Нові книги серпня 2020

Марченко Ю. Проста Конституція / Ю. Марченко ; ред. І. Троскот. - Київ : Основи, 2020. - 163 с. : іл.

Це видання Конституції України з ілюстраціями, веселими діалогами і коментарями. У доступній для дітей формі пояснюються правила, за якими живе наша держава.

Власенко І. Учителька німецької / І. Власенко ; ред. О. Матвійчук ; іл. Є. Ткаченко. - Київ : Юніверс , 2019. - 254 с.

В Іспанії йде громадянська війна. Республіканський уряд намагається врятувати найдорожче: дітей і золотий запас країни. Це історія про двох іспанських дівчаток, які під час громадянської війни у 1936 році волею долі потрапили в Україну й залишилися тут на все життя. Це були непрості дівчата. Таємницю свого походження вони берегли до останнього дня, непростою виявилася їхня історія...

Риштун А. Туристичні креативи : 16+ / А. Риштун ; іл. М. Гуль. - Львів : Видавництво "БОНА", 2018. - 387 с. : фото.

Туристичні креативи – видання про подорожі людини незбагненними землями Карпатських полонин, підземеллями, туристичними шляхами України та за її межами. Книга наповнена креативами, які приносять естетичне та наділене багатьма враженнями, задоволення.

Ламотт Е. Пташка за пташкою : порадник з письменництва та життя загалом / Е. Ламотт ; пер. В. Хасхачик. - Львів : Апріорі, 2018. - 263 с.

Це бестселер про мистецтво жити і писати книжки про життя. Якщо ви відчуваєте, що вам є що сказати, якщо ви хочете це сказати - Енн Ламотт допоможе вам це зробити. Ви дізнаєтесь як писати, де шукати джерела натхнення, як віднайти свій стиль, вийти з творчої кризи, у кого шукати підтримку, що на вас чекає після публікації.

Каспаревич В. Львівський футбол : люди, факти. 1939-1991 / В. Каспаревич ; ред. І. Савлук. - Львів : Світ, 2019. - 463 с.

У книзі розповідається про діяльність майже двох тисяч спортивних діячів, тренерів і футболістів, які творили сторінки історії спорту на теренах Львівщини упродовж 1939-1991 років. Перед читачем відкривається ціла епоха львівського футболу. Львівщина, незважаючи на свою багату спортивну історію, досі не мала подібного видання. Тут вперше у форматі енциклопедії подано біографічні довідки, доповнені фотопортретами й автографами.

Вербер Б. Мурахи / Б. Вербер ; пер. з фр. І. Серебрякової та В. Гусенюк. - Львів : Terra Incognita, 2018. - 271 с.

Книга «Мурахи» – це перший роман із трилогії про мурах, що вийшов друком у 1995 році. Завдяки відмінній ідеї взяти за основу книги два різних сюжети, світ людей і світ мурах, письменник показує, як ми по суті схожі між собою – й умінням підкорятися, і працьовитістю, і роботою у команді.

Яґелло Й. Молоко з медом / Й. Яґелло ; пер. з пол. Божена Антоняк. - Львів : Урбіно, 2019. - 455 c.

Ще вчора Лінка планувала зовсім інше: улюблена журналістика, фотографії, мандрівки з коханим Адріаном. Проте, зміни в її житті примусять якщо не забути про свої плани, то принаймні їх відкласти. Лінка чекає дитину. І якщо вона розраховувала, що Адріан зрадіє цьому так само, як вона, то помилялася… Адріан мріє вивчати живопис в Англії, тому зовсім не збирається круто змінювати своє життя. До створення родини й виховання дитини він виявився просто неготовим… Отож , Лінці доведеться давати собі раду з навчанням, доглядати малу Єву й одночасно готуватися до складання іспитів. Утім, найголовніший з них вона, звісно, складе. А впертість і наполегливість і цього разу прийдуть їй на допомогу. Дівчата таки можуть усе! Можуть, якщо дуже хочуть.

