Проект «Кольорова радість»

"Кольорова радість" є проектом нашої читачки. Він реалізовується у студіях бібліотеки "Майстерня ЧЗ" та у дитячій майстерні "Мальована книга". Проект спрямований на підтримання доступного, якісного, креативного дозвілля дітей у бібліотеці шляхом проведення творчих занять.

У червні 2017 року Інститут суспільних ініціатив за підтримки Британської Ради в рамках програми “Активні Громадяни” провів відбір на участь в Пітчингу Проектів Соціальної Дії, спрямованих на розвиток культури міста. І ось проект нашої активної користувачки, мами двох читачів бібліотеки, Наталії Новічевської «Кольорова радість» став одним із переможців. Вона зробила наголос на тому, що відвідування дитячих студій дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей дітей, зокрема уміння уявляти, розвивати конструктивне мислення,  рухову та зорову пам'ять, дрібну моторику пальців рук. Діти вчаться знаходити кольорове вирішення, дотримуватися послідовності у створенні виробу, розвиваються і творчо, і соціально.

Завдяки цьому проету читачі-учасники студій отримали засоби для втілення своїх творчих фантазій.

Партнери проекту: ГО "Інститут Суспільних Ініціатив", Британська Рада, програма "Активні громадяни", Львівська Міська Рада та Управління Культури ЛМР.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»