Проєкт «ЕкоЛеотека»

Зображення для новини 'Проєкт «ЕкоЛеотека»'

Проєкт «ЕкоЛеотека» реалізується  з 1 травня 2016 року завдяки програмі Британської Ради в Україні «Активні громадяни» та за підтримки Української бібліотечної асоціації.

Мешканці Львова, користувачі бібліотеки отримають інформацію про негативні наслідки, спричинені безвідповідальним ставленням до відходів. Діти навчаться правильно сортувати сміття та берегти природу.

Ми прагнемо підвищити екологічну культуру громадян та своїм прикладом покращити екологічну ситуацію в місті

Екологічне виховання – один з пріоритетних напрямів роботи бібліотеки. Автор проекту є одним з ініціаторів посилення екологічного просвітництва в бібліотеці, сама побувала на заводі по переробці люмінесцентних ламп та батарейок ДП «Бондарівка», бере активну у різних екозаходах, що відбуваються у місті, відвідала з фахівцями Грибовицьке сміттєзвалище біля Львова, - об’єкт, який становить вагому екологічну загрозу мешканцям довколишніх населених пунктів.

Екологічному вихованню дітей дошкільного та молодшого шкільного віку присвячена ціла система заходів в бібліотеці і поза її межами:

  • встановлені спеціальні контейнери для збору паперу, пластику і скла
  • проводяться уроки позакласного читання з екології, збереження довкілля, різноманітні конкурси, акції і вікторини, майстер класи.

Проєкт «ЕкоЛеотека» на всесвітній бібліотечній мапі IFLA

Сторінка проекту на Facebook
тел: +38 (032) 235-87-46

Партнери проєкту:

ГО "МІСІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ" за підтримки Екуменічної Служби Допомоги в Україні, громадської організації Екологічна нація.