Нові книги грудня 2021

Протасовицька, Тамара. Світ навколо нас : фотоенциклопедія : змістовні статті, яскраві ілюстрації, цікаві факти. Техніка / Т. Протасовицька ; іл. матеріал Д. С. Турбаніст. — Київ : КРИСТАЛ БУК, 2020. — 48 с. : фотогр. — (Серія "Світ навколо нас").

Транспорт завжди був і залишається надійним помічником людини. З часу появи перших човнів і колісниць він здолав довгий шлях розвитку, еволюціонувавши від примітивних засобів пересування до надзвукових літаків і космічних кораблів. У цій книжці, проілюстрованій яскравими фотографіями, зібрано інформацію про сучасні види транспорту.

Пунсет, Ана. Клуб червоних кедів / А. Пунсет ; іл. П. Ґонсалес ; з іспан. пер. О. Забара. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 271 с. : іл. — (Серія "Клуб червоних кедів").

Четверо подруг-семикласниць вирішують створити свій клуб — з власними правилами і знаковими для них червоними кедами, які обіцяють носити повсякчас. Одна з дівчат, на жаль, змушена переїхати з родиною до Німеччини, і подруги неймовірно сумують за нею. Раптом з’являється нагода відвідати її в Берліні, взявши участь у конкурсі. Кому дістанеться перемога: Клубу червоних кедів чи касті Модних?

Рассел, Рейчел Рені. Щоденник Ніккі. Кн. 2 : Не така вже й популярна тусовщиця / Р. Р Рассел ; пер. з англ. І. В. Тимошенкова. — Харків : Ранок, 2020. — 287 с. : іл. — (Серія "Щоденник Ніккі").

Щойно Ніккі змирилася зі станом речей, як Маккензі знову готує пакості. Цього разу вона встигла осоромити дівчину під час своєї ж вечірки і норовить підставити її знову. Нагода не дала себе чекати. У школі влаштовується вечірка, яку Маккензі викликалась організувати. Але де там! За декілька днів вона полишає все, залишаючи Ніккі за головну. До вечірки залишилися лічені дні, а приміщення, музики, декорацій, частувань – нічого немає! Чи знайде Ніккі сили і спосіб організувати свято, чи Маккензі знову досягла свого?

Раян, Пем Муньйос. Відлуння / П. М. Раян ; пер. з англ. О. Балери. — Київ : Форс Україна, 2020. — 511 с.

Історія про кохання, людяність, красу і музику, що розгорнулася на тлі Другої світової війни і об'єднала кілька поколінь дітей з різних куточків світу. Хлопчик Отто купує старовинну книгу та губну гармоніку. Того ж дня він зустрічає в лісі трьох зачарованих королівен із книги, від яких дізнається, що гармоніка рятує людські душі. Минають роки й десятиліття. Чарівний інструмент мандрує світом і опиняється в різних дітей, які стикаються з абсолютно недитячими проблемами. Та для кожного з них лунає дивовижна музика…

Рідделл, Кріс. Оттолайн і фіолетовий Лис : для дітей мол. та серед. шк. віку / К. Рідделл ; пер. з англ. Т. В. Марунич. — Харків : Видавництво "Ранок", 2020. — 176 с. : іл. — (Серія "Оттолайн").

Оттолайн — маленька дівчинка, за якою доглядає любий пан Манро (волохате створіння з болота у Норвегії), поки її батьки подорожують світом. Друзі обожнюють вирішувати складні задачки та видумувати дотепні плани. Цього разу Оттолайн разом із паном Манро влаштовують званий обід, на який запрошено усіх їхніх друзів та нового загадкового знайомого Фіолетового Лиса. Чи допоможуть Оттолайн і пан Манро своєму новому другові?

Сазерленд, Туї Т. Звіродухи. Кн. 5. Проти течії / Т. Т. Сазерленд ; пер. з англ. А. О. Кійко ; іл. карти M. Walton. — Харків : Ранок, 2020. — 256 с. — (Серія "Звіродухи").

Продовження історії відважної четвірки. Цього разу діти вирушають до Ста островів. Десь там мешкає восьминіг Мулоп — власник чергового талісмана, такого необхідного для перемоги Зелених Мантій над Пожирачем. Та хтось передає інформацію про пересування дітей, поєднаних із Великими Звірами. Хто ж зрадник? Хто перейде на бік загарбників? Хто потрапить в полон? І кому ж таки пощастить видертися з пасток Пожирача? А найважливіше: чи не втратять наші друзі свої талісмани?

Сафон, Карлос Руїс. Тінь вітру : роман / К. Р. Карлос ; пер. з англ. І. Паненко. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 573 с. — (Цикл "Цвинтар забутих книжок"; Книга 1).

Міжнародний бестселер від видатного сучасного іспанського письменника. Барселона, 1945 рік. Місто поступово оговтується після війни разом з його втомленими мешканцями. Серед них — Даніель, син продавця книг. Одного разу його батько показує йому загадкове місце під назвою «Цвинтар забутих книжок», де хлопець знаходить видання Джуліана Каракса. Але спроби відшукати інші книжки автора закінчуються безрезультатно, і Даніель потрапляє у вир фантазій та пристрастей, любовних інтриг та військових драм.

