Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»

Нова навчально-інтерактивна послуга – навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія» - стимулює дошкільників до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання. Ми навчаємо діток читати за допомогою гри «Мишеняткова абетка».


Новини

До дитячої бібліотеки слід приходити змалечку!

15.11.2017 15:17

Такої думки ми, дитячі бібліотекарі та сьогоднішні наші гості - Дитячий клуб БУМ БУ РУ РУМ! Цим малюкам не на заваді осіння холоднеча! Погляньте лише з яким захопленням вони гортають книги, слухають смішні історії про голодного хробачка :) та вивчають літери завдяки нашому невтомному мишеняті Круть з Мишеняткова Абетка

Читати далі

Бібліотекарі та мишеня Круть знайомляться з новими читачами

15.11.2017 15:11

У рамках навчально-ігрової бібліотечної програми "Літерландія" бібілотекарі та невтомне мишеня Круть мандрують дитячими садочками, розповідаючи дітям про бібліотеку, читають книги, проводять майстер-класи та знайомлять дітей з літерами рідної абетки завдяки інтерактивній грі http://www.mousealphabet.com/ua/ 

Цього разу нашими приятелями стали діти з групи "Калинка", "Казочкка" і "Подоляночка", які навчаються у НВК школа-садок №94
Читати далі

В гості до бібліотеки та Мишенятка Круть

13.11.2017 17:07

А наш понеділок почався з дитячих посмішок малюків садочка №48, котрі відвідують групу "Левеня". Книги, розповідь про бібліотеку та звісно інтерактивна гра Мишеняткова Абетка http://www.mousealphabet.com/ua/

Діти та вихователі були в захопленні від нашої бібліотеки, а ми в свою чергу - від них :)

Читати далі

Бібліотекарі та Мишенятко навчають

03.04.2017 12:15

Наші бібліотекарі, які працюють з наймолодшими читачами, відвідали садочок № 167 з навчально-ігровою бібліотечною програмою «Літерландія» разом з Мишеняткова Абетка. Дітки слухали про "Дуже голодну гусеницю" The Very Hungry Caterpillar, гортали найкращі книги та, звісно, знайомилися з улюбленцем малечі, який навчає дітей літер рідної абетки - мишеням Крутем.

Читати далі

Нові знайомства

15.03.2017 11:32

Бібліотекарі та їхній вірний друг Мишеняткова Абетка познайомилися з дошкільнятами, котрі відвідують садочок № 92 Барвінок ."Метелики", "Веселі нотки", "Дзвіночки", "Сонечко" та "Пізнайки" слухали чудову історію з книги про дуже голодну гусеницю The Very Hungry Caterpillar, гортали бібліотечні книги, пищали від задоволення, говорили про свої читацькі вподобання та, звісно, вивчали літери рідної абетки з мишенятком Круть.

Читати далі

До уваги наших найменших читачів-дошкільнят!

15.12.2016 16:03

У День святого Миколая, 19 грудня, о 12.00 год. запрошуємо маленьких читачів - дошкільнят на свято. Приходь і відсвяткуй День святого Миколая разом з мишенятком Крутем і Левенятком! 

Сюрпризи від нашої бібліотеки та Мишеняткової абетки чекають на вас!

Читати далі

Послуга передбачає цикл занять з використанням інтерактивної дошки, планшетів і мультимедійного додатка «Мишеняткова Абетка», що працює на платформі Android.  Це перша українська інтерактивна розвиваюча гра цієї тематики.

Послуга діє з 15 вересня 2015 року з моменту презентації і запуску Першої української інтерактивної абетки у нашій бібліотеці і вже набула широкої популярності.

Першими учасниками і споживачами нової послуги стали дошкільники, які відвідують наш бібліотечний дитячий садок «Левеня». Навчання проводить бібліотечний психолог за участю батьків. Заняття відбуваються за розкладом:

  • 1 раз на тиждень – заняття в книжковому садочку «Левеня» для дошкільників та спільні сімейні заняття разом з батьками
  • 1 раз на тиждень – заняття з української мови з внутрішньо-переміщеними особами, які погано володіють українською мовою
  • 1 раз на тиждень – заняття з вихованцями Львівського інтернату №6 з вадами мовлення
  • 2 рази на тиждень – заняття з вихователями дошкільних закладів Львівщини.
  • 1 раз на тиждень – заняття з учнями 1-го класу школи святої Софії.

Крім абетки для навчання додатково використовуються онлайн мультимедійні сервіси (samouchka.com.ua, pustunchik.ua, chytalino.com).

Інноваційні послуги, а також навчання в ігровій формі завжди привертало увагу наших користувачів. Завдяки інтерактивній дошці, а також гаджетам, які є у нашій бібліотеці, послугам професійного психолога і педагогів, заняття перетворюються в ефективне і цікаве навчання-гру. В рамках програми бібліотекарі започаткували конкурс для дошкільників «Найкращий знавець абетки». Переможець отримає подарунок.

З листопада ми готуємось розширити послугу з вивчення абетки і слів англійською мовою, адже гра «Мишеняткова абетка» перекладена 4-і різними мовами. Вже розпочався попередній запис бажаючих. Заняття проводитимуть волонтери – студенти, які вивчають англійську філологію.

Детальний розклад занять та запис за телефоном 235-87-46.

ТРКЛьвів. Запис передачі Планета дітей

Наші партнери