Нові книги вересня 2018

Барнгілл, Келлі. Дівчинка, яка випила місяць = The Girl Who Drank the Moon / Келлі Барнгілл ; пер. з англ. А. Бахмач ; худож. К. Вейс. - Харків : Віват, 2018. - 319 с.

Із цією книжкою читач порине в дивовижний світ, де відьма опікується покинутими малятами, де болотяний монстр складає вірші, а ув’язнена мати керує зграями паперових птахів. Тут живляться зоряним і місячним сяйвом, змагаються за чоботи-скороходи та вміють проникати крізь тканину світу. І, безумовно, добро перемагає, навіть якщо заради цього треба вщент зруйнувати усталений порядок.

Волховська, Анастасія. Афиновий Ведмедик: календар мрійників : для читання дорослими дітям / Анастасія Волховська ; худож. Я. Фефелова ; пер. з рос. О. Ушкалової. - Харків : Віват, 2018. - 63 с. : іл.

Щоб сталось, якби особливий чорничний, або ж афиновий, ведмедик раптом потрапив у наш світ, щоби прожити тут рік? Він би дивувався кожному дню! Авторка тексту Анастасія Волховська й ілюстратора Яна Фефелова зробили все, щоб книга дихала добром і ніжністю. «Афиновий ведмедик» – книга-календар, яка розповість малюку про різні пори року, навчить мислити і фантазувати.

Горбунов, Олексій. Пан Вовк / Олексій Горбунов ; іл. А. А. Санін ; ред. К. Трофимова. - Харків : Ранок : Каскад, 2018. - 32 с. : іл. - (Зірки PRO...)

Вовки — одні з найрозумніших хижаків у світі! Книга знайомить з цими дивовижними тваринами. Дитина дізнається, чим вовки відрізняються від собак, скільки видів вовків існує, а ще - де вони мешкають, чим харчуються, як спілкуються і багато-багато іншого! Книга написана відомим актором Олексієм Горбуновим. Чому автор обрав вовка для своєї книги? «У дитинстві я зачитувався «Книгою джунглів» Редьярда Кіплінга. І не дивно, пригоди Мауглі дійсно неймовірні! Та найбільше мені припав до душі вожак вовчої зграї — Акела. Він став для мене втіленням сили духу та шляхетності серця. Людям дійсно є чого повчитися у цих мудрих красивих тварин».

Дуллек, Ніна. Принцеса, яка гикнула = Die Schluckaufprinzessin / Ніна Дуллек ; іл. автора ; пер. з нім. Я. О. Головченко. - Харків : Віват, 2018. - 25 с. : іл. - (Акварель).

Принцесі Розі час спати: вона швиденько роздала декілька королівських повітряних поцілунків та, нарешті, мирно вклалася у ліжечко. Аж раптом лунає: «Гик!» Та відразу ще раз: «Гик!» Крихітка Розі гикає! Ах, святі канделябри! Тож ніхто в палаці не спить, бо кожен хоче дати принцесі добру пораду, як позбутися гикавки. Що ж насправді допоможе? Злякатися, порахувати рибок, побігати сходами вгору та вниз? Весела пригодницька небилиця про те, як найскоріше позбутися гикавки, — не тільки для маленьких принцес!

Кокотюха, Андрій. Гімназист і Вогняний Змій : пригодницько-детективна повість / Андрій Кокотюха ; обкл. І. Сулима. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. - 268 с.

Після пригод із Чорною Рукою у житті гімназиста Юрка Туряниці таємниць і загадок стало ще більше. Дивні речі кояться в столиці — одна за одною горять українські історичні будівлі. Деякі сліди ведуть до Першої зразкової гімназії, яка ризикує втратити репутацію ще й через... наркотики. Восьмикласник Юрко Туряниця разом з приватним детективом Назаром Шпигом та вірним бульдогом Джентльменом знову беруться за справу. Та чи під силу звичайному гімназистові випередити злодіїв і врятувати від забуття українську історію? У другій книзі відомого письменника Андрія Кокотюхи знову багато карколомних подій, смертельних небезпек, драматичних непорозумінь, покинутих будинків і, звичайно ж, страхітливого вогню.

Креллер, Сьюзан. Швидкожер - монстр, який завжди запізнювався / Сьюзан Креллер ; іл. С. Бюхнер ; пер. з нім. Н. В. Феньової. - Харків : Віват, 2018. - 80 с. : іл. - (Мрійники).

Знайомся: це Швидкожер! Звичайнісінький монстр, який робить все, що належить монстрам: не вітається у відповідь, лякає бабусь у трамваях, час від часу чистить кiлька зубів, а його відрижка після кока-коли така ж оглушлива, як весняний грім. Але є у Швидкожера одна вада, що доводить його друзів-монстрів до розпачу: він був найбільш непунктуальним монстром, який коли-небудь існував на цій планеті. Чи зможе монстр виправитися? Мерщій читай, і дізнаєшся!

Педан, Олександр. Пан Дельфін / Олександр Педан ; худож. А. Санін ; ред. І. Пушкар. - Харків : Ранок : Каскад, 2018. - 32 с. : іл. - (Зірки PRO...).