Сафон, Карлос Руїс. Гра янгола : роман / К. Р. Сафон ; пер. з іспан. В. Шовкуна. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 510 с. — (Цикл "Цвинтар забутих книжок"; Книга 2).

Друга книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок. Молодий письменник Давид Мартін пише розважальні детективи з продовженням, які читає вся Барселона, але мріє створити серйозний роман. Він кохає дівчину, та вона виходить заміж за чоловіка, якому Давид багато чим зобов’язаний. Аж раптом його мрії справджуються — за дивного збігу обставин усі перешкоди поступово усуваються. Починається химерна, заплутана гра, головним призом у якій є талант письменника.

Сафон, Карлос Руїс. В'язень Неба / К. Р. Сафон ; пер. з іспан. О. Леська. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 317 с. — (Цикл "Цвинтар забутих книжок"; Книга 3).

Третя книжка із циклу перенесе читача у Барселону 1957 року. Даніель Семпере, власник книгарні, — щасливий чоловік і батько. Його продавець і приятель Фермін готується до весілля, а на носі ще й Новий рік та Різдво. Чоловіки в доброму гуморі чекають на прийдешні святкування, аж раптом все змінюється. До крамниці заходить загадковий сеньйор, який хоче купити подарункове видання «Графа Монте-Крісто». Він дивно поводиться, робить якісь записи, і Даніель відчуває: тут щось не так.

Сафон, Карлос Руїс. Лабіринт духів : роман / К. Р. Сафон ; пер. з іспан. О. Леська. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 797 с. — (Цикл "Цвинтар забутих книжок"; Книга 4).

Чудовий роман, сповнений драм, інтриг, гумору, пристрасті та захопливих історій. Молода оперативниця Алісія Ґріс розслідує загадкове зникнення міністра. У пошуках відповідей вона вирушає до Барселони, де зустрічається з родиною Семпере та адвокатом Бріансом. Дівчина підозрює, що Бріанс причетний до викрадення, однак, прослідкувавши за ним, розуміє: він тільки вершина айсберга. Загадки і головоломки, таємниці минулого і страшні злочини режиму Франко, пошук істини в плетиві брехливих відомостей - чи вдасться Алісії знайти вихід із цього темного лабіринту?

Секанінова, Штепанка. 33 найцікавіші споруди / Ш. Секанінова ; худож. Якуб Ценкл ; пер. з англ. О. Назарової. — Харків : Видавництво "Ранок" : Каскад, 2020. — 63 с. : кольорові. іл.

Будівлі, що виглядають як кошик, супервисокі вежі, чудові кафедральні собори, дизайнерські вілли, підвісні мости — все це та ще безліч споруд ти побачиш, якщо приєднаєшся до головних героїв книги - лелеки Олеся та його друга жабеняти Стриба у спробах розгадати таємниці архітектури. Отож, розгортай книгу та дізнавайся!

Сердюк, Маша. Волт Дісней / М. Сердюк ; худож. І. Рудовська. — Київ : IPIO, 2020. — 109 c. : іл. — (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).

Це історія про дитячі мрії, що здійснюються. Дісней створив кумедного Міккі Мауса, й разом з ним цілий дивовижний світ, сповнений пригод! Біографія Волта Діснея щаслива та повчальна водночас, захоплює з перших рядків, мотивує бути сміливими та вірити у власну справу.

Слейтер, Кім. 928 миль від дому / К. Слейтер ; пер. з англ. Г. Лелів ; худож. обкл. Х. Кроуфорд-Вайт. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 317 c.

14-літній Калум мріє стати кіносценаристом, але не дуже вірить, що це можливо у його маленькому містечку. Аж тут тато приводить додому свою нову дівчину і її сина. Виявляється, геть непросто вжитися з отаким хлопцем, який раптом стає твоїм братом, і з новою мамою. Водночас герой відчуває, що його зведений брат щось приховує. І Калум починає проводити розслідування... Проникливий роман британської письменниці пропонує підліткам замислитися над проблемами міграції, ксенофобії, дискримінації, упереджень і булінгу та пропагує відкритість, прийняття й емпатію...

Смаль, Юлія. Я і Він / Ю. Смаль ; намал. А. Ола. — Київ : Моя книжкова полиця, 2020. — 99 с. : іл.

Настає час, коли дитина починає цікавитися своїм тілом і ставити «незручні» для батьків запитання. У цій книзі маленькі й дорослі читачі, разом із допитливим шибеником Максом, у доступній формі дізнаються про те, як все влаштовано в хлопчиків та як ставитися до своєї інтимності; а також про гігієну і захист; про хвороби та причини надмірної уваги до свого тіла і, що найголовніше, про культуру і повагу. Після цього видання для вас, любі пошановувачі, не буде заборонених тем.

Сміт, Роланд. Пік / Р. Сміт ; пер. з англ. О. Оксенич. — Київ : Kalamar, 2019. — 229 с. : іл.

