Нові книги серпня 2021

Андрусяк, Іван. Нечиста сила та інші капосні історії : оповідання / І. Андрусяк ; іл. М. Савко. — Київ : Наш формат, 2020. — 110 с. : іл.

Автор оповідає про нібито звичайних дітей і підлітків – таких, як ти. І виявляється, що насправді всі вони – незвичайні! Так з кмітливого розбишаки Тараса, який так хвацько й весело лякає своїх односельців «нечистою силою», згодом виросте геніальний Шевченко. А із замріяного волинського хлопчика, який найдужче любить малювати – славетний художник-повстанець Ніл Хасевич, завдяки якому світ дізнається про подвиги УПА. Та поряд із ними – сучасні герої «розбишацьких оповідань». Поряд із ними – ти! Такий само незвичайний, якими в дитинстві й у підлітковому віці були генії!

Андрусяк, Іван. Сірка на порох : історично-пригодницька повість / І. Андрусяк ; іл. О. Московченко ; обкл. Н. Дойчевої. — Київ : Фонтан казок, 2020. — 131 с. : іл.

Травень 1637 року, містечко Березань неподалік від Переяслава. Дівчинка з дивним прізвиськом Сірка наглядає вночі за копальнею з видобутку селітри. Та ось на копальню вриваються розбійники, щоб при світлі багаття допитати двох викрадених незнайомців — козака і єврея. Заховавшись у могилі, Сірка стає свідком допиту і дізнається дещо дуже таємне і небезпечне… Історія про дружбу і зраду, про підлість і честь, про зародження перших почуттів і одвічну українську проблему самоусвідомлення.

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Африканська маска / Ю. Баншерус ; іл. Р. Бучкова ; пер. з нім. К. В. Бучіної. — Харків : Ранок, 2020. — 80 с. : іл. — (Серія "Справа для Квятковського").

Квятковський - справжній детектив, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter’s». Замість домашнього завдання - у нього нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. У власника найкращого кафе морозива Джованні неприємності: раптом вибухнув кавовий автомат, а згодом зламалася морожениця. І все це після появи в кафе загадкової африканської маски. Невже темні сили вирішили помститися за щось Джованні? Квятковський не вірить у забобони й починає небезпечне розслідування.

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Випадок у цирку "Цампано" / Ю. Баншерус ; пер. з нім. К. В. Бучіної ; іл. Р. Бучкова. — Харків : Ранок, 2020. — 80 с. : іл. — (Серія "Справа для Квятковського").

Будь-який найзаплутаніший злочин приречений на невдачу, якщо за справу узявся детектив Квятковський. На цей раз юному шпику доведеться мати справу з дивним випадком у цирку, який на перший погляд скидається випадковим. Чи вистачить Квятковському фантазії та спритності розплутати хитру комбінацію? Детектив починає розслідування!

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Рожевий шкільний привид / Ю. Баншерус ; іл. R. Butschkow ; пер. з нім. К. В. Бучіної. — Харків : Ранок, 2020. — 80 с. : іл. — (Справа для Квятковського).

Продовження історії про завзятого детектива Квятковського. Шкільний завгосп Комісарек бачить під час нічного чергування привидів. Квятковський уважає містику дорослими острахами, але погоджується провести розслідування. Детективу доведеться вступити у бій з невідомим і дізнатися, яку таємницю приховує рожевий привид.

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Фальшива гра та спритні миші / Ю. Баншерус ; іл. Р. Бучкова ; пер. з нім. В. Бучіної. — Харків : Ранок, 2020. — 80 с. : іл. — (Справа для Квятковського).

У Квятковського з’являється вірний помічник - комп’ютер. З його допомогою детектив починає розплутувати нові справи. Водночас підлітки масово починають грати у нову комп’ютерну гру під назвою «Чарівний сад», у якій жорстокість виходить на новий рівень. Чи зможе Квятковський зупинити ігровий вірус, особливо, якщо сили нерівні?

Барнс, Джастін. Ікіґай. Дізнайтеся сенс власного існування / Д. Барнс ; пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : Видавнича група "КМ-БУКС", 2020. — 160 с.

