Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»

Зображення для новини 'Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»'

Нова навчально-інтерактивна послуга – навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія» - стимулює дошкільників до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання. Ми навчаємо діток читати за допомогою гри «Мишеняткова абетка».


Новини

Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»

Сьогодні у відділі дошкільників та учнів 1-4 класів дуже цікавий і насичений день: гостювали малюки з ДНЗ № 132, вихователі-методисти ДНЗ зі Львова та Львівської області з викладачем інституту післядипломної освіти п. Ольгою Банах та НАЙКРАЩІ з родинного центру "Мацьопа". 

Мишеняткова абетка для дітей та вихователів

Мишеняткова абетка для дітей та вихователів

Опубліковано 17 лютого 2016 о 11:27

Два дні поспіль - вчора та сьогодні - у нашій бібліотеці викладач кафедри освітньої політики Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Банах проводила заняття для вихователів дошкільних навчальних закладів Львова та Львівської області.

Мишенятко навчає заступників директорів шкіл та учнів музичної школи ім. С Крушельницької

Як тиждень почнеш, так його й продовжиш... Плідним був понеділок, а вівторок виявився не менш насиченим подіями у нашій бібліотеці. 
Для учнів школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької організували змістовну екскурсію нашою бібліотекою, а Олена Кремньова провела інтернет-навчання з комп'ютерної безпеки.

І знову – урок Літерландії

І знову – урок Літерландії

Опубліковано 17 лютого 2016 о 13:42

Сьогодні нашу бібліотеку вкотре відвідали учні 2-а класу спеціалізованої школи-інтернату «Довіра»  для дітей з вадами мовлення.

У нас в гостях -

У нас в гостях - "Веселі та розумні"

Опубліковано 25 лютого 2016 о 14:28

Завжди приємно відкривати двері нашої бібліотеки новим читайликам. А особливо, якщо це - неймовірно веселі та розумні дітки із клубу з такою ж назвою - "Веселі та розумні". Вони вперше побували у нас і залишилися дуже задоволеними, пообіцявши прийти ще не раз і розповісти про нашу бібліотеку батькам та друзям.


Послуга передбачає цикл занять з використанням інтерактивної дошки, планшетів і мультимедійного додатка «Мишеняткова Абетка», що працює на платформі Android.  Це перша українська інтерактивна розвиваюча гра цієї тематики.

Послуга діє з 15 вересня 2015 року з моменту презентації і запуску Першої української інтерактивної абетки у нашій бібліотеці і вже набула широкої популярності.

Першими учасниками і споживачами нової послуги стали дошкільники, які відвідують наш бібліотечний дитячий садок «Левеня». Навчання проводить бібліотечний психолог за участю батьків. Заняття відбуваються за розкладом:

  • 1 раз на тиждень – заняття в книжковому садочку «Левеня» для дошкільників та спільні сімейні заняття разом з батьками
  • 1 раз на тиждень – заняття з української мови з внутрішньо-переміщеними особами, які погано володіють українською мовою
  • 1 раз на тиждень – заняття з вихованцями Львівського інтернату №6 з вадами мовлення
  • 2 рази на тиждень – заняття з вихователями дошкільних закладів Львівщини.
  • 1 раз на тиждень – заняття з учнями 1-го класу школи святої Софії.

Крім абетки для навчання додатково використовуються онлайн мультимедійні сервіси (samouchka.com.ua, pustunchik.ua, chytalino.com).

Інноваційні послуги, а також навчання в ігровій формі завжди привертало увагу наших користувачів. Завдяки інтерактивній дошці, а також гаджетам, які є у нашій бібліотеці, послугам професійного психолога і педагогів, заняття перетворюються в ефективне і цікаве навчання-гру. В рамках програми бібліотекарі започаткували конкурс для дошкільників «Найкращий знавець абетки». Переможець отримає подарунок.

З листопада ми готуємось розширити послугу з вивчення абетки і слів англійською мовою, адже гра «Мишеняткова абетка» перекладена 4-і різними мовами. Вже розпочався попередній запис бажаючих. Заняття проводитимуть волонтери – студенти, які вивчають англійську філологію.

Детальний розклад занять та запис за телефоном 235-87-46.

ТРКЛьвів. Запис передачі Планета дітей

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»