Шефер Б. Шлях до фінансової свободи : ваш перший мільйон за сім років / Б. Шефер ; з нім. пер. А. Коник. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 339 с.

Багатство не падає з неба — звісно, якщо не сподіваєшся попасти під дощ із виграшних лотерейних білетів. Однак, завдяки правильній життєвій та фінансовій позиції та довгостроковому плану всі можуть досягнути фінансової безпеки та набути солідного статку, відчутно підвищивши рівень свого життя. Як звільнитися від стереотипів про гроші та заможність? Як уникнути боргів? Як правильно заощаджувати, не забувши про маленькі життєві радості, й як значно підвищити свій дохід? Бодо Шефер ділиться інсайдерською інформацією та розповідає про ефективні методи поводження з грошима, крок за кроком супроводжуючи читача на шляху до його фінансової свободи. Мрієте стати мільйонером за 7 років? Схоже, це цілком реально, варто лише почати вчитися фінансової грамотності, яка хоч і непроста, але цікава наука.

Фаб'яновська-Міцик З. Банзай. Японія для допитливих / З. Фаб'яновська-Міцик ; пер. з пол. Б. Антоняк, іл. Й. Грохоцької. - Львів : Урбіно, 2019. - 163 с. : іл.

Чому Японію називають Країною Квітучої Вишні? Що означає червоне коло на японському прапорі? Чи «дай дзьо-о-обу» точно означає, що вас хочуть поцілувати? Звідки взялася Хелло Кітті? Чому в Японії квартирні злодії скидають взуття, перш ніж обікрасти помешкання? Ця книжка – це справжня мандрівка Японією. У ній ви прочитаєте про японські ієрогліфи та мову, про те, як їдять на матах, як відбувається чайна церемонія, про кімоно, орігамі, бойові мистецтва, аніме та комікси, – і ще про багато інших, відомих і не дуже японських дивовиж.

Вербер Б. Завтра будуть коти : роман / Б. Вербер ; пер. з фр. Я. Тарасюк. - Львів : Terra Incognita, 2018. – 213 с.

Люди і коти - на одній землі, під одним небом. Соціальні катаклізми, війни, епідемії згубно впливають на все живе. Подивитися на світ людей очима братів наших менших пропонує культовий французький письменник і філософ Бернар Вербер - один з найзагадковіших письменників сучасності. Хто врятує людство й життя на планеті? Може, це і є місія котів? Може, саме таких, про яких ідеться в цій книжці? Кішка Бастет - домашня улюблениця. Намагається порозумітися з людьми, налагодити повноцінне спілкування з ними. Кіт Піфагор - лабораторний кіт. Його господиня, дослідниця, вмонтувала йому в череп спеціальний прилад з USB-портом, завдяки якому кіт виходить в інтернет, здобуває інформацію про людство, охоче ділиться нею і вміло використовує задля перемоги. У книжці - роздуми про одвічні цінності, про життя і смерть, любов і ненависть, релігію та науку, відповідальність за тих, хто поряд, за тих, кого приручили... коти.

Фабер А. Як слухати, щоб діти з нами говорили. Як говорити, щоб діти нас слухали / А. Фабер, Е. Мазліш ; пер. О. Мандрика. - Львів : Свічадо, 2018. - 298 с. : іл.

Кожна людина протягом життя має опанувати багато мистецтв. Одним із них є мистецтво спілкування, зокрема, з дітьми. Таким собі чарівним ключиком до цього мистецтва, як стверджують авторки книги, є особливе вміння слухати дітей і говорити з ними. Адель Фабер та Елейн Мазліш пропонують нові методи спілкування з дітьми, дають практичні вправи та поради, перевірені як на власному досвіді, так і на досвіді вже багатьох тисяч сімей. Адже ця книга – світовий бестселер!

Драган О. Найкраща у світі фіранка / О. Драган. – Харків : Ранок, 2018. – 54 с. : іл.