Японське слово ikigai не має прямого перекладу, його використовують на позначення низки понять, як-от «цінність життя» і «причина життя». Та по суті, ікіґай означає здатність пізнати і виразити своє внутрішнє «Я». Принципи ікіґай досліджуються у цій книзі на прикладі історій із повсякденного життя і натхненних цитат. Автор дає практичні поради, навчає насолоджуватись здоровим і гідним людини життям, пояснює, як визначити власний ікіґай.

Беднарек, Юстина. Тепер усе гаразд / Ю. Беднарек ; пер. з пол. Б. Антоняк ; худож. М. Курчевська. — Львів : Урбіно, 2020. — 31 с. : іл. — (Дуся і Поросятко Гав).

Дуся і Поросятко Гав" – це серія книжок про дівчинку Дусю, яка вивчає світ разом з мамою, татом і ганчірʼяним поросятком. Поросятко Гав допомагає Дусі в складних випадках, до того ж, має і власні таємниці! З найкращим другом – поросятком іноді так ВЕСЕЛО РОБИТИ ВСЕ НАВПАКИ!

Беренсевич, Павел. Династія Криворучків / П. Беренсевич ; пер. з польс. М. Жойа та О. Бомер ; іл. Н. Кухарської. — Харків : Видавничий дім "Школа", 2021. — 60 с. : іл.

Щодня винахідники всього світу працюють для того, щоб новим поколінням «криворучків» було що ламати. Смартфони, планшети, ноутбуки — знахідка для вправних рученят сьогоднішніх маленьких псувачів. А що і як псували наші батьки, дідусі, прабабці та прадіди? Якщо вам уже траплялося щось поламати, розтрощити, роздерти, порізати, втопити, потоптати або розібрати — ця книжка саме для вас!

Браун, Пітер. Втеча дикого робота / П. Браун ; пер. з англ. С. Орлової. — Харків : Видавництво Vivat, 2020. — 282 с. : іл. — (Серія "Світовий бестселер").

Ця дивовижна книжка є продовженням історії про унікальну роботку на ім’я Роз, яка навчилася мови тварин і стала матусею для гусеняти Яснодзьобика. Щойно Роз призвичаїлася до життя на дикому острові, як опинилася в пастці на фермі, що належить родині Шерифів. На неї знов чекають карколомні випробування: битва з торнадо й напад вовчої зграї. Проте в шумному місті роботка стикається з найстрашнішою загрозою — людьми… Чи досягне Роз своєї мети? Чи здобуде омріяну волю?

Гел, Єрун ван. Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом / Є. В. Гел ; пер. з англ. А. Хлівного. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 158 с. : іл.

Єрун ван Гел міжнародний спікер і письменник в області UX, дизайну. Має багаторічний досвід роботи в якості новатора, дизайнера і стратега. Автор книжки на власному досвіді розповість як подати ідею так, щоб вона вразила всіх, підготувати найкрутішу презентацію, за яку можна отримати «Оскар» і підвищення на роботі, навчитися наполягати на своєму без скандалів та істерик, писати неймовірні тексти, що переконуватимуть вкласти у вашу ідею ресурси.

Гудвін, Майкл. Економіка : як вона працює (і не працює) у словах та малюнках / М. Гудвін ; іл. Д. Бурра ; пер. з англ. О. Єлагіна, А. Поритко. — Львів : Видавництво "Ірбіс Комікс", 2020. — 319 с.

Ілюстрована історія економічної думки з середніх століть до сучасності. У чому різниця між капіталізмом, соціалізмом і комунізмом? Чи справді вигоди монополій збігаються з вигодами дрібних підприємців і споживачів? Так чи необхідно дефіцитне витрачання? Як сучасна економіка стала глобальною, який вплив на неї справили війни, зміна клімату та обмеженість ресурсів?

Діґбі, Енн. Требізон. Перший семестр / Е. Діґбі ; пер. з англ. О. Григорович ; іл. О. Іголкіна. — Харків : Ранок, 2019. — 192 с. : іл. — (Серія "Требізон").

