Нові книги листопада 2021

Маєвський, Євген. ІТ-енциклопедія для дітей / Є. Маєвський ; худож. П. Букреєва. — Київ : Саміт-книга, 2020. — 257 с. : іл.

Книжка допоможе з’ясувати основні поняття, пов’язані з комп’ютерами, як вони влаштовані та яким чином працюють, допомагаючи людям.

Маршалл, Алан. Шепіт на вітрі / А. Маршалл ; пер. з англ. О. Гавури ; обкл. Р. Попський. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. — 223 с. : іл.

Знаменита повість-казка про неймовірні пригоди Пітера та його друзів, з якими він потоваришував, коли шукав Прекрасну Принцесу. І саме друзі допомагають йому визволити її і одружитися з нею. З кожною доброю справою Пітер крок за кроком і сам стає Прекрасним Принцом…

Маслова, Тетяна. Хочу стати айтішником / Т. Маслова ; іл. Н. Болдирєва. — Харків : Ранок, 2020. — 32 с. : іл. — (Серія "Хочу стати").

Щодня ми користуємося комп’ютерами та смартфонами, слухаємо новини про безпілотні автомобілі та суперрозумних роботів. Але хто за всім цим стоїть? Прочитавши енциклопедію, діти довідаються про тих, хто пише коди, створює сайти та відеоігри, тестує програми. Школярі дізнаються, як працює інтернет, навіщо потрібні мови програмування та що спільного мають сайт і святковий торт.

Меламед, Геннадій. Найкращий татусь / Г. Меламед ; худож. Н. Стешенко. — Харків : Ранок, 2020. — 36 с. : іл.

Ця історія про маленького Єнотика Євгенка, який був неймовірно щасливий, адже тато пообіцяв йому піти рибалити! На справжню риболовлю, вже завтра! Але тут Євгенко сильно захворів ... Та якщо тато обіцяв риболовлю, то вона обов'язково буде!

Мінуз, Армандо. Атлас спорту для дітей / А. Мінуз ; іл. Ф. Маріані ; пер. з італ. Г. П. Кирієнко. — Харків : Ранок, 2020. — 87 с. : іл.

І спортсмени, і глядачі — це учасники всіх спортивних подій: чудових злетів, карколомних падінь і встановлення неймовірних рекордів. Станьте на короткий час глядачами спортивних ігор: від футболу і регбі до легкої атлетики та «Формули-1». На сторінках цієї книжки ви довідаєтеся про історію народження 14 видів спорту, познайомитеся з правилами гри у них і дізнаєтеся про видатних гравців усіх часів.

Міхаліцина, Катерина. Квіти біля четвертого / К. Міхаліцина ; іл. К. Борисюк. — Київ : Портал, 2020. — 43 с. : іл.

За чим так тужить прабабуся, щось видивляючись із вікна багатоповерхівки? Катастрофа відібрала не тільки оселю, а й життя близької людини — як іще безліч життів. Вона збирає трави, що пахнуть рідними краями й береже спогади, якими поділиться з правнучкою, яка малює так само обдаровано, як і її землячка по Чорнобильській зоні, представниця наївного живопису Марія Примаченко, картинами якої свого часу захоплювався Пікассо.

Морпурґо, Майкл. Сніговик : нова історія за мотивами оповідання Реймонда Бріґґса / М. Морпурґо ; пер. з англ. О. Стукала ; іл. Р. Шоу. — Харків : Читаріум, 2021. — 144 с. : іл.

Розповідь про маленького хлопчика Джеймса, який живе на фермі зі своєю родиною. Він дуже бажає побачити сніг на Різдво і його мрія здійснюється. Джеймс ліпить найкращого в світі сніговика з очима-вуглинками у старому капелюсі та у зв’язаному бабусею шарфі. І стається щось неймовірне – сніговик оживає! З цього й починаються захопливі пригоди двох друзів: хлопчика й сніговика.

Мулл, Брендон. Звіродухи. Кн. 1. Народжені вільними / Б. Мулл ; пер. з англ. Д. П. Святенко. — Харків : Ранок, 2020. — 303 с. — (Серія "Звіродухи").

Один спалах — і життя чотирьох дітей із різних куточків Ердасу змінюється назавжди: відтепер вони поєднані зі звіродухами. Таке поєднання відкриває нездоланну силу та велику відповідальність, особливо, якщо твоя тварина — легендарний дух І Полеглої Четвірки. Але чому легенда повернулась саме зараз? Відкрий захопливий світ Ердас разом із відважними героями та їхніми звіродухами!

Мункастер, Гаррієт. Айседора Мун іде на ярмарок / Г. Мункастер ; іл. Г. Мункастер ; пер. з англ. Б. Синякевич. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — [127] с. : іл. — (Серія "Айседора Мун").

