Скайп-спілкування про футбол

Скайп-спілкування про футбол відбулося між читачами нашої бібліотеки і Червоноградської міської бібліотеки для дітей. Таке спілкування стало можливим завдяки сучасним технологіям і, зокрема, скайпу, який доступний нашим читачам. Отже, у режимі онлайн ми спілкувалися між собою, не зважаючи на відстань.

В гостях у читачів нашої бібліотеки був легендарний воротар, гравець багатьох футбольних клубів і, зокрема, львівських «Карпат», Габор Вайда. Завдяки скайпу задати запитання нашому гостеві могли і вболівальники з Червонограда. А читачі Львівської обласної дитячої бібліотеки – учні 6 – А класу СШ № 62 - не лише задавали запитання легенді українського футболу, але й залюбки брали у нього автографи після офіційної частини зустрічі. Найактивніші з них отримали подарунки і календарики з символікою нашого проекту «Котимячик», у рамках якого відбувалася зустріч.

Футбольні атрибути, кубки і книги про футбол… Усе готово до зустрічі з юними уболівальниками і зіркою львівського футболу Габором ВайдоюФутбольні атрибути, кубки і книги про футбол… Усе готово до зустрічі з юними уболівальниками і зіркою львівського футболу Габором Вайдою«ЄВРО наближається». Вступне слово Людмили ПуляєвоїНашого гостя представляє Юлія СоколоваГабор Вайда відповідає на запитання вболівальників з ЧервоноградаУчні 6 – А класу Львівської середньої школи № 62 уважно слухають розповідь Габора Вайди…і задають запитання…і задають запитання…і задають запитанняПодарунки на згадку від бібліотекиАвтографи від легенди українського футболу Габора ВайдиАвтографи від легенди українського футболу Габора Вайди

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»