Наталія Балюк: "Високий замок" ніколи не був і не буде "жовтою" газетою"

Зображення для новини 'Наталія Балюк:

У гості до нас на філіжанку смачної "Літературної кави по-львівськи" завітала відома журналістка, головний редактор газети "Високий замок" Наталія Балюк.

Про газету і її "дочірні" видання, про професію журналіста, про те, як зробити видання цікавим і неординарним, про порядність і підступність у журналістиці, а також про те, що хвилює нині журналістів, розповідала Наталя Балюк. 

А ще - про три "С" мас-медіа: секс, спорт, скандал і про те, як не переступити межу, за якою газета ризикує "скотитися" до "жовтизни". "Високий замок" ніколи не був і не буде "жовтою" газетою - це наша принципова позиція", - авторитетно заявила головний редактор газети. 

Наталя Анатоліївна почула чимало гарних слів на адресу газети від бібліотекарів.

 "Це дає наснаги працювати далі, не опускаючи планки", - сказала вона. На завершення зустрічі Наталя Балюк зізналася, що ще на початку журналістської кар'єри її запрошували до Києва, обіцяли квартиру і посаду журналісти у "Киевских ведомостях", але вона залишилася вірною рідній газеті, у якій працює уже 24 роки, і місту. "Я щодня закохуюсь у наш Львів!" - зізналася наша гостя на завершення зустрічі.