Нові книги березня 2020

Бреннан-Джобс Л. Малеча / Л. Бреннан-Джобс ; пер. з англ. Н. Валевська. - Київ : Наш формат, 2019. – 388 с. : іл.

Це історія про складні стосунки засновника компанії Apple Стіва Джобса та його доньки Ліси. Він носив у гаманці її фотографію, але всім казав, що це не його дитина. Зведені брати і сестри називали її «татковою помилкою». Ліса розповідала у школі, що її батько Стів Джобс, але бачила його здебільшого на обкладинках журналів і з екрана телевізора. Зрештою, Джобс визнав її, але вона все одно почувалася покинутою.

Булаховський К. Цікаве мовознавство / К. Булаховський. - Львів : Апріорі, 2019. - 199 c. : фотоіл.

Ця книжка про світ мовознавства. Про мови та скільки їх є, як розшифрували єгипетські ієрогліфи та багато іншого. Значну увагу приділено українській мові – нашому з вами духовному багатству. Наведено багатий ілюстративний матеріал, у тому числі призабуту українську лексику, приклади з фольклору та художньої літератури.

Буше Ф. Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати! / Ф. Буше ; пер. з фр. Л. Дяченко. - Київ : АРТБУКС, 2019. – 92 с. : іл.

Ця книжка-помічник для всіх небайдужих мам і тат, які хочуть, щоб їх діти читали! Авторка бестселера Франсуаза Буше приводить такі аргументи на користь читання, до яких ніколи б не додумався жоден дорослий. Замість серйозних та нудних відповідей — купа веселих малюнків та жартів. А зі своїми юними читачами авторка розмовляє так, ніби з дорослими, лише у більш простій та гумористичній формі.

Буше, Ф. Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про дівчаток і хлопчиків (більше жодних таємниць) / Ф. Буше ; пер. з фр. Л. Дяченко. - Київ : АРТБУКС, 2019. – 111 с. : іл.

Нарешті! Геть уся правда про хлопчиків і дівчаток БЕЗ ЖОДНИХ ТАБУ! Відверті відповіді на складні питання! Ця книжка допоможе тобі зрозуміти, про що думають хлопці та дівчата, як легко і просто налагодити стосунки з протилежною статтю, а також, що бути дівчинкою — не краще й не легше, ніж бути хлопчиком, і навпаки. Приготуйтесь до сенсаційних відкриттів!

Вдовиченко Г. Котохатка / Г. Вдовиченко ; худож. Н. Гайда. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 35 с. : іл.

Шестеро маленьких кошенят опинилися на зимовій вулиці, де їм холодно й голодно... Але вони не з тих, хто скиглить і впадає в розпач. Натомість кошенята гуртуються і перетворюють зиму у веселу забаву: бавляться у піжмурки, прокладають лабіринт у снігу, уявляючи себе археологами, будують дуже затишну снігову котохатку. А тоді знаходять чим її прикрасити. Герої-кошенята захоплять малюків своєю жвавістю та багатою уявою і підкажуть чимало ідей для зимових ігор.

Вермонд К. Таємне життя грошей : дитячий путівник світом готівки / К. Вермонд ; іл. К. Генмера ; пер. з англ. Г. Базецької. - Харків : Видавництво Vivat, 2019. - 159 c. : іл.

Як впливає на наше життя готівка і чому вона більш значуща, ніж банківські рахунки та навіть великі інвестиції. Ґрунтуючись на різноманітних джерелах, від старовинних казочок до новітніх досліджень, автор цієї книжки розплутує загадкові шляхи грошей і розкриває, що воно таке насправді — ота химерна, захоплива й водночас невід’ємна частина життя кожного.

Воллімен Д. Професор Астрокіт і світ атомів : подорож фізикою / Д. Воллімен ; іл. Б. Ньюмена ; пер. з англ. М. Сахно. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 63 с. іл.

Чому небо блакитне? Як ми бачимо кольори? Звідки береться електрика? Як літаки тримаються в повітрі? Фізика є невід’ємною частиною повсякденного життя кожного з нас. Досить просто вийти на прогулянку й на кожному кроці можемо спостерігати фізичні явища: сонце світить, вітерець віє, машини везуть пасажирів та багато іншого! Нумо разом вивчати закони Всесвіту та основні правила, які описують природу нашого світу і всього, що існує поза його межами. Професор Астрокіт – найрозумніший кіт у галактиці – відкриє вам загадки фізики та дасть прості відповіді на складні питання.

