Мелодія душі Оксани Лозової

У проекті «Літературна кава по-львівськи» відбулася зустріч з відомою поетесою, членом Спілки письменників України Оксаною Лозовою. І, хоча за вікном ішов сніг, у читальному залі нашої бібліотеки було по-весняному тепло і затишно. А все тому, що сонячною і світлою була наша гостя. Поезія пані Оксани – це свіжий подих щирості, доброти і душевності, це біль і радість, кохання і розлука, зустрічі й прощання…

Під час зустрічі звучала не лише поезія Оксани Лозової у виконанні бібліотекарів Юлії Сколової і Людмили Пуляєвої, але й пісні на її тексти «Любов і гріх», «Вогонь і лід» у виконанні Ольги Юнакової, «Не минає ні слово, ні погляд» у виконанні Богдана Ляльки і «Я тебе від подиху, від кроку…» Леоніда Мазура.

Із вдячністю і щемом розповідала пані Оксана про своїх батьків, родину, про своє коріння. А ще справжньому поетові завжди болить доля його батьківщини. Тому у творчому доробку Оксани Лозової не могла не зявитися поема «Мотря» про славне минуле України і її видатних діячів, зокрема, гетьмана Мазепу.

Є в пані Оксани і перекладні твори – зокрема з російських поетів Бориса Пастернака, Миколи Гумільова, Анни Ахматової… А вірші самої Оксани Лозової перекладені італійською мовою.

Кілька теплих слів сказала про свою подругу Оксану Лозову журналіст і публіцист Тетяна Яремчук.

Присутні – студенти педколеджу ЛНУ ім. І. Франка з цікавістю слухали розповідь нашої гості про роботу над словом, про те, чим живе і що хвилює сучасного українського поета.

На завершення Оксана Лозова подякувала присутнім за увагу і за любов до поетичного слова і пообіцяла бути частою гостею нашої бібліотеки.

Оксана Лозова на «Літературній каві по-львівськи»Звучить поезія Оксани Лозової у виконанні Людмили Пуляєвої і Юлії СоколовоїГлядачі – студенти педколеджу ЛНУ ім. І. Франка уважно слухають розповідь нашої гостіФото на згадкуПро свою подругу Оксану Лозову говорить Тетяна Яремчук

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича