Нові книги січня 2021

Дика природа : малюй! Розгадуй! Відкривай! / ред. І. А. Петренко. — Харків : Ранок, 2018. — 47 с. : іл. — (Екоквест).

Уяви, що тобі відкрилася таємниця телепортації! Але натомість ти зобов’язаний відвідати всі дивовижні місця планети і дослідити їхній рослинний і тваринний світ. Малюй милих панд і перетворюй на драконів комодських варанів. Збирай мешканців різних полюсів і шукай тварин в амазонських лісах. Проходь лабіринти з японськими макаками і розплутуй харчові ланцюжки австралійських мешканців.

Дорі, Мартін. Діти проти пластику / М. Дорі ; пер. з англ. Т. Євлоєва ; іл. Т. Вессона. — Київ : Рідна мова, 2020 . — 127 с. — (Дитячий нонфікшн).

Хочеш стати супергероєм? Супергероєм, який рятує океани, який дбає про майбутнє своєї і цілої планети? Тоді ця книжка саме для тебе. Письменник, активіст Мартін Дорі розповідає, як піклуватися про планету, і радить, як щодня боротися з шкідливим пластиком у побуті. Тож виконуй цікаві і легкі Мартінові рекомендації — і ти станеш справжнім супергероєм, а на планеті буде менше пластикового сміття!

Дробина, Людмила. Історії Люсі Робін. Не лише колючки / Л. Дробина ; іл. А. Джанік'ян ; пер. англ. тексту В. Кулібаба. — Київ : Брайт Букс, 2019. — 36 с. : іл.

Історії Люсі Робін — це добрі повчальні історії для дітей про сімейні цінності, про любов, про те, як важливо слухатися батьків, уміти цінувати себе та ближніх, про дружбу, вірність, наполегливість…

Захабура, Валентина. Ой, Лише, або Як потрапити в халепу / В. Захабура ; іл. К. Гора. — Вінниця : Теза, 2019. — 189 с. : іл.

Пам’ятаєте Лишка та Ойку? Пам’ятаєте про їхні минулорічні пригоди? Так ось, Ойка в таку пригоду потрапила, там таке-ее було, що ой-йо-йой. У цій повістинці ви також познайомитесь із новими героями (до речі, саме через них трапилася халепа), взнаєте, через що посварилися Ойка та Лишко і ким насправді є Калапух.

Захабура, Валентина. Ой, Лише, або Як приборкати батьків / В. Захабура ; іл. К. Гора. — Вінниця : Теза, 2019. — 186 с. : іл.

Приборкати батьків? Легко! Ну, не те щоб легко, та все ж можливо. Тим паче, якщо переслідувати благородну мету. Саме це доведуть у повістинці Ойка та Лишко. Кого приборкуватимуть? Настиного батька! Й усе це, як завжди, перетвориться на веселощі, трішки страху й багато неочікуваних сюжетних поворотів. А про те, як вони здійснять задумане – читайте.

Кантіні, Барбара. Мортіна та примарний друг / Б. Кантіні ; іл. та обкл. автора ; пер. з італ. Є. Житник. — Харків : Школа, 2020. — 48 с. : іл.

Напередодні Нового року на Покинутій віллі з’являється таємничий хлопчик-привид. Звідки ж він узявся? Саме це й намагається з’ясувати Мортіна, дівчинка-зомбі, та її вірний пес Смуток. Мортіна на все зважиться заради друга: і відірве собі руки-ноги, і викине голову у вікно, і прокрадеться в церкву, і навіть… сховається в труні. Страшно? Авжеж!

Каньтох, Анна. Таємниця покинутого монастиря / А. Каньтох ; пер. з пол. С. Легези ; іл. Л. О. Квітка ; обкл. D. Broniek. — Харків : АССА, 2020. — 559 с. : іл.

Роман «Таємниця покинутого монастиря» — для тих, хто обожнює фентезі та містику. Добре бути Обраним чи Обраною, коли живеш у вигаданому світі. А якщо це реальність повоєнної Польщі? І якщо ти один із тринадцяти підлітків, яких янголи зібрали в покинутому монастирі? Навіть те, що тебе покликали янголи, не дуже заспокоює. Бо щось із ними не так. І щось не так із цим покинутим монастирем, і з містечком, біля якого він розташований, і з тими підлітками...

Кінні, Джеф. Щоденник слабака. 33 нещастя : роман у малюнках. Кн. 8 / Дж. Кінні ; пер. з англ. М. Пухлій. — Київ : КМ-БУКС, 2019. — 223 с. : іл.

Ґреґа Гефлі переслідують невдачі: його найкращий друг Роулі Джеферсон тепер дружить із дівчинкою, а знайти нових друзів у середній школі ой як нелегко. До того ж Грег не любить приймати рішення. І тут в нагоді стає «чарівна куля», що може дати відповіді на всі запитання! Чи це просто іграшка, а Грегове життя — чергова історія про 33 нещастя?..

Кінні, Джеф. Щоденник слабака. Дорога полотном : роман у малюнках. Кн. 9 / Дж. Кінні ; пер. з англ. М. Пухлій. — Київ : КМ-БУКС, 2019. — 223 с. : іл.

Сімейні мандрівки зазвичай дуже веселі... якщо, звісно, ви не член родини Гефлі. Подорож починається доволі перспективно, але потім кілька разів раптом звертає не туди, куди слід. Навіжені мартини, невеличка ДТП та свинка-втікачка - це не зовсім відповідає уявленням Ґреґа Гефлі про веселощі. Але навіть найневдаліша поїздка може обернутися на пригоду - і цю пригоду сімейка Гефлі забуде ой як нескоро.

Кінні, Джеф. Щоденник слабака. Усе по-старому : роман у малюнках. Кн. 10 / Дж. Кінні ; пер. з англ. М. Пухлій. — Київ : КМ-БУКС, 2021. — 223 с. : іл.

За старих часів життя було кращим. Чи ні? Це запитання постає перед Ґреґом Гефлі, коли його містечко на вихідні добровільно відмовляється від електрики та електроніки. Сучасне життя має свої переваги, і Ґреґ схиляється до думки, що старомодний світ - не для нього. А тим часом у родині Гефлі й поза нею наростає напруження. Чи зуміє Ґреґ пережити скрутні для нього часи? Чи цьому хлопчині все ж надто важко жити "по-старому"?

Коровкіна, Анастасія. Погода і природа : понад 50 віконець / А. Коровкіна ; пер. з англ. Т. Кузьменко ; іл. Л. Ларіної, А. Дружинінської. — Київ : Книголав, 2019. — 14 с. : іл. — (серія "Дитяча полиця").

Яких тварин, що мешкають у джунглях, ви знаєте? А чи відомо вам, чому з’являється паморозь? Навіщо люди роблять шпаківні для птахів? Відчиняйте віконця, аби дізнатися багато цікавих фактів про природу і погоду. З цією книжкою сумувати не доведеться.

Космовська, Барбара. Великий вибух, або К. проти К. / Б. Космовська, Ґ. Касдепке ; пер. з пол. Д. Гук ; іл. обкл. та макета А. Вєльбут. — Харків : Школа, 2020. — 175 с. : іл.

У вipтуaльнoму cвiтi бaгaтo пepeвaг: зoкpeмa, тaм мoжнa бути ким зaвгoднo i пиcaти пpo ceбe щo xoчeш. Мoжнa вигaдувaти icтopiї, фaнтaзувaти, виcтaвляти якicь фoтки. Мoжнa бути кpутим i клacним! Вce oднo ж нixтo нe знaє, як уce є нacпpaвдi. Тa чи дoвгo мoжнa вдaвaти з ceбe кoгocь? I щo cтaнeтьcя, кoли пpaвдa знeнaцькa вийдe нaзoвнi?

Кузякін, Кузько. Росли груші на вербі : для дітей мол. та сер. шк. віку / К. Кузякін ; намал. О. Шеремет. — Харків : Юнісофт, 2020. — 111 с. : іл. — (серія "Найкращий подарунок").

Кузько Кузякін пише так захопливо, що дітей від читання не відірвати. От і зараз його герой, малий веселун і мрійник, вміє так закрутити кожну оповідь, що й не здогадаєшся, де в тих пригодах правда, а де вигадка: то жонглює у цирку слонами, то скарби знаходить або й крізь Землю пролітає. Нісенітниці, незвичні ситуації, такі собі «на-вербі-груші», змушують дітей сміятися, сприймати гумор і вчитися проживати художню історію.

Малик, Галина. Піратський маршрут / Г. Малик ; намал. Г. Олійко. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 21 с. : іл.

Весела книжка-картинка «Піратський маршрут» відомої української письменниці Галини Малик та ілюстраторки Грасі Олійко — це грайлива подорож у мріях, а заодно і веселий урок географії для малюків. Бо кожен із нас у дитинстві хотів бути зухвалим піратом, якому підкоряються моря і океани.

Манів, Галина. Киці-мандрівниці. Страшно цікава казка. Кн. 3. / Г. Манів ; намал. Д. Печенкін. — Київ : Рідна мова, 2020. — 47 с. : іл. — (серія "Неймовірні пригоди").

Киці Муля й Манюня так люблять мандрувати! Не подумайте, що на сусідню вулицю, ні! До інших країн! І в кожній з кицями стаються неймовірні пригоди. Хочете помандрувати разом з ними? Читайте про Мулю і Манюню в Африці, Іспанії та Румунії!

Мельниченко, Настя. Від Хрулів до Зюзюків : від 11 років / Н. Мельниченко ; іл. А. Гаврилюк. — Місце видання не визначено : Теза, 2019. — 190 с.

Навіть найнудніша домашка може обернутися на пригоду, якщо у книжку з біології 70 років тому хтось сховав таємниче послання. Троє друзів і їхня нестримна тітка беруться розплутати таємницю і знайти заховану правду, склавши докупи багато пазликів. Разом вони несподівано побачать Україну із геть незвичного боку, вирушать у мандрівку і зустрінуть таких людей, після яких їхнє життя зміниться назавжди.

Мельниченко, Настя. Що знаходять в Хрулях : від 9 років / Н. Мельниченко ; іл. О. Мушанська. — Місце видання не визначено : Теза, 2019. — 216 с. : іл.

На що б ви були готові задля магічних здібностей? На які пригоди і випробування? Двоє хлопчаків, Святик і Сашко, потрапляють з міста у глухе село, де ув’язуються у справжні відьмацькі пригоди. Чи готові вони встояти перед спокусою всемогутності? Про все це і значно більше — у повістинці Насті Мельниченко «Що знаходять в Хрулях».

Мілер, Зденек. Кротик і всі-всі-всі : казки / З. Мілер ; пер. К. Зінкевич. — Київ : Перо, 2020. — 319 с. : іл.

Упізнали милого Кротика? Минуло вже півстоліття з того часу, як Зденек Мілер створив свій перший мультфільм про цього зворушливого персонажа. Кротик так сподобався дітям та дорослим, що з'явився цілий мультсеріал. Але мультфільми такі короткі, а книгу з ілюстраціями Зденека Мілера можна відкривати знову і знову.

Мілер, Зденек. Кротик. Велика книга / З. Мілер ; пер. К. Зінкевич. — Київ : Перо, 2020. — 206 с. : іл.

До збірки «Велика книга» про милого і всім відомого Кротика увійшли такі історії: «Кротик і штанці», «Кротик і телевізор», «Кротик і автомобільчик», «Кротик і ракета». Отож насолоджуйтеся історіями з дитинства.

Мозер, Ервін. Веселі історії на добраніч / Е. Мозер ; з нім. пер. Н. Ваховська. — Чернівці : Чорні вівці, 2020. — 239 с. : іл.

Читачі вирушать у подорож уже знайомим їм світом, але новими маршрутами, завітають разом з героями оповідей у найнесподіваніші місця та здійснять чимало відкриттів. Можна влаштувати собі пригоду у підводних світах разом з котиком Гельфрідом та механіком Зіґурдом-мишеням. Вирушити у міжзоряну мандрівку з іншими мишенятами-відчайдухами — Мануелем та Діді. Однозначно, що читачі не нудьгуватимуть, адже на сторінках книги безліч цікавих, яскравих, кумедних, зворушливих персонажів.

Мур, Улісс. Будинок дзеркал. Зошит третій / У. Мур ; пер. з італ. Л. Котляр ; іл. I. Bruno. — Харків : АССА, 2019. — 232 с. : іл. - (серія "Час фентезі").

Третій щоденник Улісса Мура нарешті відкриває таємницю вілли Арго та її колишніх власників. Але гру ще не закінчено! Цього міста не знайдеш на жодній мапі, у жодному туристичному путівнику. Тут не працює інтернет і відсутній мобільний зв’язок, а єдина залізнична колія веде в нікуди. Хтось навмисне намагається ізолювати Кілмор-Ков від навколишнього світу. Але хто і навіщо? Джейсон, Джулія та Рік сподіваються знайти відповідь на свої запитання в химерному Будинку Дзеркал…

Мур, Улісс. Острів масок. Зошит четвертий / У. Мур ; пер. з італ. Л. Котляр ; іл. I. Bruno. — Харків : АССА, 2020. — 285 с. : іл.- (серія «Час фентезі»).

Джейсон, Джулія та Рік вирушають у чергову подорож у часі. Нове місце призначення — Венеція XVIII ст., Острів Масок. Саме там Джулія та Рік повинні знайти Пітера Дедалуса, адже лише він знає, де шукати Первинний Ключ, що відчиняє всі Двері Часу. Зволікати не можна, бо підступна Облівія Ньютон знову випереджає їх на крок. До того ж, Джейсон змушений повернутися на віллу Арго, бо має розібратися з випадковими «прибульцями з минулого».

Нікуліна, Анастасія. Завірюха : роман-чар / А. Нікуліна ; худож. обкл. О. Продан. — Харків : Віват, 2019 . — 366 с.

Заради звичайної людської дівчини він порушив тисячолітні закони та пішов наперекір самим богам. Яр — син давнього роду Завірюх, наділених могутньою силою. Та кожних чотири роки вони кидають власні домівки, щоб утекти від неминучої ненависті людей. А все тому, що через жорстоке прокляття втратили найголовніше - любов. Хто стане на бік світла, щоб протистояти пітьмі? Чи почують Великі молитви смертних? Часу обмаль. Адже темрява вже оселилася в душах людей та могутніх богів...

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016