Нові книги квітня 2021

Арнольд, Нік. Інструменти, роботизація й безліч ґаджетів : вражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! / Н. Арнольд ; худож.-іл. Х. Бачиньскі ; пер. з англ. О. М. Чмовж. — Харків : Талант, 2020. — 80 с. : іл. — (Квест "STEM". Технологія).

Захоплива енциклопедія познайомить з історією технологій, що змінили життя людства. Як збудувати блокатор радіохвиль, виростити корисні бактерії, зробити справжню батарейку, сконструювати руку робота, вирощувати рослини у космосі? Вчені команди STEM відкриють «магію» винаходів і запропонують неймовірні експерименти.

Арнольд, Нік. Фантастичні сили і неймовірні машини : вражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! / Н. Арнольд ; худож.-іл. Х. Бачиньскі ; пер. з англ. О. М. Чмовж. — Харків : Талант, 2020. — 80 с. : іл. — (Квест "STEM". Техніка).

Вражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! Разом із командою STEM — вченими та їхніми роботами-помічниками — ти спроектуєш різні машини та механізми. Довідаєшся, як зробити реактивну ракету, як працює гідротехніка, як конструюють летючі потяги, в чому секрет парових двигунів…

Стюарт, Колін. Дивовижні атоми та хаос матерії : вражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! / К. Стюарт ; худож.-іл. А. Брандов ; пер. з англ. О. М. Чмовж. — Харків : Талант, 2020. — 80 с. : іл. — (Квест "STEM". Наука).

У цій книзі ти знайдеш експерименти, що відкриють цікавий науковий світ у повсякденному житті. Ти зможеш зробити власний компас, стати геологом і вивчати гірські породи, зробити вулкан вдома і спостерігати за дощем у склянці… А ще - дізнаєшся багато цікавинок, і напевно відкриєш у собі талант ученого.

Стюарт, Колін. Чудові числа і круті розрахунки : вражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! / К. Стюарт ; худож.-іл. А. Брандов ; пер. з англ. О. М. Чмовж. — Харків : Талант, 2020. — 80 с. : іл. — (Квест "STEM". Математика).

Захоплива енциклопедія познайомить з історією технологій. Вчені команди STEM відкриють «магію» винаходів і запропонують неймовірні експерименти. Як збудувати блокатор радіохвиль, виростити корисні бактерії, зробити справжню батарейку, сконструювати руку робота, вирощувати рослини у космосі?

Беднарек, Юстина. Перший день у садочку / Ю. Беднарек. — Львів : Урбіно, 2020. — 32 с. : іл. - (Дуся і Поросятко Гав).

Магдалена-Феліція, яку всі звуть Дусею, зовсім не впевнена, що хоче йти в садочок! А позаяк усім відомо, що сміливості додають мʼякі забавки, тому мама шиє для донечки гарненького затишного друга – свинку в штанцях у квіточку! «Дуся і Поросятко Гав» – це серія книжок про дівчинку, яка пізнає світ разом з мамою, татом і плюшевим поросятком. Поросятко Гав допомагає Дусі в складних ситуаціях, а крім того, має власні таємниці!

Вздульська, Валентина. Генрі Форд / В. Вздульська. — Київ : Агенція "ІРІО", 2020. — 125 с. : іл. — (Серія "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей").

Біографія Генрі Форда познайомить з людиною, яка знала, чого прагне, й вміла за це боротися! Форд був цікавою, мужньою, сміливою особистістю. Він присвятив життя своїй пристрасті – створенню першокласних авто, які стали доступні для більшості. Генрі Форд рішуче йшов до своїх цілей, ризикував, починав спочатку і перемагав.

Вздульська, Валя. Євині ями / В. Вздульська ; іл. Л. Стецькович. — Київ : Портал, 2020. — 35 с. : іл.

