"Свобода для кожного"

Зображення для новини '

Новини проекту

Майбутні проблеми треба починати вирішувати вже сьогодні.

Група молоді, що долучилась до проекту від Міжнародної програми Future Problem Solving Program International, зустрілась у Львівській обласній бібліотеці для дітей . Перші проблеми, обговорення, дискусії та бажання змінити світ! Робота кипить) Бажаємо успіху у досягнені мети!

Майбутні проблеми треба починати вирішувати вже сьогодні.

Міжнародна програма Future Problem Solving Program International націлена на розвиток критичного мислення підлітків, що в майбутньому допоможе боротися зі суспільними проблемами. Відтепер і українські школярі долучилися до неї, і нещодавно у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбулася перша зустріч у рамках програми. Отже, роботу розпочато! Майбутні проблеми треба починати вирішувати вже сьогодні.

 

Діти про недитячі проблеми

Діти про недитячі проблеми

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

"Як не потрапити в рабство? Це про що?", – спитаєте ви. Мабуть, здивуєтеся, але у світі в рабстві сьогодні перебуває … понад 40 мільйонів осіб! Торгівля людьми не має географічних кордонів, вона існує серед усіх рас, класів та елегій. Загалом, за прибутковістю цей вид злочину – на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

Старші школярі - про соціальні проблеми сучасності

"Свобода для кожного" - з такою назвою стартував проект наших читачів-учасників міжнародної програми Future Problem Solving Program International (FPSPI). Програма націлена на розвиток критичного мислення підлітків. Українські школярі вперше беруть участь у FPSPI, а обрали проблему торгівлі людьми, щоб попередити про цю небезпеку якнайбільше людей і в майбутньому зменшити її масштаби. 

 

"Обізнаний - значить озброєний"

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Учасники міжнародної програми FPSPI  вчаться інформувати людей про те, як не потрапити в рабство.  В якому настрої людина здатна краще оцінювати ситуацію і думати, де хоче працювати і що знає про омріяну країну - психолог Наталія Добровольська провела цікавий і корисний тренінг. 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича