Проект «ЕкоБібліотека»

Зображення для новини 'Проект «ЕкоБібліотека»'

Проект "ЕкоБібліотека" реалізується  з 1 травня 2016 року завдяки програмі Британської Ради в Україні «Активні громадяни» та за підтримки Української бібліотечної асоціації.

Мешканці Львова, користувачі бібліотеки отримають інформацію про негативні наслідки, спричинені безвідповідальним ставленням до відходів. Діти навчаться правильно сортувати сміття та берегти природу.

Ми прагнемо підвищити екологічну культуру громадян та своїм прикладом покращити екологічну ситуацію в місті

Екологічне виховання – один з пріоритетних напрямів роботи бібліотеки. Автор проекту є одним з ініціаторів посилення екологічного просвітництва в бібліотеці, сама побувала на заводі по переробці люмінесцентних ламп та батарейок ДП «Бондарівка», бере активну у різних екозаходах, що відбуваються у місті, відвідала з фахівцями Грибовицьке сміттєзвалище біля Львова, - об’єкт, який становить вагому екологічну загрозу мешканцям довколишніх населених пунктів.

Екологічному вихованню дітей дошкільного та молодшого шкільного віку присвячена ціла система заходів в бібліотеці і поза її межами:

  • встановлені спеціальні контейнери для збору паперу, пластику і скла
  • проводяться уроки позакласного читання з екології, збереження довкілля, різноманітні конкурси, акції і вікторини.

Сторінка проекту на Facebook

Партнери проекту:

Екологічна ініціатива "Чисте місто" , ЛКП "Зелене місто" та інтерактивна гра «Герой сміття»  розроблена Львівською IT компанією Shadow masters

Екотренінги про екотренди

Екотренінги про екотренди

Опубліковано 26 січня 2018 о 10:50

В рамках проекту "Екобібліотека" відбулися екотренінги для освітян Львова " Інтерактивні форми та методи роботи з екологічного виховання дітей дошкільного віку" та "Як поводитись з відходами у Львові?". Учасниками стали вихователі ДНЗ м.Львова. За два дні у нас побували представники майже усіх садочків міста.

Авторська презентація першої дитячої екоказки

У п'ятницю 16 лютого о 10:30 та о 12:00 вперше у Львові саме у Львівській обласній бібліотеці для дітей в рамках проекту "ЕкоБібліотека" буде представлене ексклюзивне в своєму роді видання – екологічна казка «Арчі» Катерини Єгорушкіної. Щиро запрошуємо усіх! 

Ранок з ЕкоБібліотекою

Опубліковано 27 березня 2018 о 09:57

«Злови зв’язок з Землею» – закликала цьогорічна всесвітня акція Година Землі. Львівські екоініціативи об’єднались і організували Zero Waste Fest до Години Землі, який відбувся у суботу, 24 березня. Про це та про участь у заході нашої ЕкоБібліотеки дивіться  у програмі "Доброго ранку, Львове!" від ТРК Львів.​ 

Зелений день в ЕКОБібліотеці

Зелений день в ЕКОБібліотеці

Опубліковано 7 вересня 2018 о 10:31

У рамках Зеленого тижня у Львові (8-22 вересня) 11 вересня о 10 год. в бібліотеці розпочнеться ЗЕЛЕНИЙ ДЕНЬ!

В програмі: перегляд мультимедійних презентацій, гра із сортування сміття, "зелене" читання, перегляд фільмів на екологічну тематику. Не пропустіть!

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»