Її мама – фея, а тато – вампір, а вона схожа на них обох. Разом із родиною Айседора вперше в житті вирушає на ярмарок. Та замість веселощів вона там побачила похмурі обличчя, старі намети і майже поламані атракціони. Саме час застосувати чарівну паличку або ж дрібку відьмацького зілля, щоб зробити ярмарок по-справжньому веселим. Що ж піде не так? Наполовину фея, наполовину вампірка Айседора Мун повертається!

Мункастер, Гаррієт. Айседора Мун потрапляє в халепу / Г. Мункастер ; іл. Г. Мункастер ; пер. з англ. Б. Синякевич. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — [126] с. : іл. — (Серія "Айседора Мун").

Продовження історії про маленьку напівфею – напіввампірку. Айседора Мун хоче взяти Рожевого Кролика із собою до школи на свято «Прийди з домашнім улюбленцем». Але в її старшої кузини Мірабель є кращий план — чому б не взяти дракона? Що трапилось далі? Читайте!

Мур, Ґарет. Інтелектуальні ігри для розумних дітей : понад 100 головокруток, що стануть чудовою поживою для твого розуму / Ґ. Мур ; пер. з англ. О. Оржицького. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 192 с. : іл. — (Круті головокрутки).

Приготуйся до наукової подорожі сторінками цієї захопливої книжки, повної загадок та задачок. Розв’яжи понад 100 STEM-головокруток, перевір свої знання з науки, технологій, інженерної справи та математики. На тебе чекають динозаври й прадавні мамонти, планети Сонячної системи й електромобілі, шифри азбуки Морзе, ракети, супутники, головокрутки-калькудоку, стрілкові судоку та багато іншого.

Мур, Ґарет. Логічні ігри для розумних дітей : понад 101 головокрутка, що перевірить твою кмітливість та винахідливість / Ґ. Мур ; пер. з англ. О. Оржицького. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 192 с. : іл. — (Круті головокрутки).

101 логічна гра на перевірку твоєї кмітливості та нестандартного мислення. Приготуйся, з кожною сторінкою головокрутки стають дедалі складнішими, тому радимо тобі починати від самого початку. Не бійся помилятися — у кінці книжки є відповіді-рятівники, а до кожної головокрутки додається проста інструкція.

Мур, Ґарет. Математичні ігри для розумних дітей : понад 100 головокруток, що стануть чудовою поживою для твого розуму / Ґ. Мур ; пер. з англ. О. Оржицького. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 192 с. : іл. — (Круті головокрутки).

Нудно? Гайда гратися в математику! Видирання на верхівку числової піраміди, запекле кубічне змагання, пошуки прихованих чисел, незвичайні кросворди, суперпазли, математичні монстрики та диво-поля — найкрутіші головокрутки для маленьких розумників і розумниць! Веселих математичних розваг!

Мур, Ґарет. Туристичні ігри для розумних дітей : понад 100 головокруток, що стануть чудовою поживою для твого розуму / Ґ. Мур ; пер. з англ. О. Оржицького. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 192 с. : іл. — (Круті головокрутки).

Нові ігри для розумників і розумниць від майстра головокруток та загадок — доктора Ґарета Мура. Із кожною сторінкою головокрутки стають дедалі складнішими, тому радимо тобі починати з самого початку. Не бійся помилятися — у кінці книжки є відповіді-рятівники, а до кожної головокрутки додається проста інструкція. Веселих логічних ігор!

Ністрат, Анґеліка. Рокі. Мій друг із серцем та гвинтиками / А. Ністрат ; пер. з нім. О. Ванкевич ; іл. Н. Ренґер. — Харків : Видавництво "Віват", 2020. — 166 с. : іл. — (Серія "У вирі пригод").

Хлопчик Пауль виявляє, що сусід-винахідник Адам Батоміль змайстрував робовундеркінда — першого у світі робота, який сам навчається. А ще той Рокі неймовірний пустун і витівник, який і хвилини не може всидіти на місці. Звісно, появу робота тримають у таємниці, але невгамовний Рокі зникає з майстерні. Може, він утік? Чи опинився в небезпеці? Ця дивовижна історія наче зазирання в майбутнє, адже цілком імовірно, що незабаром у кожної дитини з’явиться такий дивний друг із серцем та гвинтиками.

Оттерлей, Камілла. Привіт, маля! : гарно ілюстрована книжка-довідник для всієї родини про маленьке дитятко, що от-от з'явиться на світ і стане новою людиною / К. Оттерлей ; іл. Лєне Аск ; пер. з норв. І. Сабор. — Харків : Видавництво "Крокус", 2020. — 39 с. : іл.