Дельфіни — одні з найпрекрасніших і найрозумніших створінь у світі! Книга познайомить юного читача з цими чудовими тваринами. Дитина дізнається, чому дельфіни — це не риби, скільки видів дельфінів існує, а ще, де вони мешкають, що споживають, як спілкуються й багато-багато іншого! Книга написана відомим шоуменом і ведучим Олександром Педаном. Чому автор обрав саме дельфіна? «Моє хобі — серфінг. Я обожнюю океан! Окрім спорту це ще й медитація. Сидиш собі на дошці й дивишся, як сонце сідає у воду... Що може бути романтичнішим? А дельфіни це бачать щовечора. Як їм не заздрити? До речі, вони ще й видатні серфери. Є в них така потіха — кататися на хвилях. І це далеко не єдине, чим ми, люди, до них подібні».

Сонечко, Ірина. Що роблять кораблі / Ірина Сонечко ; іл. А. Новіцького. - Харків : Ранок, 2018. - 25 с. : іл. - (Дивіться, малята...).

Скільки транспорту на морі! Пасажирські та вантажні судна, катери, круїзні лайнери, вітрильники, підводні човни, криголами, військові кораблі, а ще: пором, барка, судно на повітряній подушці, катамаран і багато чого іншого. «Що роблять кораблі» — це книга для дітей віком від 2-х до 6-ти років. Призначена не тільки для читання, а ще й для розглядання. Із книгою ви тренуватимете увагу малюка, розвиватимете мовлення та із цікавістю спостерігатимете за довкіллям. Це чудова можливість творчо та корисно провести час із дитиною.

Сонечко, Ірина. Що роблять літаки / Ірина Сонечко ; іл. А. Новіцького. - Харків : Ранок, 2018. - 25 с. : іл. - (Дивіться, малята...).

Скільки літаків у небі! Пасажирські, вантажні, надлегкі, планери, винищувачі, гелікоптери… Сучасні та старовинні, спортивні та рятувальні, а з ними — дрони, летючі змії, повітряні кулі та найвигадливіші аероплани. Повітряний простір завантажений не менше за автостраду. І це без урахування пташиних маршрутів! Головний герой книги, літак на ім’я Шпак, запрошує всіх шанувальників літаків на екскурсію. Ви відвідаєте ангар та музей авіації, пройдете військову підготовку та побуваєте на авіаційному пікніку, кататиметеся на водних лижах та навіть збиратимете мед! Зі Шпаком не засумуєте! До речі, ви вже знайшли його? Він зустрічається на кожному розвороті.

Черній, Святослав. Пригоди Хоботовичів. Як слони до України мандрували / Святослав Черній ; іл. В. Кириченко. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2018. - 157 с. : іл.

Сім'я слонів на прізвище Хоботович мешкає в Зімбабве. Суботнього ранку їхній син Муті переглядає по каналу Discovery програму «Життя сучасних вовків у Карпатах». Коли вовк Стефко Вівчар показав журналістам свою книгу роду, Муті несподівано дізнається, що сім'я Вівчарів – їхні далекі родичі з лінії прадіда, який колись вивчав в Україні медицину. Це стає початком великої слонячої мандрівки на схід Європи. Ця книга – алхімічна суміш реального і фантастичного, смішного і серйозного, спрямована на розвиток уяви й тлумачення деяких речей та ситуацій. Для справжніх чомучок і їхніх батьків.

Чуб, Наталія. Два черв'ячки : для читання дорослими дітям / Наталія Чуб ; іл. О. Черепанова. - Харків : Ранок : ABC STORY, 2018. - 29 с. : іл. - (Казкотерапія).

Ця книга про двох друзів-черв'ячків, які по-різному бачать світ. Один з них думає тільки про їжу, а другий мріє про прекрасне. Історія про їхню невеличку подорож допоможе вашому малюкові зрозуміти, що краса оточує його кожен день. Вона - в ніжно-рожевому заході сонця, у прозорій краплинці роси, у перших весняних листочках і шумі дощу за вікном. Потрібно лише уважно придивитися, прислухатися і відчути.

Чуб, Наталія. Дивовижні відкриття ведмедика Санні в лісі : для читання дорослими дітям / Наталія Чуб ; худож. І. А. Морозова. - Харків : Ранок : ABC STORY, 2018. - 43 с. : іл. - (Світ навколо мене).

Головний герой цієї книжки - маленький допитливий ведмедик Санні. Щодня він здійснює дивовижні відкриття в рідному лісі. Разом із ним ваш малюк дізнається: для чого їжачкові колючки, хто найліпше бачить у темряві, хто в лісі всім спати не дає і ще багато цікавих фактів про життя лісових мешканців.

Чуб, Наталія. Про що думає слон? / Наталія Чуб ; худож. І. А. Морозова. - Харків : Ранок : ABC STORY, 2018. - 31 с. : іл. - (Професор Карапуз).

У книзі безліч цікавих фактів про слонів. Наприклад, чому у слона такі великі вуха, як він приймає душ, як спить і що любить їсти на сніданок. А ще малюк може уявити себе слоненям. І спробувати: тупотіти, як слон, трубити, як слон, купатися, як слон. І хай не забуде поворушити вухами!

Штефан, Аліна. Шафа під сливою / Аліна Штефан ; іл. М. Микитюк. - Харків : Віват, 2018. - 63 с. : іл.

Це динамічна й сповнена пригод історія про двох затятих читак, які мандрують у… Шафі. На вас чекають карколомні спуски бобслейною трасою, фехтування, байкджоринг і польоти на дирижаблі. Ви дізнаєтеся купу цікавої інформації зі світу тварин – і все це в режимі переміщень і перевтілень, що їх переживають головні героїні. Це найкраща розвага для розумах, адже вона вчить мріяти й пізнавати світ. А ще ніколи і нічого не боятися!

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016