Коли Горила запросив своїх друзів Панду і Пінгвіна на какао й хрумке печиво з кремовою начинкою, він навіть не здогадувався, на що це обернеться для його нової, найкращої у світі фіранки. Бурхлива уява звірятка і пташатка призвела до великого бешкету. Коротенька, дотепна історія про трьох друзів з крутими ілюстраціями, настільки динамічними, що дуже схожі на мультик.

Стороженко Г. Життя лісу / Г. Стороженко. – Харків : Ранок, 2018. – 64 с. : іл.

Книга у зрозумілій і цікавій формі знайомить з дивовижним життям лісу. Які види лісів існують на Землі? Як живе ліс у різні сезони? Які ліси бачили динозаври? Відповіді на ці запитання знайдете у книзі, яку можна використовувати і як захопливе читання, і як наочний посібник, і як довідник.

Відута Л. Корабель світлих мрій / Л. Відута ; мал. М. Петрів. - Львів : Світ, 2019. – 48 с.

Книжка зацікавить широке коло маленьких читачів - дошкільнят і учнів молодших класів. Вона покличе у фантазійний політ на кораблику мрій, нагадає, як багато важить ввічливе слово, як чудово, коли в тебе багато друзів, а ще - захопить відгадуванням загадок, промовлянням скоромовок, навчить лічити.

Беднарек Ю. Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток : (чотирьох правих і шістьох лівих ) / Ю. Беднарек ; іл. Д. де Лятура ; пер. з пол. Б. Антоняк. - Львів : Урбіно, 2018. – 157 с. : іл.

«Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих)» - книжка, яка розповідає історії втрачених домашніх шкарпеток. Вам не здалося, саме шкарпеток! Виявляється, ті шкарпетки які мають звичку зникати з ваших пральних машин, живуть не менш цікавим життям, ніж їх колишні господарі.

Перро Ш. Спляча красуня : казка з доповненою реальністю для шкільного віку / Ш. Перро ; пер. з фр. М. Марченко ; іл. І. Кравця. - Київ : Меджик букс, 2018. – 35 с. : іл.

Чарівна історія, що століттями вчить вірити у відсутність безвихідних ситуацій: у короля і королеви обов'язково народиться дитя, закляття навіть найлихішої феї можна пом'якшити, сміливість і наполегливість проведе через найглухіші хащі, а справжнє кохання переможе злі чари. Ця книжечка є незвичайною, вона по-справжньому особлива, адже містить QR-коди, завдяки яким, є чудова можливість наочно поспостерігати за "живими" зображеннями та послухати казку. Для цього потрібно на телефон загрузити спеціальний безкоштовний додаток.

Перро Ш. Кіт у чоботях : казка з доповненою реальністю для шкільного віку / Ш. Перро ; пер. з фр. М. Марченко ; іл. М. Кошулінської. - Київ : Меджик букс, 2018. – 35 с. : іл.

Найвідоміша казка про пухнастого домашнього улюбленця із серії книг з доповненою реальністю «Читай та грайся». Завдяки винахідливості й завзятості, Кіт, що вміє розмовляти та носить чоботи, допомагає своєму господарю не лише позбутися злиднів, а й знайти своє кохання та отримати пів королівства. Для перегляду ілюстрацій необхідно завантажити додаток, відсканувати QR-код, навести камеру пристрою на сторінку книжки з міткою. Додатково в меню "Аудіокнига" можна слухати казку різними мовами. Знайдіть усі ілюстрації з доповненою реальністю!

Заржицька Е. Що ми знаємо про себе? Оповідки про організм людини : для дітей дошк. і мол. шк. віку / Е. Заржицька ; худож. Е. Гринько. - Львів : Світ, 2019. – 63 с. : іл.

Нова книжка відомої дитячої письменниці Еліни Заржицької розповідає про різноманітні властивості людського організму, у легкій і цікавій формі розтлумачує дитині, як працюють серце, легені, м’язи, кишківник, навіщо дотримуватися режиму дня та сну тощо.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016