Нові книги грудня 2019

Антисуржик : навч. посіб. / [О. С. Сербенська ... [та ін.]. - Львів : Апріорі, 2019. - 302 с.

Як чемно та шанобливо вітатися, спілкуватися, поводитись у різних ситуаціях? Як працювати над формуванням своєї мовної особистості та домогтися того, щоб власне мовлення – усне і писемне – набувало ознак вишуканості, характеризувало інтелігентність людини? На ці запитання, хоч частково, дає відповідь пропонований посібник. Книга призначена для студентів, учнів і для якнайширшого кола читачів, які хочуть удосконалити знання української мови, позбутися деформацій, що відчутні в мовленні частини наших громадян, зберегти самобутність українського слова.

Галевська-Кустра, Марта. Бодьо вчиться говорити : звуконаслідувальні ігри для найменших / М. Галевська-Кустра ; пер. з пол. А. М. Чердаклі ; худож. Й. Клос. – Київ : Час майстрів, 2019. - 40 с. : іл.

Ця книжка є чудовим помічником у мовленнєвому розвитку дитини. Симпатичний хлопчик Бодьо стане добрим товаришем під час перших кроків у навчанні мови. Передусім, тут увага зосереджена на звуконаслідувальних словах і голосних звуках, які вимовляють уже однорічні діти, а також це видання згодиться і для трішки старших діток.

Ґордер, Юстейн. Різдвяна містерія / Ю. Ґордер ; пер. з норвез. Н. Іліщук. – Львів : Літопис, 2019. - 250 с.

Відомий норвезький письменник Юстейн Ґордер у своїй книжці майстерно передає неповторну атмосферу очікування великого дива Різдва Христового. Розповідь у формі передріздвяного календаря дає змогу читачам разом із хлопчиком Йоакимом прожити і пережити знову біблійну історію за допомогою магічної мандрівки крізь час і простір у Вифлеєм, коли там сталася радісна новина – народилося Дитятко Ісус.

Ґренемаєр, Дітріх. Велика книга про здоров'я для усієї родини : харчування, рух, жваве мислення, наше тіло / Д. Ґренемаєр ; [пер. з нім. Р. Матієва]. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2019 . - 142 с.

У книзі відомого німецького професора Дітріха Ґренемаєра у формі бесіди подано цікаву інформацію про будову і функціонування людського тіла, про зміни, що відбуваються в нашому організмі протягом життя, доступно описано складні психофізіологічні процеси. Автор вибрав доречний мовний стиль, правильний тон бесіди — коректний, відкритий, із м’яким гумором. На запитання малюків відповідає лікар. Його пояснення є наочним прикладом для батьків, як треба говорити з дітьми про складні питання фізіології людини, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я, культуру тіла та почуттів. Видання гарно ілюстроване, містить вікторини, поради та рецепти, за якими діти самотужки можуть приготувати напої, виконати нескладні фізичні вправи. Кожен читач знайде у книзі власні варіанти відповідей на ті чи інші дитячі «чому?». Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку та дбайливих дорослих.

Кейті, Байрон. Любити те, що є. Чотири питання, які можуть змінити ваше життя / Б. Кейті ; пер. з англ. І. Андрущенко ; обкл. А. Гіренко. - Львів : Terra Incognita, 2019. - 367 c.

«Пізнай себе!» – це гасло, відоме з давніх-давен, можна вважати лейтмотивом книжки славетної американської лекторки і письменниці Байрон Кейті. Вона вважає, що наші проблеми зумовлені нашим сприйняттям навколишнього світу і стосунків з людьми – родичами, друзями, колегами і навіть незнайомцями. Якщо ж змоделювати будь-яку ситуацію за принципом дзеркала, то проблема миттю перетвориться на портрет нашого власного «Я» – такого багатогранного, проте недосконалого. Кейті закликає не намагатися змінити світ відповідно до своїх фантазій, а «любити те, що є». Щоб полегшити це складне завдання, авторка пропонує свій метод «розвороту» – людина, перш ніж висувати претензії до інших, вирішує, що можна змінити в собі самій, і так переосмислює своє місце в системі соціальних координат.

Коблінер, Бет. Зробіть із дитини фінансового генія (навіть якщо ви не один із них) : посіб. для батьків дітей від 3 до 23 / Б. Коблінер ; пер. з англ. А. Куйбіди. – Харків : Віват, 2019. - 319 c.

Фінансову грамотність треба формувати в дитини змалку. У цій книжці розповідається про найважливіші фінансові поняття та створення середовища, яке допоможе вам і вашій дитині знайти спільну мову в обговоренні фінансів. Це треба робити незалежно від того, скільки їй років. Ви дізнаєтесь, як навчити дитину розпоряджатися грошима, убезпечити покупки в інтернеті, заощаджувати у будь-якому віці. Використовуйте цю книжку як путівник складним світом фінансів!

Кон, Алфі. Покарані нагородами. Вади системи мотивації / А. Кон ; пер. з англ. О Замойська, К. Диса. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 383 с.