Ребекка вимушена полишити своїх друзів і спокійне життя в Лондоні, щоб стати другокурсницею в школі-інтернат «Требізон». Проте на курсі дівчатка вже знайшли собі подруг, через що Ребецці семестр віщує залишитися самотою. А як так, то Ребекка кине всі сили, щоб про неї дізналися. До чого призведуть її амбіції, та якими виявляться на смак дружба і зрада?

Діґбі, Енн. Требізон. Літній семестр / Е. Діґбі ; пер. з англ. О. Григорович ; іл. О. Іголкіна. — Харків : Ранок, 2020. — 192 с. : іл. — (Серія "Требізон").

Це перший літній семестр Ребекки, у якому дівчинка постає перед нами як майстерна серфінгістка, спринтерка й кмітливий детектив. От тільки з математикою великі проблеми. Програма школи «Требізон» відрізняється від того, що вона вивчала раніше. Чи допоможе їй новий учитель Макс усе надолужити? Адже від іспиту з математики залежить майбутнє Ребекки!

Діґбі, Енн. Требізон. Другий семестр / Е. Діґбі ; пер. з англ. О. Григорович ; іл. О. Іголкіна. — Харків : Ранок, 2020. — 192 с. : іл. — (Серія "Требізон").

У другому семестрі Ребекка абсолютно не розуміє поведінки Тіш. Її настрій змінюється по кілька разів на день, вона намагається контролювати життя Сью і серйозно підставляє Ребекку перед усію школою. Що сталося з доброю, милою Тіш? Невже все через бажання обіймати важливу посаду в школі? Хіба це важливіше за дружбу?

Ісерн, Сусанна. Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями / С. Ісерн ; іл. М. Карретеро ; з ісп. пер. О. Забара. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 95 с. : іл.

Навчись легко та весело розпізнавати, вимірювати й керувати своїми емоціями. А допоможуть тобі в цьому емоціємір, інспектор Дил та Емі. Варто лише привести в дію емоціємір, і почнеться твоя захоплива мандрівка у світ емоцій.

Кузякін, Кузько. Другоасики з 2-А / К. Кузякін ; намал. Ж. Гайдамака ; передм. Г. Остапенко. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 60 с. : іл. — (Серія "У вирі пригод").

Збірка дотепних історій про незвичайне життя звичайнісіньких другокласників. Герої цієї книжки сваряться, шукають порозуміння з однолітками, вигадують дивовижні історії і щиро вірять у драконів та домозавра, який може поцупити домашнє завдання. Разом із гуртом другоасиків та їхньою вчителькою читачі дізнаються, як правильно ділити цукерки і чому помилки теж бувають чудовезними, а також про те, які чудовиська ховаються у книжках.

Маккензі, Геміш. На шаленій швидкості. Як TESLA Ілона Маска спричинила електричну революцію, яка покладе край нафтовій ері / Г. Маккензі ; пер. з англ. М. Смагіної. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2020. — 311 с.

Випустивши у 2018 році електричний автомобіль преміум-класу Tesla Model 3 для масового ринку, компанія Tesla кинула виклик не лише автовиробникам, а і найбільшим світовим нафтовим корпораціям та їхнім бенефіціарам. Долаючи шалену конкуренцію, вона революційно змінила стосунки суспільства з автотранспортом. Загалом це історія про американську винахідливість, про бажання і потенціал компанії Tesla разом із Ілоном Маском змінити історію.

Малетич, Наталка. Леся. Мандрівний клубочок / Н. Малетич ; іл. М. Фої. — Київ : Портал, 2021. — 147 с. : іл.

Ми щодня зустрічаємо Лесю Українку в пам'ятниках і назвах вулиць, на купюрах і в шкільних кабінетах. Але яким щодня бачила світ сама Леся? Жива людина, а не офіційний портрет. Що вона любила, з чого сміялася й сумувала, про що писала листи рідним, з ким дружила? Певно, кожен знайде щось спільне з Лесею, яка називала себе boule vagabonde — «мандрівний клубочок».

Міська миша та сільська миша / намал. К. Шерер ; пер. з нім. Р. Матієва. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2020. — 28 с. : іл.

Одного разу міська миша пішла в гості до сільської миші. Та з гордістю показала подрузі своє вільне сільське життя. Міська миша була шокована – так багато небезпек і незручностей у селі! Й лише дрібка того, що сподобалося… Пізніше сільська миша вирушає в гості до міської – і переживає подібний досвід. Так вони вчаться цінувати вибір інших та щиро любити свій спосіб життя.