Це історія про дружбу та стосунки. Про вибір, який ми робимо в житті. І чи правильний він – вирішувати тільки нам. Піку — майже чотирнадцять, і він змалку мріє займатися альпінізмом. Потрапивши одного дня в руки поліцейських під час підкорення хмарочоса, хлопець постає перед вибором: загриміти за ґрати або... піднятися на Еверест і стати наймолодшим підкорювачем вершини світу. Захопливий шлях підлітка Гімалаями, ближче знайомство з власним батьком, пошук справжніх друзів та реалії побуту й людських стосунків під час сходжень. Чи дійде Пік до вершини? Чи завжди мета важливіша за способи її досягнення?

Сперроу, Джайлс. Дитяча енциклопедія науки / Д. Сперроу ; пер. з англ. С. А. Орлової. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 128 с. : іл.

Ця корисна енциклопедія стане у пригоді допитливим дітлахам, адже відкриє найцікавіші таємниці майже всіх галузей науки. Читачі дізнаються, з чого складається атом, коли народився Всесвіт, завдяки чому «працюють» розумні матеріали, як улаштований організм людини та безліч дивовиж, що нас оточують. Із цією книжкою навчання перетвориться на справжнє задоволення, під час якого діти не лише ознайомляться з найважливішими досягненнями науки, а й поступово розвиватимуть увагу, пам’ять і критичне мислення.

Стенб'юрі, Сара. 501 факт, який треба знати з... географії / С. Стенб'юрі. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020.

У цій книжці, геть не схожій на шкільний підручник, ви знайдете 501 важливий факт про Землю. Зокрема, цікаву інформацію про материки, океани й атмосферу та результати досліджень незвичних природних явищ і екокатастроф. Книжка зацікавить усіх, хто любить пізнавати світ.

Стовелл, Луї. Дракон у бібліотеці / Л. Стовелл ; пер. з англ. К. Міхаліциної ; іл. Д. Орту. — Київ : Видавничий дім "Маміно", 2020. — 223 с. : іл.

Кіт обожнює гасати надворі, лазити по деревах, бруднити одяг і саму себе. А от сидіти з книжкою — це так нуууууудно… Точно не для неї! Принаймні було. Поки двоє найкращих друзів не затягнули її до звичайної незвичайної бібліотеки, де ростуть книгодерева і мешкають… Цссс! Візьміть до уваги: в бібліотеці не можна галасувати, але інколи можна врятувати світ.

Страуд, Джонатан. Череп, що шепоче / Д. Страуд ; з англ. пер. В. Панченко ; худож. обкл. І. Сулима. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. — 351 с. — (Серія "Агенція "Локвуд & K"; Книга 2).

До агенції «Локвуд і Кº» — завзятого Ентоні Локвуда, книголюба Джорджа Кабінса та відважної Люсі Карлайл, найкращих лондонських фахівців із знешкодження привидів, — звертаються нові клієнти з проханням допомогти їм під час ексгумації тіла лікаря вікторіанської доби, який усе життя намагався налагодити спілкування з мерцями. Домовину лікаря слід старанно запечатати, щоб запобігти будь-яким втручанням надприродних сил. Усе триває чудово, аж поки Джорджева цікавість не привертає увагу страхітливого фантома…

Тараріна, Олена. Бути собою. 10 ґаджетів для щастя / О. Тараріна ; пер. О. Пошуруєва ; іл. В. Олешко. — Київ : ІРІО, 2020. — 148 с.

Чого батьки прагнуть найбільше? Навчити дитину жити в цьому світі та бути щасливою: любити себе та цінувати життя, берегти та розвивати здоров’я, знайти улюблену справу, жити в достатку й бути вдячним, дружити та створювати міцні стосунки. Вам цікаво як просто навчити підлітка головному в житті? Тоді неодмінно прочитайте разом з ним цю книжку. Тут кожна історія — це ґаджет з різними налаштуваннями, обираючи які є шанс змінити своє життя.

Тараторіна, Світлана. Оця Марія звірів малювала / С. Тараторіна. — Київ : Видавництво, 2020. — 68 с. : іл. — (Серія "Для дітей").

Захоплива історія про неймовірні пригоди маленької художниці із селища Болотня. Марія переживає важку хворобу, через що її світ змінюється. Здається, не варто чекати на щось хороше. Але у Марії є фарби та величезне бажання малювати. Із темного лісу за Марією спостерігають фантастичні звірі. Вони знають її таємницю, про яку сама дівчинка ще навіть не здогадується. Це книжка про те, що мрії рятують. І не лише нас, а й усе навколо.

Тарновська, Тетяна. Світ навколо нас. Як працює твоє тіло : фотоенциклопедія / Т. Тарновська. — Київ : КРИСТАЛ БУК, 2020. — 48 с. — (Серія "Світ навколо нас").

Наша книжка відкриває таємниці людського тіла й дає відповіді на запитання, які ще пів століття тому заводили вчених у глухий кут. Чому з’являються веснянки й через що ми гикаємо? Навіщо нам апендикс і звідки береться піт? Що являє собою ДНК і яку роль відводять стовбуровим клітинам? Ми просто й доступно описуємо складні процеси, що відбуваються в організмі, доповнюючи тексти зрозумілими схемами та яскравими світлинами.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016