Новини

Ось так Круть відсвяткував свій День народження

18.10.2018 15:34

Ось так Круть відсвяткував своє день народження: з кмітливими дітками, конкурсами та призами) Ми вдячні усім, хто прийшов!!

Переглядайте відео, шукайте себе, або ж просто надихайтесь з початку навчального та робочого тижня)

Читати далі

Мишенятко Круть святкує свій День народження

29.08.2018 13:17

Її обожнюють наші наймолодші, і ми разом вже цілих 6 років! 

ПЕРША інтерактивна українська "Мишеняткова Абетка" 30 серпня о 14 годині святкуватиме в бібліотеці свій День народження!

Будуть конкурси, призи та смаколики.

Запрошуємо! 

 

Читати далі

До дитячої бібліотеки слід приходити змалечку!

15.11.2017 15:17

Такої думки ми, дитячі бібліотекарі та сьогоднішні наші гості - Дитячий клуб БУМ БУ РУ РУМ! Цим малюкам не на заваді осіння холоднеча! Погляньте лише з яким захопленням вони гортають книги, слухають смішні історії про голодного хробачка :) та вивчають літери завдяки нашому невтомному мишеняті Круть з Мишеняткова Абетка

Читати далі

Бібліотекарі та мишеня Круть знайомляться з новими читачами

15.11.2017 15:11

У рамках навчально-ігрової бібліотечної програми "Літерландія" бібілотекарі та невтомне мишеня Круть мандрують дитячими садочками, розповідаючи дітям про бібліотеку, читають книги, проводять майстер-класи та знайомлять дітей з літерами рідної абетки завдяки інтерактивній грі http://www.mousealphabet.com/ua/ 

Цього разу нашими приятелями стали діти з групи "Калинка", "Казочкка" і "Подоляночка", які навчаються у НВК школа-садок №94
Читати далі

В гості до бібліотеки та Мишенятка Круть

13.11.2017 17:07

А наш понеділок почався з дитячих посмішок малюків садочка №48, котрі відвідують групу "Левеня". Книги, розповідь про бібліотеку та звісно інтерактивна гра Мишеняткова Абетка http://www.mousealphabet.com/ua/

Діти та вихователі були в захопленні від нашої бібліотеки, а ми в свою чергу - від них :)

Читати далі

Бібліотекарі та Мишенятко навчають

03.04.2017 12:15

Наші бібліотекарі, які працюють з наймолодшими читачами, відвідали садочок № 167 з навчально-ігровою бібліотечною програмою «Літерландія» разом з Мишеняткова Абетка. Дітки слухали про "Дуже голодну гусеницю" The Very Hungry Caterpillar, гортали найкращі книги та, звісно, знайомилися з улюбленцем малечі, який навчає дітей літер рідної абетки - мишеням Крутем.

Читати далі

Нові знайомства

15.03.2017 11:32

Бібліотекарі та їхній вірний друг Мишеняткова Абетка познайомилися з дошкільнятами, котрі відвідують садочок № 92 Барвінок ."Метелики", "Веселі нотки", "Дзвіночки", "Сонечко" та "Пізнайки" слухали чудову історію з книги про дуже голодну гусеницю The Very Hungry Caterpillar, гортали бібліотечні книги, пищали від задоволення, говорили про свої читацькі вподобання та, звісно, вивчали літери рідної абетки з мишенятком Круть.

Читати далі

До уваги наших найменших читачів-дошкільнят!

15.12.2016 16:03

У День святого Миколая, 19 грудня, о 12.00 год. запрошуємо маленьких читачів - дошкільнят на свято. Приходь і відсвяткуй День святого Миколая разом з мишенятком Крутем і Левенятком! 

Сюрпризи від нашої бібліотеки та Мишеняткової абетки чекають на вас!

Читати далі

Як ми святкували день народження мишеняти Круть

31.08.2016 17:08

В передостанній день літа у нашій бібліотеці відбулося чудове свято! Ми святкували день народження нашого сірого улюбленця мишеняти Круть, який навчає маленьких діточок літер рідної абетки завдяки Мишеняткова Абетка.

Читати далі

Мишенятко Круть розширює коло своїх прихильників

29.03.2016 16:39

В гості до нашої бібліотеки завітали малюки з садочка святого Миколая. Бібліотекар Ірина Пігура розповіла їм про книги і професії, детальніше познайомивши з книжкою Надії Репети "Абетка ремесел".

Читати далі
 
Наші партнери