Маленька Єва — бунтарка, яка для власного заспокоєння полюбляє рити ями. Чим глибший її сум — тим глибші утворюються ями. Батьки Єви — археологи, які знаються на скіфській культурі. Влітку вони вирушають в експедиції, і тоді Єва сумує — батьки залишають її вдома, а самі вирушають на південь. Ані дідусь, ані песик Пек, названий на честь знаменитої скіфської пекторалі, не здатні загасити її тугу за батьками. Ситуацію рятує дядько Стас, коли відвозить їх усіх до тата з мамою.

Вікрі, Карен. Нетворкінг для інтровертів : поради для комфортної та ефективної комунікації / К. Вікрі ; пер. з англ. К. Чучко. — Харків : Віват, 2020. — 223 с. — (Серія "Бізнес").

Здатність швидко знаходити спільну мову з діловими партнерами та одразу ставати «своїм» у компанії незнайомців — мистецтво нетворкінгу. Цей посібник допоможе по-новому осмислити як створювати й підтримувати важливі ділові та особисті стосунки, і як перетворити спілкування на необтяжливий, природний та приємний елемент вашого життя.

Вісландер, Юйя. Як Мама Му поранилася / Ю. Вісландер. — Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2020. – 26 с.

Юйя Вісландер – шведська дитяча письменниця, відома своїми історіями про непосидючу корову Маму Му та про її вірного друга Ворона. Герої книжки постійно потрапляють у різноманітні пригоди й намагаються виплутатись із кумедних халеп. Весела та винахідлива корова Мама Му не може спокійно випасатися на луці чи гойдатися на гойдалці, адже їй так кортить втілити в життя найхимерніші ідеї! Добре, що давній друг Ворон завжди охоче їй допомагає!

Гримич, Марина. Юра : роман / М. Гримич. — Київ : Нора-Друк, 2020. — 351 с.

Роман Марини Гримич «Юра» є незалежним продовженням роману «Клавка», який став національним бестселером і найкращою книгою Форуму видавців 2019 року у жанрі прози. Події роману відбуваються у далекому 1968-му році, кінець «відлиги». Юра — студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець — потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього.

Ґей, Марі-Луїз. Оповідки для маленьких монстрів / М-Л. Ґей. — Харків : Читаріум, 2020. – 48 с.

Колекція кумедних ілюстрованих історій занурить у світ невтомного дитячого дивування. Що насправді бачать коти? Які розмови нишком ведуть дерева? Чи варто робити смішні обличчя у вітряний день? Чи керують світом черв’яки? Чи завжди мами кажуть правду? Чи сняться равликам кошмари?

Дерманський, Сашко. Нічийний хруль / С. Дерманський ; іл. В. Котик. — Київ : Портал, 2020. — 35 с. : іл.

«Нічийний хруль» — історія про дружбу, випробування і пізнання світу, що розгортається на територіях нинішньої України у часи льодовикового періоду. Мамонтеня, носороженя й вовченя несподівано знаходять невідому істоту в бізонячій шкурі. Так починається жвава, кумедна та сповнена небезпек розповідь про друзів — юних мешканців лісу.

Джиралдо, Марія Лоретта. Тедді. День пригод / М. Л. Джиралдо ; пер. з італ. О. Ларікової. — Харків : Віват, 2020. — 79 с. : іл. — (Серія "Для найменших").

Тедді — дуже добрий маленький ведмедик. Він обожнює гуляти й гратися, а ще - з ним повсякчас трапляється чимало пригод. Разом із Тедді малюки дізнаються, як поводитися під час прогулянки і що слід робити, коли захворів або загубив улюблену іграшку. Ведмедик Тедді навчить дітей бути чемними, слухатися батьків і радіти кожному дню.

Завалій, Євгенія. Це всі ми / Є. Завалій. — Чернівці : Книги - XXI : Чорні вівці, 2020. – 96 с.

