкування викликав живий інтерес у читачів бібліотек Львова, Стрия.

Павло Літник

Ця скайп – зустріч була проведена в рамках проекту Львівської обласної бібліотеки для дітей «Навчально – бібліотерапевтичний центр «Ковчег», який реалізується за допомогою програми «Бібліоміст».

   

На фото: Юлія Стадницька і Оксана Думанська під час скап-конференції; юні читачі Львівської обласної бібліотеки для дітей – учасники діалогу.

Фото автора.

Наші партнери

Дитячий журнал «Світ дитини»

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»