Гаріді А. Різдво приходить у Країну Мумі-тролів : за мотивами повісті Туве Янссон / А. Гаріді, С. Давідссон ; пер. зі шведс. Н. Іваничук ; худож. Ф. Відлюнд. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 33 с. : іл.

Одного ранку в грудні урвався довгий зимовий сон родини Мумі-тролів. Світ за стінами будиночка змінився до невпізнання: щось біле й загадкове вкрило всю Долину Мумі-тролів, туди й сюди сновигали чепурулі й гемулі, обвішані подарунками й пакунками зі святковими наїдками та напитками. Усі перебували у схвильованому очікуванні чогось, що прямувало до Мумі-долини. Те загадкове Щось видавалося дуже небезпечним і називалося Різдвом. Улюблена оповідь Туве Янссон «Ялинка» переказана по-новому!

Горицвіт Т. Червона панда на ім'я Феєрверк / Т. Горицвіт ; худож. К. Іванова. - Київ : АВІАЗ, 2019. – 95 с.

Він такий один: яскравий, нестримний, невгамовний – червоний панда на ім’я Феєрверк. Це він знає таємницю сніжного барса, здатен заспокоїти розлюченого гімалайського ведмедя, пройти три кордони нездоланної імператорської охорони, виграти всі партії в шахи, визволити друга з неволі й зупинити війну… Швидше розгортай книгу, і нумо у бурхливий світ пригод червоного панди на ім’я Феєрверк!

Джойс М. Я люблю тебе, мамо / М. Джойс ; пер. з англ. Л. Рибалко ; худож. П. Ловсін. - Харків : ПЕТ, 2019. - 26 с. : іл.

Ця напрочуд ніжна історія про любов матері до своєї дитини. Вона нагадує про м'які ранкові обійми, вечірній затишок, відчуття безпеки, тепла й захищеності поруч із найріднішою людиною.

Джойс М. Я люблю тебе, татку / М. Джойс ; пер. з англ. Л. Рибалко ; худож. П. Ловсін. - Харків : ПЕТ, 2019. – 26 с. : іл.

Ця щира книжка зворушить серце кожного тата. Вона показує міцний і глибокий зв'язок, що поєднує батька й дитину. Тато завжди поруч, щоб гратися, захищати й розраджувати. Світ тата - це світ сили й ніжності, у якому дитині безпечно пізнавати себе та своє довкілля.

Жаб'є Ж. Людина-восьминіжка / Ж. Жаб'є ; намал. Н. Кудлак. - Київ : Видавничий дім "Маміно", 2019. – 31 с. : іл.

Людина-восьминіжка прокидається рано-вранці та натягує на кожну ніжку по панчішці. А відтак починається її шалений день! Зібрати та відвести діток у садочок і школу, не забути погодувати папужку й кішку, дістатися через півміста пішки на роботу, натхненно працювати весь день у бюро, дорогою додому зробити сто важливих справ, а потім ще й почитати малечі книжечку на ніч… Як же вона все встигає? І як їй усе так добре вдається? Секрет — простий. І схований він у цій яскраві книжці.

Карзан К. Думай як Шерлок Голмс / К. Карзан, С. Скалько ; пер. Л. Михайлова ; худож. І. Фульґезу. - Харків : Ранок, 2019. – 95 с. – (Думай як).

Шерлок Голмс вже давно припинив бути просто персонажем з книги. Він — взірець логіки, кмітливості та впевненості у собі. Автори цієї книги проаналізували твори Артура Конан Дойла, щоб з’ясувати — як працює мозок Шерлока Голмса. Їхні спостереження супроводжують корисні поради та цікаві завдання, що допоможуть юним читачам навчитися думати як найвідоміший детектив усіх часів.

Лачина А. Останні канікули / А. Лачина ; пер. з пол. Н. Зотової. - Харків : Школа, 2020. – 528 с. – (Сучасна європейська підліткова книга).

Життя сімнадцятирічної Оськи перевернулося догори дриґом: у серпні, на останніх канікулах, вона мусить переїхати до сім’ї батька, якого ніколи не бачила. Підслухана в потязі розмова пов’язує Оську з людьми, для яких ці канікули теж непрості. В один сюжет сплітаються цілі низки подій та стосунків: і непорозуміння батьків, і виклик «швидкої», і втеча через вікно, і вибір весільної сукні, і вуличні бійки, і втручання поліції. Та поміж усім тим — любов.

