Новини

Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»

Сьогодні у відділі дошкільників та учнів 1-4 класів дуже цікавий і насичений день: гостювали малюки з ДНЗ № 132, вихователі-методисти ДНЗ зі Львова та Львівської області з викладачем інституту післядипломної освіти п. Ольгою Банах та НАЙКРАЩІ з родинного центру "Мацьопа". 

Мишеняткова абетка для дітей та вихователів

Мишеняткова абетка для дітей та вихователів

Опубліковано 17 лютого 2016 о 11:27

Два дні поспіль - вчора та сьогодні - у нашій бібліотеці викладач кафедри освітньої політики Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Банах проводила заняття для вихователів дошкільних навчальних закладів Львова та Львівської області.

Мишенятко навчає заступників директорів шкіл та учнів музичної школи ім. С Крушельницької

Як тиждень почнеш, так його й продовжиш... Плідним був понеділок, а вівторок виявився не менш насиченим подіями у нашій бібліотеці. 
Для учнів школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької організували змістовну екскурсію нашою бібліотекою, а Олена Кремньова провела інтернет-навчання з комп'ютерної безпеки.

І знову – урок Літерландії

І знову – урок Літерландії

Опубліковано 17 лютого 2016 о 13:42

Сьогодні нашу бібліотеку вкотре відвідали учні 2-а класу спеціалізованої школи-інтернату «Довіра»  для дітей з вадами мовлення.

У нас в гостях -

У нас в гостях - "Веселі та розумні"

Опубліковано 25 лютого 2016 о 14:28

Завжди приємно відкривати двері нашої бібліотеки новим читайликам. А особливо, якщо це - неймовірно веселі та розумні дітки із клубу з такою ж назвою - "Веселі та розумні". Вони вперше побували у нас і залишилися дуже задоволеними, пообіцявши прийти ще не раз і розповісти про нашу бібліотеку батькам та друзям.

Як бібліотекарі та мишенятко Круть у дитячому садочку побували

Сьогодні з нашою бібліотекою та Мишенятковою абеткою познайомилися вихованці старших груп дошкільного навчального закладу «Барвінок». Понад 60 дітей наввипередки відповідали на запитання бібліотекарів про книги та правила поводження з ними, про те, чи читають їм батьки вголос, чи знають вони літери… 

Мишенятко Круть розширює коло своїх прихильників

В гості до нашої бібліотеки завітали малюки з садочка святого Миколая. Бібліотекар Ірина Пігура розповіла їм про книги і професії, детальніше познайомивши з книжкою Надії Репети "Абетка ремесел".

В передостанній день літа у нашій бібліотеці відбулося чудове свято! Ми святкували день народження нашого сірого улюбленця мишеняти Круть, який навчає маленьких діточок літер рідної абетки завдяки Мишеняткова Абетка.

До уваги наших найменших читачів-дошкільнят!

До уваги наших найменших читачів-дошкільнят!

Опубліковано 15 грудня 2016 о 14:03

У День святого Миколая, 19 грудня, о 12.00 год. запрошуємо маленьких читачів - дошкільнят на свято. Приходь і відсвяткуй День святого Миколая разом з мишенятком Крутем і Левенятком! 

Сюрпризи від нашої бібліотеки та Мишеняткової абетки чекають на вас!

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»