Нові книги травня 2021

Бреніф'є, Оскар. Що таке свобода? / О. Бреніф'є ; намал. Ф. Ребена ; пер. М. Абрамової. — Київ : Дух і Літера : Маміно, [2020]. — 95 с. : іл. — (Мистецтво мислити).

Чи можна робити все, що заманеться? Усі прагнуть свободи, але не кожен до кінця розуміє, що це таке. Книжка французького філософа-практика Оскара Бреніф’є допоможе батькам і дітям поговорити про свободу й обмеження так, щоб кожен почувався вільним у своєму виборі. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й навчать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

Величко, Іван. Шахова абетка / І. Величко ; худож. обкл. М. Шутурма. — Львів : Апріорі, 2020. — 63 с. : іл.

Шахи - одна з найпопулярніших настільних ігор у світі. Запропонований посібник допоможе дитині максимально легко і швидко освоїтися у світі шахів. Крім того, книга містить багато ілюстрованого матеріалу для практичних занять.

Вздульська, Валя. Українські диковиська / В. Вздульська ; іл. М. Фої. — Київ : Портал, 2020. — 63 с. : іл.

У давні-предавні часи в майбутній Одесі жили страуси, а в майбутньому Києві - крокодили. Не вірите? Упродовж тисячоліття змінився клімат і ландшафт. Різні біологічні види відображаються, виділяються, переміщуються і вимирають. Ця книжка розповідь про десятки доісторичних тварин, які живуть на території сучасної України.

Вімпі, Стів. В'язень Майнкрафта! / С. Вімпі ; пер. з англ. Ю. Садоха. — Харків : Ранок, 2020. — 80 с. : іл.

Аби довести пихатому однокласникові, що він здатний бути кращим, Вімпі Стів погоджується на змагання в грі Майнкрафт. Жахливою несподіванкою для хлопчика стає те, що, запустивши гру, він опиняється всередині неї. Сам Вімпі та все довкола тепер складається з блоків. Що чекає на хлопця в невідомому світі Майнкрафта? Чи вдасться йому вижити й повернутися додому?

Воронина, Леся. Прибулець з Країни нямликів : повість у двох книгах / Л. Воронина ; іл. О. Бугренкова. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. — 175 с. : іл.

Дівчинці Олянці страшенно пощастило. Одного дощового ранку їй потрапив на очі крихітний чоловічок, який крадькома виліз просто зі стіни в її кімнаті. Звали його Буцик, а прибув він з Країни Нямликів, мешканці якої володіють дивовижними чарами…

Гаврош, Олександр. Героїчні канікули : [фантастична повість] / О. Гаврош ; іл. В. Цаха. — Харків : Фоліо, 2020. — 188 с. : іл. — (Серія "Машина часу").

Фантастична повість Олександра Гавроша «Героїчні канікули» — третя книжка серії «Музей пригод» — розповість про незвичайні канікули допитливого Яся Попадинця, про загадковий портал переміщення в часі та незвичайну подорож у минуле Закарпатською Україною 1939 року.

Генлон, Еббі. Дорі та реальна справжня подруга / Е. Генлон ; з англ. пер. М. Пухлій. — Київ : КМ-БУКС, 2020. — 160 с. : іл.

Дорі готується до школи! Що саме їй допоможе знайти реального справжнього друга? Дорі рішучо налаштована поводитися як "нормальна доросла дівчинка, що ніколи не встрягає в халепи", але в перший же день знайомиться з новою подружкою, дівчинкою з такою самою нестримною уявою та стилем.

Гербіш, Надійка. Ми живемо на краю вулкана / Н. Гербіш ; іл. О. Лондон. — Київ : Портал, 2020. — 55 с. : іл.

Тернопільщина, Друга світова війна. Затишне життя єврейської родини в мультикультурному Збаражі розбивається на друзки, коли в місто приходять гітлерівські війська. Переживши безнадію гетто й утрату найближчих, маленька героїня знаходить допомогу. Книжка про темряву, страх, горе — і про надію та нове життя, що зрештою перемагають, заснована на документальних матеріалах.

Глодзь, Галина. Залюднена планета. Як нас стало сім мільярдів / Г. Глодзь ; іл. О. Старанчук. — Київ : Видавництво "Портал", 2020. — 143 с. : іл.

Як географічні відкриття впливають на тривалість життя, а освіта — на кількість дітей у сім’ї? Ця книжка дає змогу відчути себе частиною величезного людства й тривалих історичних перетворень — і зрозуміти, яким саме шляхом ми прийшли в нинішню точку розвитку.