• Книжка, що успішно продається протягом 18 років • Новий погляд на мотивацію • Чому нагорода та заохочення — найгірші стимули? Виховний принцип «зробиш це — отримаєш те» більше не актуальний та неефективний. Саме про це говорить Алфі Кон у цій книжці, опираючись на власний досвід. Нагорода та заохочення — це не стимул, а справжнісіньке покарання та маніпуляція. Автор спростовує усталені погляди на саму суть нагороди, зазначаючи, що це лише короткочасна мотивація. Неможливо досягти успіху у взаємодії, керівництві та вихованні, користуючись цим застарілим принципом. Книжка допоможе «вилікувати хворобу» неефективності стимулів, вона сповнена цікавих прикладів, життєвих історій та практичних порад.

Лачина, Анна. Кохання під зіркою Сіріуса / А. Лачина ; пер. з пол. Н. Зотової. - Харків : Школа, 2019. - 495 с.

У третій книзі трилогії Анни Лачиної продовжується романтична історія дівчини Магди. Невпевнена в собі, з почуттям провини і низькою самооцінкою, вона веде блог під ніком «Дощова». Одного разу вона ненароком губить свій вірш — і починається незвичайна низка подій-зустрічей-почуттів. Цей вир захоплює редактора шкільної газети «окулярника» Анджея, бунтівника та грубіяна Роберта, волонтерку з притулку для тварин Ізу та ще багатьох людей… І як же в цій круговерті відшукати своє кохання? Або як не проґавити його, адже часто воно ховається зовсім не там, де ми його шукаємо?

Мюле, Йорґ. Іще почухаєш за вушком? / Йорґ Мюле ; пер. з нім. О. Григоренко. – Чернівці : Чорні вівці, 2019. – 22 с.

Книжка-картонка німецького автора та ілюстратора Йорґа Мюле розпочинає серію мальованих оповідок про Зайченятко, яке обов’язково стане другом наймолодших читачів. Книжки приваблюють не лише симпатичним персонажем, приємними кольорами, а й тим, що оповідь побудована з розрахунком на інтерактив. Завдяки цьому Зайченятко оживає, а читання перетворюється на пізнавальну гру.

О'Нілл, Кейті. Товариство чайних драконів / К. О'Нілл ; іл. автора ; пер. з англ. Я. Стріхи . - Київ : Рідна мова, 2019. - 72 с. : іл.

«Товариство чайних драконів» — це історія про справжню дружбу, важливість пошуку свого місця у світі, а також про шану до своєї культури та традицій. Вона оповідає про пошук — але не зовнішній, а внутрішній. Герої мандрують не задля пригод, а заради самопізнання і самоприйняття.

Палаш, Марцін. Ельфе, де ти? / М. Палаш ; пер. з пол. І. Тучапської ; іл. К. Колодзей. – Харків : Школа, 2019. – 158 с.

Тільки-но Ельф, песик з притулку, знайшов собі нову домівку, як… загубився. Сам-один у великому лісі, далеко від своїх людей і затишної лежанки, він потрапляє у ще більшу халепу — злі люди кидають його до тісної клітки. Та Великий і Молодий, нові господарі Ельфа, точніше його нова сім’я, не сидять склавши руки і виходять на слід улюбленця.

Стівенсон, Стів Сер. Агата Містері. Корона дожів / С. Стівенсон : іл. С. Турконі ; пер. з італ. В. Чайковський. – Київ : Рідна мова, 2019. - 125 с. : іл.

У розпал знаменитого Венеціанського карнавалу хтось викрав старовинну золоту корону, одну з тих, що правителі Венеції — дожі — носили за часів розквіту Осяйної Республіки Венеції. Агаті і Ларрі Містері належить розплутати цю непросту загадку і спробувати не відволікатися на прекрасну архітектуру та строкатий вихор карнавальних костюмів й масок. На детективів чекають не лише таємниці збіднілих аристократів, а й погоня на гондолі по знаменитих каналах міста!

Франко, Ольга. 1-ша українська загально-практична кухня з численними та кольоровими таблицями / О. Франко ; передм. та комент. М. Душар ; післямов. Н. Тихолоз ; фото М. Душар ; худож. О. Гугалова-Мєшкова. – Харків : Фоліо, 2019. – 543 с.

Книга Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня» одразу після виходу в світ 1929 року стала дуже популярною. Її зачитували до дірок. Кожна галицька господиня вважала за необхідне мати її на своїй кухні. Сьогодні книга Ольги Франко повертається до читача у своєму первозданному варіанті, не обкраяна і не перекручена, у всій автентичності її порад, рекомендацій та рецептів. Вона отримує своє «друге» дихання завдяки коментарям відомої львівської кулінарної блоґерки Маріанни Душар, дослідниці галицької кулінарної традиції та авторки блоґу PaniStefa.com. Книгу проілюстровано сучасними фотографіями і рисунками з оригінального видання.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016