Нові книги липня 2019

Байзелл, Шон. Щоденник книгаря = The diary of a bookseller / Шон Байзелл ; пер. з англ. Я. Стріха. - Київ : Наш формат, 2019. - 303 с.

«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки. Ми опиняємося в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до на перший погляд романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами — буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Випадок у цирку "Цампано" / Юрґен Баншерус ; пер. з нім. К. В. Бучіної ; іл. Р. Бучкова. - Харків : Ранок, 2018. - 80 с. : іл. - (Справа для Квятковського).

Квятковський — справжній детектив, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter’s». Замість домашнього завдання у нього — нічні засідки, замість дитячих розваг — небезпечні пригоди. Будь-який найзаплутаніший злочин приречений на невдачу, якщо за справу узявся він. На цей раз юному шпику доведеться мати справу з дивним випадком у цирку, який на перший погляд скидається випадковим. Чи вистачить Квятковському фантазії та спритності розплутати хитру комбінацію? Детектив починає розслідування!

Гельсінґ, Леннарт. Трелі та вушка дракона : книжка про інструменти / Леннарт Гельсінґ ; пер. зі швед. Н. Іваничук ; худож. А. Густавссон. - Чернівці : Чорні вівці : Книги -XXI, 2018. - 26 с. : іл.

Який же оркестр без інструментів? Ця книжка про найрізноманітніші інструменти: труби, фаготи, кларнети, флейти, скрипки, контрабаси та багато-пребагато інших. Діти зможуть прочитати дотепні, симпатичні віршики про різні інструменти, про те, з чим чи ким може асоціюватися їхнє звучання, якій порі року і яким настроям, душевним станам найбільше відповідає той чи інший інструмент. Ця книжка про музику і з музикою!

Єнджієвська-Врубель, Роксана. Вередливий настрій Іполита Собакевича / Роксана Єнджієвська-Врубель ; пер. з пол. І. Тучапської ; іл. Ґ. Ріґаль. - Харків : Школа, 2019. - 40 с. : іл.

Вередливішої такси, ніж Іполит Собакевич, годі й шукати. Він то поринає в роздуми, то капризує над мискою, то починає жаліти себе, то... Ох і настрій у цього собаки, хай йому котлета! Нелегко бути його другом. Адже для цього потрібне янгольське терпіння і безмежні запаси спокою. А хто ж їх має? Кіт Алоїз Киціан — вірний друзяка, який миттєво відповість на кожну відчайдушну есемеску, нагодує сарделькою, а ще допоможе відшукати загублений настрій. Мало того, він ладен віддати власну мрію, бо чого ж не зробиш задля дружби!

Залмаєв, Пітер. Довідник (не)молодого батька / Пітер Залмаєв ; обкл. та іл. К. Слонової. - Чернівці : Чорні вівці, 2019. - 32 с. : іл.

Гарним батьком ніхто не народжується, але ним стають. У арт-видавництві «Чорні вівці» вийшла двомовна книжка політолога і телеведучого Пітера Залмаєва, у якій за допомогою дотепних ілюстрацій Каті Слонової, подано ті нечисельні, але фундаментальні принципи, які зроблять виховання дитини успішною та улюбленою справою.

Кольб, Суза. Пірати зі стайні / Суза Кольб ; іл. Н. Дуллек ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2019. - 144 с. : іл. - (Вівсяна банда. Кн. 5).

«Вівсяна банда» — серія кумедних історій про коней і поні. У п’ятій книзі поні Шоко та його друзяки вирушають у довгоочікувану відпустку до рідного Даммбюля — кінської ферми біля Північного моря! Та от халепа: на подвір’ї їх зустрічають не старі друзі, а пихаті новенькі поні — Ганс і Франс, яких Шоко неодмінно має провчити. Прогулянка морем ледь не обернулася справжньою трагедією, а зустріч із велетенським чудовиськом не обіцяла нічого доброго. Але для справжніх піратських поні навіть це не проблема. Чи не так?

Курилов, Слава. Сам в океані : історія втечі / Слава Курилов ; худож. Н. Міцкевич ; пер. з рос. П. Ромка. - Київ : Час майстрів, 2019. - 248 с. : фотоіл. - (Рекомендуємо прочитати).

Сила цієї книжки в тому, що завдяки їй ти отримаєш, відчуєш і навіть трохи переживеш досвід потужного, свідомого життя безпосередньо від щасливої, справді вільної, просвітленої людини, досягнення якої вражають. Такий досвід безумовно допоможе тобі здійснити будь-які твої мрії.

Куцан, Сергій. Зюзя : гуморист. повість / Сергій Куцан ; іл. А. Василенка ; обкл. Н. Каламєєць. - Київ : Фонтан казок, 2019. - 131 c. : іл. - (Книжка про мене).