Що відбувається у маминому животику? Як маля росте й розвивається тиждень за тижнем? Як дорослі й малі чекають на поповнення в родині? Гарно ілюстрована книжка-довідник для всієї родини про маленьке дитятко, що от-от з’явиться на світ і стане новою людиною, написана як для дітей, у яких незабаром з’явиться молодший братик чи сестричка, так і для всієї родини.

Павер, Маріанна. Допоможіть!: чи дійсно книжки про саморозвиток здатні змінити життя / М. Павер ; пер. з англ. О. Ванкевич-Серебрянської. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 398 с.

Багато років журналістка Маріанна Павер захоплювалася книжками про самореалізацію, але одного дня зрозуміла, що мрії про ідеальне життя без боргів, тривоги, безсонних ночей, тощо — це геть різне. Протягом року вона вивчала 12 посібників відомих коучів та консультантів, щоб перевірити, чи дійсно вони допоможуть їй стати щасливішою. Маріанна з гумором випробовує себе на міцність, діючи за рекомендаціями індустрії селф-хелп, а ще шукає відповідь на запитання, що означає бути «сучасною ідеальною жінкою».

Патерсон, Кетрін. Міст у Терабітію / К. Патерсон ; пер. з англ. Д. Березіної ; дизайн обкл. О. Л. Железняк. — Харків : Віват, 2020. — 177 с. — (Серія "Книжкова полиця підлітка").

Ціле літо Джесс Еронс тренувався, щоб стати найкращим бігуном у п'ятому класі. І досягнув би мети, якби його не випередила новенька — Леслі Берк. Але цей програш не стає на заваді справжній дружби, і діти цілими днями пропадають у лісі, де вигадують чарівне королівство — Терабітію. А в реальному світі на них чекають труднощі в школі, випробування на міцність, дрібні страхи і… розуміння, що треба завжди рухатися вперед.

Перрі, Філіппа. Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите) / Ф. Перрі ; пер. з англ. Д. Петрушенко. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 285 с.

Книга від психотерапевтки з двадцятирічним досвідом роботи. На прикладах з історій своїх пацієнтів та на основі власного досвіду материнства авторка пояснює, як: прослідкувати зв’язок між тим, як виховували вас, і тим, як ви виховуєте своїх дітей; зрозуміти, про що сигналізує та чи інша дитяча поведінка; усвідомити і змінити деструктивні моделі взаємодії з дитиною; прийняти той факт, що ви припускатиметеся помилок і як їх потім виправити. Це видання для батьків, які не лише люблять своїх дітей, а й тішаться, спілкуючись із ними.

Пресс, Ганс Юрген. По гарячих слідах / Г. Ю. Пресс ; пер. з нім. І. С. Андрієнко-Фрідріх ; худож. Г. Ю. Пресс. — Харків : Видавничий дім "Школа", 2020. — 126 с. : іл. — (Серія "Детективний квест").

У цій захоплюючій книзі юні читачі як справжні детективи зможуть з'ясувати, де злодій сховав прикраси, куди подівся професорський чемодан, хто такий Трипалий Джо, хто нишпорив вночі в наметі посеред джунглів або де стояла бочка з порохом. А ще - розшифрують головоломки, таємні послання, кросворди з підказками і різними доказами. За цим зачіпками вони і вийдуть на слід злочинців.

Пригоди Тимка у світі бактерій / М. Косовська, А. Тяхт, Д. Алексєєв, С. Тяхт ; пер. з рос. І. Юреня, Д. Зоріна. — Харків : Моноліт, 2020. — 95 с. — (Серія "У пошуку нових знань").

Ваш малюк росте «питайликом»? Він без угаву запитує, чому болить горло, чому треба їсти, навіщо надягати шкарпетки? А ще йому кортить зловити жука й посадити в коробочку чи поспостерігати за жабою? Тоді ця книжка саме для нього. Адже такі запитання і поведінка дитини свідчать про зацікавленість біологією. За допомогою цієї книги дитина познайомиться зі світом бактерій, знайде відповіді на згадані вище запитання і дізнається про безліч інших неймовірних речей.

Просвєтова, Анна. 13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків / А. Просвєтова ; іл. М. Мороз ; обкл. Н. Абраменкова. — Київ : Видавництво "Агенція "IPIO", 2020. — 139 с.

13 ключів — книжка - порадниця не лишень для дівчат, а й для їхніх мам. Це історія всього жіноцтва, що стикається з проблемами особистого життя, самоусвідомлення, спілкування з оточуючими. Це ключ до вирішення цих проблем. Точніше, не один ключ, адже у книзі міститься 13 розділів, 13 ключів. І вони відмикають двері до вирішення багатьох життєвих питань.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Наші партнери