«Це всі ми» – повість про те, як звичайні підлітки можуть змінити своє місто на краще. Одного дня Андрій та його друзі знаходять на березі моря багато мертвої риби. Вони намагаються з'ясувати причини екологічної катастрофи і знайти шляхи її вирішення. Читачі дізнаються про дельфінів й забруднення морів, про волонтерів й сортування відходів, як збирати підписи під петиціями й формувати громадську думку.

Карзан, Карло. Думай як Шерлок Голмс / К. Карзан ; іл. І. Фульґезу ; пер. з італ. Л. М. Михайлова. — Харків : Ранок, 2020. — 95 с. — (Серія "Думай як").

Шерлок Голмс вже давно взірець логіки, кмітливості та впевненості у собі. Автори цієї книги проаналізували твори Артура Конан Дойла, щоб з’ясувати — як працює мозок Шерлока Голмса. Їхні спостереження супроводжують корисні поради та цікаві завдання, що допоможуть навчитися думати як найвідоміший детектив усіх часів.

Каспер, Розанна. Велика книга 30-денних викликів : 60 програм формування звичок для кращого життя / Р. Каспер. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – 128 с.

Книга Розанни Каспер сповнена дієвих порад про те, як покращити усі аспекти життя, зокрема, фізичний стан, харчування, свідомість, стосунки, кар’єру та багато іншого. Авторка дає десятки практичних підказок, розповідає про допоміжні ресурси й розкриває секрети, що підтримуватимуть вашу мотивацію і наполегливість протягом 30-ти днів і потому.

Кокотюха, Андрій. Жабеня, ставок і море / А. Кокотюха. — Київ : АВІАЗ, 2020. – 64 с.

Жило собі в тихому ставку маленьке, ну дуже маленьке Жабеня. І якось почуло воно про велике-велике море. «От би стрибнути в море з високого каменю!..» Так почалися пригоди Жабеняти на шляху до моря. Коли – веселі, а коли не дуже безпечні. Вирушай і ти у світ пригод разом із Жабеням!

Костюченко, Ірина. Вінстон Черчилль / І. Костюченко ; худож. І. Рудовська. — Київ : IPIO, 2020. — 133 с. : іл. — (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).

Захоплююча історія становлення одного з найвидатніших політичних діячів минулого століття. Ким мріяв стати Вінстон Черчилль у дитинстві? Де він зустрів кохання свого життя? Як став прем’єр-міністром Великобританії, врятувавши країну під час війни? Вінстон завжди мріяв бути генералом, але доля приготувала юнаку дещо інше. Це надихаюча біографія гідної та мужньої людини, яка змінила світ.

Купріян, Ольга. Кісточка оливи / О. Купріян ; іл. О. Скворчинської. — Київ : Портал, 2020. — 35 с. : іл.

Нестор з сім’єю вирушає на кораблі з грецького міста Мілет до Тіри, де буде їхня нова домівка. В Мілеті залишилася його бабуся, яка подарувала йому в дорогу мішечок з оливками. Ніщо не радувало героя, хотілося повернутися додому, та врешті - корабель причалив до берега міста, що має стати новим домом для мандрівників. Нестор знайде тут друзів та оливковий сад, що нагадуватиме йому про стареньку бабусю й полишене попереднє житло.

Лекрьо, Мішель. Ідеї, які варто втілити в життя / М. Лекрьо ; худож. Ж. Мілле ; пер. з фр. М. Марченко. — Київ : Час майстрів, 2019. — 125 с. : іл. — (Серія "Відкривай").

40 тематичних розділів, насичених секретами та ідеями цікавих занять, - стануть у пригоді кожній допитливій і винахідливій дівчині! Ця книжка розкаже й покаже, як перетворити парео на сукню, змайструвати власну гойдалку, зробити гітару з коробки, розпізнати польові квіти, приготувати смачні й корисні трав’яні чаї та соки, пофарбувати футболку та багато іншого.