Мозговий, Сергій. Йо і земляни / С. Мозговий ; іл. О. Курської. — Харків : Видавництво "Гротті", 2021. — 47 с. : іл.

Йо прибув на планету Земля з метою дослідження життя і звичок людей. За примхою долі стається помилка – і Йо з’являється на Землі не в подобі людини, а в тілі кота. Чи завадить це експерименту і чи вдасться прибульцю виконати свою місію та повернутися додому? Чого може навчити прибулець-кіт? А чого варто повчитись у котів?

Озевич, Тіна. Great! Велика Британія для допитливих / Т. Озевич ; пер. з пол. Б. Антоняк ; іл. З. Франковської. — Львів : Урбіно, 2020. — 191 с. : іл. — (Серія "Для допитливих").

Усім відомо, що у Великій Британії існує лівобічний рух, а довжину вимірюють у футах. І що в них є королева. Та чи бачили ви стометрових білих коней на зелених пагорбах і круків, яких годують тістечками із кров’ю? Брали участь у перегонах за сиром і гонитві зі сковорідками? Чули про дверцята до світу ельфів, покинуті монастирі й кам’яні кола? Такої Великої Британії ви ще не знаєте!

Остапів, Любомир. Малюк та бюджет: як українським батькам виховати фінансово успішних дітей / Л. Остапів ; літ. ред. О. Думанської. — Київ : Yakaboo Publishing, 2020. — 240 с. : іл.

Коли розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще давати кишенькові гроші? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Як виховати свою дитину фінансово успішною? У цій книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки.

Ромащенко, Оксана. Підліткам про головне : все, що цікавить хлопців та дівчат / О. Ромащенко та ін. ; іл. О. Бугренкова. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. — 218 с.

Книжка трьох відомих спеціалістів — докторів наук, провідних фахівчинь у галузі фізіології, сексопатології та дерматовенерології — допоможе підліткам знайти правильні відповіді на численні запитання, які природно виникають у їхньому віці: від переживань про появу перших прищиків — до серйозніших питань сексуальності, а також про силу пристрастей першого кохання.

Світова, Слава. Великий космічний апчих / С. Світова ; намал. А. Ломакіна. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 35 с.

Маленька Веронічка не вміє чхати тихо. Через свій голосний апчих вона що не день потрапляє в нові курйозні пригоди: то рух усієї вулиці зупинить, то урок у школі зірве. Під час походу з батьками у зоопарк їй спадає на думку дотепна забава: а що, як полоскотати слонові п'ятки? Так можна і в космос залетіти! Про це тобі розкаже ця дотепна книжка-картинка Слави Світової з ілюстраціями Анни Ломакіної.

Стовелл, Луї. Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті / Л. Стовелл ; пер. з англ. Т. Кузьменко. — Київ : Книголав, 2020. — 143 с. : іл. — (Серія "Дитяча полиця").

Чи знаєте ви, як почуватися захищеними в інтернеті? Книжка стане в пригоді дітям, які активно починають користуватися інтернетом, а також їхнім батькам, котрі хочуть знати, як правильно пояснити дитині правила поведінки в мережі. У виданні є низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформацією, приватними даними. Крім того, у книжці є інформація та корисні підказки щодо секстингу, кібербулінгу та інтернет-шахрайства.

Шмахтль, Андреас Г. Сньофрід із Лугової долини. Неймовірна історія порятунку Північляндії / А. Г. Шмахтль ; пер. з нім. Н. Ваховської. — Харків : Читаріум, 2020. — 234 с.

Найбільше сньофріди люблять спокій. А коли посеред ночі до одного з них навідуються троє гномів, стає зрозуміло: добра не жди. Викрадено принцесу Ґуніллу – і Сньофрід «саме той», хто зможе її порятувати. Йому доведеться вирушити у тривалу мандрівку, разом із вірними друзями здолати страшні небезпеки та прогнати з Північляндії поганючих тролів! Тож не встиг Сньофрід й оком змигнути, як його неймовірні пригоди почалися…

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016