Демченко, Оксана. Брехливе мишеня : казка / О. Демченко ; іл. О. А. Бугренкова. — Харків : Ранок : Кенгуру, 2020. — 23 с. : іл. — (Серія "Моя казкотерапія").

Серія книжок «Моя казкотерапія» допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.

Калинець, Ігор. Ігор Калинець - дітям / І. Калинець ; іл. В. Ковальчук. — Львів : Апріорі, 2020. — 136 с. : іл.

У книжці «Ігор Калинець – дітям» перед читачем постає відтворений засобами соковитої поетичної мови дивовижний у своєму розмаїтті навколишній світ, зітканий із глибинних українських людських архетипів.

Кокотюха, Андрій. Полювання мисливців за привидами : повісті / А. Кокотюха ; іл. В. С. Печеник. — Харків : Фоліо, 2020. — 106 с. : іл. — (Серія "TeenBookTo").

«Світла в кабіні ліфта не було. Просто на хлопців звідти дивилася пара палаючих очей», — ось так двоє школярів зустріли привида у звичайному, досі безпечному ліфті багатоповерхового будинку. І це не єдина таємниця, яку беруться розгадувати розумник Максим Білан і силач Денис Черненко. Небезпечні пригоди юних детективів на цьому не закінчуються...

Марцинкявічюс, Марюс. Озеро загадок / М. Марцинкявічюс ; іл. Л. Дудайте ; пер. з литов. Д. Чередниченка. — Київ : Знання, 2020. — 40 с. : іл. — (Серія "Скарбничка").

Чи може маленький Поросючок писати вірші, а корова — кататися на ковзанах? Які загадки криються в чорних глибинах озера, де живе страховисько з величезною пащею? Що переможе – сміливість, дружба чи страх?

Мур-Маллінос, Дженніфер. Безліч емоцій. Що означає кожна? Ч. 1 : для читання дорослими дітям / Д. Мур-Маллінос ; іл. Г. Мазалі ; пер. М. Земляннікової. — Харків : Кенгуру : Ранок, 2020. — 52 с. : іл.

Серія книг "Безліч емоцій" пропонує дитині навчитися розрізняти почуття, емоції, відчуття, які щодня переживає. Є серед них приємні, позитивні: відчуття щастя, приємного здивування або схвильованості, але є й протилежні — сум, гнів, пригнічений стан.

Мур-Маллінос, Дженніфер. Безліч емоцій. Що означає кожна? Ч. 2 : для читання дорослими дітям / Д. Мур-Маллінос ; іл. Г. Мазалі ; пер. М. Земляннікової. — Харків : Кенгуру : Ранок, 2020. — 52 с. : іл.

Продовження серії «Безліч емоцій» допоможе дитині зрозуміти, що значить нудьгувати або бути в грайливому настрої, навчить насолоджуватися приємними емоціями, а коли дитина переживатиме негативні, — просто зможе вирішити проблему — і почуватиметься набагато краще.

Ньюбері, Лінда. Дівчата за право вибору / Л. Ньюбері ; пер. з англ. О. Дятел. — Харків : Жорж, 2020. — 183 с. : іл. – (Серія "Художня література").

12-річна Поллі мріє стати дослідницею, проте її батьки вважають, що головна мета кожної дівчини — вдало вийти заміж і стати покірною дружиною. А як же подорожі світом, пригоди та небезпеки? Добре, що хоч нові сусідки розуміють і підтримують її. Едвіна і Вайолет — суфражистки, учасниці руху за права жінок, поруч з ними не занудьгуєш…

Бейкон, Лі. Остання людина / Л. Бейкон ; пер. з англ. Ю. Підгорної ; обкл. М. Долинного. — Харків : Віват, 2020. — 271 с. : іл. — (Серія "Книжкова полиця підлітка").

Настав день, коли світ захопили роботи. Людство занепало. Кібермайбутнє з коміксів стало реальністю. Дванадцятирічний робот XR935 вважає, що це ідеальний світ, де ніщо й ніколи не виходить із ладу. Аж доки не стикається з реальною дівчинкою Еммою… Може, допомога дівчинці — це шанс дізнатися про те, чому Емма є тою людиною, якій удалося вижити...

Рабей, Кароліна. Історія однієї книжки / К. Рабей ; іл. G. Alborozo ; пер. з англ. М. Александрович. — Київ : Книголав, 2020. — 26 с. : іл. — (Серія "Дитяча полиця").