Міхаліцина, Катерина. Томо та його кит / К. Міхаліцина. — Харків : Крокус, 2019. – 32 с.

Казка-притча про рибку з маленькими очима, в яких вміщається мало сонця і океану, але дуже багато любові до світу. Інші риби насміхаються з його особливості, але в безкрайньому океані точно знайдеться той, кого Томо зможе назвати справжнім другом.

Стілтон, Джеронімо. Льодовиковий період = Geronimo Stilton La Grande Era Glaciale : з історичними фактами / Дж. Стілтон ; пер. та адаптація тексту А. Поритко, М. Войцеховський. — Львів : Видавництво "Ірбіс Комікси", 2020. — 48 с. : іл.

Історичний комікс познайомить з льодовиковим періодом, яких було декілька в історії Землі. Та незважаючи на те, що більшість континентів у той час було покрито кригою, а температура повітря була критично низькою, все ж і тоді на нашій планеті існувало життя. Багато хто з тогочасних тварин мали товсте хутро, великі бивні та довгі ікла. У ті часи змогли існувати і первісні люди — неандертальці…

Такер, Зої. Ґрета і гіганти : історія, натхнена боротьбою Ґрети Тунберґ за порятунок світу / З. Такер ; іл. З. Персіко. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2020. — 32 с. : іл.

Ґрета живе у прекрасному лісі, якому загрожують гіганти. Прийшовши до лісу, гіганти нарубали дерев, щоби звести будинки. Потім вони нарубали ще дерев і звели ще більші будинки. З будинків виросли селища, а з селищ — міста, і зрештою - лісу майже не залишилося. На щастя, у Ґрети є ідея...

Франкавілья, Ріккардо. Атлас видатних дослідників / Р. Франкавілья. — Київ : Книголав, 2020. – 96 с.

«Атлас видатних дослідників» – це розповідь про людей, що цікавилися й досліджували навколишній світ протягом багатьох років. Ким були найперші мандрівники? Хто і чому назвав один з світових океанів Тихим? Разом із книжкою ти зможеш пройти маршрутами видатних дослідників, дізнатися, які труднощі їх спіткали та як вони досягали своїх цілей.

Фріс, Алекс. Велика книга динозаврів : з 4 велетенськими розгортками / А. Фріс ; іл. Ф. Фіорін. — Київ : АРТБУКС, 2020. — 26 с. : іл. — (Серія "Моя енциклопедія").

Нумо знайомитись зі світом прадавніх створінь! Динозаври були найбільшими з живих істот, що ходили по нашій планеті. Ти зможеш усе гарненько роздивитися завдяки 4 велетенським розгорткам.. Відкрий розгортки і знаходь там найдовших, найважчих та найстрашніших з усіх створінь — від могутнього брахіозавра до страхітливого тиранозавра.

Шамблен, Жоріс. Щоденник Вишеньки. Т. 1. Завмерлий зоопарк / Ж. Шамблен. — Дніпро : Наша Ідеа, 2020. — 76 с. : іл.

Вишенька – одинадцятирічна дівчинка, яка живе разом зі своєю мамою і мріє стати письменницею. Її улюблене заняття – спостерігати за людьми, уявляти їхнє життя та розгадувати таємниці. Чарівна героїня, захоплива пригода, неперевершені ілюстрації… Це комікс для істинних поціновувачів пригод!

Шамблен, Жоріс. Щоденник Вишеньки. Т. 2. Таємнича книга / Ж. Шамблен. — Дніпро : Наша Ідеа, 2019. — 76 с. : іл.

Продовження історії про допитливу і кмітливу дівчинку Вишеньку, яка не уявляє свого життя без різноманітних розслідувань. Цього разу під її пильне око потрапляє одна жінка: щовівторка, рівно о третій годині, вона сідає на один і той самий автобус — і завжди з тією самою книгою в руках... Звичайно, Вишенька не встоїть перед новим розслідуванням.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016