Олександра Бонковська: "Актор – це одна із найбільш залежних творчих професій"

Гостями нашого проекту "Літературна кава по-львівськи" завжди є люди надзвичайно цікаві й творчі. Народна артистка України Олександра Бонковська поповнила галерею таких людей, що побували в цьому проекті. Наші читачі - студенти Львівського училища культури - уважно слухали артистку, яка розповідала про театр та сім'ю.

Вона пригадала казусні історії, які траплялися в театрі, і зізналася, що іноді дуже важко бути дружиною та актрисою одночасно, адже театр – то не лише робота, а й спосіб життя. Олександра Борковська розповіла, що іноді роботу «бере» додому, бо в театрі на репетиціях їй не завжди все вдається. Однак вона не використостовувала театральне вміння у житті. Зробила пані Леся і музичний дарунок для наших читачів, заспівавши акапельно старовинну українську колискову. «Дівчата, майбутні мами, - звернулася акторка до «дівчачої» частини аудиторії, - співайте своїм майбутнім дітям колискові, маєте музичний слух, чи не маєте. Бо крім зброї є ще таке поняття як дух. Саме тому, що в нас, українців, завдяки колисковим збережено генетичний код нації, то ми й вистояли на Майдані, а наші беззбройні діти ішли на кулі й озброєного противника».

Гостя «Літературної кави по-львівськи» - народна артистка України Олександра БорковськаСпілкування було цікавим як для актриси, так і для наших читачівНаші читачі - студенти Львівського училища культури - уважно слухали артистку, яка розповідала про театр та сім'ю