Захоплива мандрівка у таємне життя книжок із бібліотеки для читання перед сном. В основі сюжету – історії книжок про своїх читачів, якими вони діляться після закриття бібліотеки. Усі, окрім Дасті. Бідолаха навіть не знає, про що йдеться на його припорошених пилом сторінках… Проте одного дня це обов’язково зміниться, адже всі ми заслуговуємо на те, щоби наші історії були почутими, чи не так?

Рубан, Марія. Марія Примаченко / М. Рубан ; іл. О. Марчишина ; іл. на обкл. О. Чичик ; обкл. В. Мартиновський. — Київ : Агенція "ІРІО", 2020. — 123 с. : іл. — (Серія "Видатні українці. Люди, які творили історію").

Книжка про любов до рідної землі, мистецтва, життя. Про незламний дух і неперевершений талант. Це історія про життя і творчість нашої славетної співвітчизниці. Як людині «з народу» стати відомою на весь світ? Навряд чи ці питання хвилювали легендарну українку, народну художницю Марію Примаченко. Адже всі свої картини вона писала не задля слави. Кожен її твір — то прояв безмежної любові до рідної землі.

Спретт, Рейчел. Діти шпигунки. Мисливці на тарганів / Р. Спретт ; пер. з англ. О. Плевако ; іл. Е. Сальседо ; обкл. Т. Діксон. — Київ : Книголав, 2020. — 271 с. — (Серія "Дитяча полиця").

Захоплива книжка про життя трьох підлітків — Ейпріл, Фіна та Джо, яке різко змінюється, коли одного дня раптово зникає їхня мама. Розгублені, з купою запитань без відповідей, діти мають переїхати до тата. Життя у новому містечку виявляється непростим. Дітям потрібно не лише порозумітися з татом, але й влитися у нову громаду. Разом із новою сусідкою Лореттою та бешкетним песиком Гарбузом діти беруться за розслідування таємничих злочинів...

Стукман, Наталія. Малюк Коргі вчиться рахувати / Н. Стукман. — Харків : Юнісофт, 2020. — 63 с. : іл. — (Серія "Завтра в школу").

Малюк Коргі — бешкетне цуценятко, яке знайомиться з великим світом. Щойно він навчився рахувати до десяти, то хоче все-все полічити. Коргі не може лягти спати — боїться забути лічбу. А чи вдасться Коргі порахувати зорі?.. Коротенькі теплі й зворушливі історії-білінгви дуже сподобаються малятам і стануть найкращими для вечірнього читання.

Чейнані, Зоман. Школа Добра і Зла / З. Чейнані ; пер. з англ. Т. Марунич. — Харків : Ранок, 2020. — 608 с. : іл. — (Серія "Школа Добра і Зла").

У Гавалдоні всі батьки тремтять від жаху. Повертається Директор легендарної Школи Добра і Зла, щоб назавжди забрати двох дітей до світу казки. І щоразу його вибір непередбачуваний. Але все сталося не так, як гадалося…

Чольвінська-Школік, Аніела. Як витримати у школі і не з'їхати з глузду : порадник підлітка / А. Чольвінська-Школік ; пер. з пол. І. Тучапська ; іл. В. Стахіра. — Харків : Юнісофт, 2020. — 160 с. : іл.

Корисна книга для школярів, які хочуть стати «своїми» у новому класі? Як знаходити спільну мову з однокласниками? Які бувають типи вчителів і як здобути їхню довіру? Як не дати собою маніпулювати і досягати своєї мети?.. Ти знайдеш у цьому пораднику чимало корисного для себе.

Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і пояс "Евобластер" : повість / Д. Щєшка ; пер. з англ. І. Ємельянова ; худож. Б. Біґґс. — Київ : КМ-БУКС, 2020. — 207 с. : іл.

Пригодницька серія для дітей, яким до вподоби наука! Франк Ейнштейн - невгамовний винахідник. Поки його батьки мандрують світом, хлопчина з головою поринає в науку. Чого тільки не вигадує юний геній зі своїм вірним другом Вотсоном! Цього разу друзі теж мандруватимуть, але не країнами, а в часі, завдяки чому побачать живого динозавра!

Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і біоактивна штуковина : повість / Дж. Щєшка ; пер. з англ. І. Ємельянова ; худож. Б. Біґґс. — Київ : КМ-БУКС, 2020 . — 175 с. : іл. — (Франк Ейнштейн ; Кн. 5).

Продовження пригод юного винахідника Франка Ейнштейна і його вірного друга Вотсона. Разом вони створюють Біоактивну Штуковину – винахід, здатний врятувати планет та намагаються захистити лісовий заповідник, де коїться щось таємниче - таке, що загрожує існуванню всього людства, якщо наші герої не з'ясують, хто чи що за цим стоїть!

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016