«А на тім рушничкові…»

07.12.2012 10:04

У листопаді минуло сто років від дня народження видатного українського поета Андрія Малишка. Ми не могли оминути своєю увагою цього поважного ювілею і відзначили його літературно-музичним вечором «А на тім рушничкові…», який підготувала і провела заввідділом масової роботи Юлія Соколова.

Глядачі – майбутні вчителі молодших класів (студенти Львівського педколеджу) – уважно спостерігали за дійством, яке розгорталося впродовж години у читальному залі нашої бібліотеки. Крім чудових віршів Андрія Малишка у майстерному виконанні студенток Львівського училища культури та мистецтв Юлії Сторожук і Марти Павлусь, юного актора літературного театру «Маска» Анатолія Стряпухіна і студентів факультету театрознавства та акторської майстерності Андрія Соловонюка і Михайла Понзеля, звучали «Пісня про рушник» і «Пісня про вчительку» Платона Майбороди на слова Андрія Малишка у виконанні методиста Обласного палацу естетичного виховання Андрія Бомчика, музичні твори Мирослава Скорика, Олександра Білаша, Платона Майбороди у віртуозному виконанні юних музикантів – учнів Львівської музичної школи №1 Кузьмич Ірини, Марти Думанської, Софії Прокопів, Маркіяна Коцовського та Олександра Соколова (концертмейстер Ольга Гасюк).

Чи не найуважнішим глядачем був маленький читач, який прийшов із мамою, аби послухати вишукане поетичне слово Андрія Малишка і прекрасну музику українських композиторів.

Наші глядачі – студенти Львівського педколеджуЗахід підготувала і провела Юлія СоколоваГрає Ірина КузьмичЗа фортепіано Марта ДуманськаВіртуози-скрипалі Маркіян Коцовський та Олександр СоколовЧарівна флейта Марти ПрокопівВірші читають Юлія Сторожук та Марта ПавлусьДекламують майбутні актори Андрій Соловонюк та Михайло ПонзельДекламують майбутні актори Андрій Соловонюк та Михайло ПонзельСпіває Андрій БомчикНайменший глядач зі своєю мамою

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»