На день народження бабуся зробила Олесі несподіваний подарунок — унікального пацюка, вирощеного в секретній експериментальній лабораторії. І відтоді життя родини пішло шкереберть: безсонні ночі й насичені карколомними пригодами та битим посудом дні. А потім шкереберть пішло життя цілого будинку. А далі, можливо, й усього міста… У героях неймовірно смішної повісті Сергія Куцана «Зюзя» сучасні українські підлітки зможуть упізнати себе.

Миронюк, Женя. Не бійся монстриків : [для читання з батьками] / Женя Миронюк ; іл. автора. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 30 с. : іл.

«Не бійся монстриків» — перша інтерактивна книжка авторства ілюстраторки Жені Миронюк. Хатні монстрики, які ховаються в темряві, можуть бути не лише страшні, але й кумедні, і з ними можна навіть потоваришувати. Дитині видається, що в шафі чи під ліжком хтось зачаївся? Не варто боятися. Краще побавитися з дитиною в «театр тіней», створити свого монстра, вивчити монстринячий алфавіт чи замалювати лихих монстриків, залишивши тільки добрих.

Мовчун, Леся. Рожевий записник детектива Стасика : повість-казка / Леся Мовчун ; худож. М. Рудюк. - Київ : Фонтан казок, 2019. - 94 с. : іл. - (Казка під подушку).

Малюк Стасик випадково знайшов у пісочниці ґудзичок, що виявився іншопланетним прискорювачем розвитку. І наш герой, навіть не встигнувши поміняти памперса, подорослішав так блискавично, що просто з пісочниці пішов до кіоску, купив собі рожевий записник — і став славетним детективом! Класнюча, смішна й вигадлива повість-казка Лесі Мовчун «Рожевий записник детектива Стасика» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2018 у номінації «Добрі казки».

Пантермюллер, Аліс. Лотта та її «катастрофи». Сирна лихоманка / Аліс Пантермюллер ; іл. Д. Коль ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2019. - 158 с : іл. - (Лотта та її «катастрофи»).

Відколи розпочався новий навчальний рік, у Лоттиному класі панує нестерпний сморід. І винен у цьому — бутерброд її нового однокласника Ремі, який родом із Франції й постійно їсть хліб із камамбером, чи як там той сир називається. На жаль, Ремі посадили прямісінько між Шаєн і Лоттою. Шаєн він навіть подобається, а ось Лотті — навпаки!!! Адже він щодня приносить їй якийсь подарунок: плюшевих котиків, футболки із сердечками і все таке. Отож, Лотті треба терміново якось позбутися цього Ремі. У кращому разі — за допомогою її блокфлейти.

Пунсет, Ана. Клуб червоних кедів = El club de las zapatillas rojas / Ана Пунсет ; пер. з ісп. О. Забара ; іл. П. Ґонсалес. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 271 с. : іл.

Ця книжка іспанської письменниці Ани Пунсет — перша в серії «Клуб червоних кедів». Четверо подруг-семикласниць вирішують створити свій клуб — з власними правилами і знаковими для них червоними кедами, які обіцяють носити повсякчас. Одна з дівчат, на жаль, змушена переїхати з родиною до Німеччини, і подруги неймовірно сумують за нею. Раптом з’являється нагода відвідати її в Берліні, взявши участь у конкурсі. Кому дістанеться перемога: Клубу червоних кедів чи касті Модних? На які капості здатна лідерка Модних, щоб добитися свого — читайте в цій захопливій підлітковій повісті.

Расселл, Гелен. Рік хюґе по-данськи : секрети найщасливішої країни у світі / Гелен Расселл ; пер. з англ. О. Ліпської, дизай обкл. О. Кочка. - Харків : Віват, 2019. - 415 с. - (Дозвілля).

Легка й дотепна історія про переїзд успішної лондонської кар'єристки у данську провінцію, секрети найщасливішої країни світу й пошуки хюґе — комфортного й безтурботного життя. Гелен Расселл досліджує найменші нюанси й відверто пише про плюси й мінуси країни: освіту й виховання дітей, баланс між роботою й дозвіллям, лібералізм поглядів і сексизм, дизайн оселі, смачнючі булочки й навіть правила підіймання прапора. Ця історія надихає на те, щоб скористатися з чужого успішного досвіду й змінити на краще світ і себе.

Рижко, Олена. Король Даркнету : повість-детектив / Олена Рижко. - Київ : Академія, 2018. - 127 с.

У цій повісті є кримінальна інтрига, загадковий сюжет, незвичні персонажі й несподіваний фінал. Усе — як у детективі. А любов із присмаком небезпек — як у психологічній повісті. Яр не встиг нічого відповісти, бо дисплей його смартфона замигав «невідомим номером». Обоє зачаїли подих. Яр увімкнув телефон і побачив уже знайому маску й прикид хакера. Той самий комп’ютерний голос: «Зараз на ваш номер прийде повідомлення. Там будуть лінк, логін і пароль до сайту, де я залишив файли вашого мерця. До руйнування домена — дві години. Час пішов».

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016