Лібер Р. Як говорити з дітьми про гроші / Р. Лібер ; пер. з англ. А. Ящук і К. Мужановський. - Київ : Наш формат, 2019. – 190 с.

У якому віці треба говорити про гроші? Як визначити й пояснити, що таке «забагато» або «достатньо»? Фінансова грамотність - дуже потрібна навичка в житті не тільки дорослої людини, а й підлітка. За допомогою цих розмов можна прищепити дитині цінності, які вийдуть далеко за межі матеріальних стосунків — щедрість, дбайливість, допитливість, терпіння й ощадливість.

Маґрін Ф. Атлас монстрів і привидів / Ф. Маґрін ; пер. з англ. О. Любенко ; худож. Л. Бренлла. - Київ : Книголав, 2019. – 95 с. : іл.

«Тобі знадобиться вся хоробрість і навіть трішки шаленства, щоб побороти злісних страховиськ, жахливих монстрів, капосних привидів, або ж спробувати подружитися з деякими більш доброзичливими істотами. Подорож буде складною, але вкінці цієї неймовірної пригоди ти будеш пишатися собою, адже станеш професійним мисливцем на монстрів!», — так говорить Ван Гелсинґ, найбезстрашніший мисливець на монстрів, привидів і вампірів!

Міхаліцина К. Говерла / К. Міхаліцина ; [іл. С. Балух]. -Харків : Крокус, 2019. – 22 с. : іл. – (Цікава Україна).

Надзвичайно гарно ілюстрована книга-екскурсія для дошкільнят та молодших школярів на найвищу гору нашої держави - Говерлу.

Рубін Ш. Болівар / Ш. Рубін ; пер. з англ. В. Чернишенко. - Київ : АРТБУКС, 2019. – (Мій комікс).

Завзята Сивілла вирішила будь-що довести усім: динозаври ще існують! Принаймні один, і до того ж, живе по сусідству, любить гуляти в парку, знаходити цікаві книжки та ходити до музею мистецтв. Кажуть, хочеш щось сховати — залиш на видноті. Тож, де ще ховатись від людей, як не в найлюднішому місті? Це вам з власного досвіду розкаже Болівар, динозавр.

Сісті А. Дракони. Велика книга / А. Сісті ; іл. Дейва Мак-Гілмара ; пер. з італ. О. Ларікової. - Харків : Vivat, 2020. - 63 c. : іл.

Пориньте в захопливу мандрівку таємничим світом драконів разом із професором Дракончуком. Найвидатніша у світі миша-драконолог познайомить вас із драконами — летючими й наземними, смугастими й картатими, дорослими й малятами. Ви дізнаєтесь все найцікавіше про них: де мешкають, чим обожнюють ласувати, як забавляються на дозвіллі. Історії про сильних і розумних вогнедихів не тільки розважать, а й навчать бути добрими, чемними, не лінуватися й завжди допомагати одне одному.

Соломонс Д. Мій брат - супергерой / Д. Соломонс ; пер. з англ. С. Стець. - Київ : АРТБУКС, 2019. - 330 с. – (Читати - класно!).

Погодьтеся, важко пережити, коли на Різдво братові дарують айфон, а тобі —черевики. Але це ніщо в порівнянні з тим, що брат отримує суперздібності... Люку Паркеру одинадцять і його захопленням завжди були комікси. Та через невдалий збіг обставин, прибулець Повелитель Зорбон обрав для порятунку двох світів не Люка, а його недолугого старшого брата Зака. Люк скаженіє! Брат не любить коміксів і навіть не хоче носити плащ. Але небезпека вже поруч і хтось має простежити, щоб у Зака все вийшло.

Хуснутдінов А. Нокс. Крізь свідомість / А. Хуснутдінов. - Київ : Гамазин, 2019. – 30 с. : іл.

Нокс дивним чином опиняється у темниці. Він не пам'ятає, що з ним трапилося, і наполегливо шукає вихід із таємничого підземелля. Одна за одною на його шляху з'являються непрості загадки. Хто і за що його ув'язнив? Куди зникла кохана Нокса? Занурюйтеся у світ головного персонажа за допомогою доповненої реальності, щоб вибратися з лабіринту запитань. Нехай казка про добро та любов оживе у реальному житті.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016