Сайти для людей з обмеженими можливостями

КОРИСНІ ЛІНКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

http://believe.net.ua/ - Повір у себе - життя і проблеми інвалідів

http://www.miloserdie.tellur.ru - на допомогу людям з обмеженими можливостями

http://www.vos.org.ru/ - Російська організація сліпих

http://mer-maids.com/ - сайт для незрячих

http://www.deafworld.ru/ - Країна глухих. Сайт для глухих і слабочуючих людей.

http://www.kontaktklub.narod.ru/ - Комп'ютерний клуб «Контакт» для дітей-інвалідів

http://www.integr.org/ - сайт для незрячих користувачів комп'ютернох техніки

http://nadjezhda.nm.ru/ - сайт для людей з обмеженими можливостями

http://www.deafnet.ru/ - Український клуб глухих

http://www.newti.ru/ - Ресурс повністю присвячений інвалідам на візках. Ціль проекту - за допомоги активної участі його членів досягати взаємодопомоги, навчання, допомогти у працевлаштуванні.

http://www.inva.info/ - Мережа «Незалежне життя» - об'єднання російських активістів руху інвалідів, експертів, і тренерів, що займаються просуванням ідей філософії незалежного життя інвалідів

http://www.sodrunet.narod.ru/ - другий інтернет портал для інвалідів

http://preodolenie.km.ru/ - Подолання – сайт для інвалідів

http://miopatia.ru – Все про хворобу міопатія. Форуми, обговорення, допомога, лікування.

http://vmeste.info/- портал для людей з обмеженими можливостями

http://www.stuttering.ru/ - Сайт про заїкування Основна мета проекту - забезпечення тих, хто заїкується, їх близьких, фахівців найбільш повною та достовірною інформацією про заїкування та методи його лікування. Можливість отримати консультацію. Форум і чат для тих, хто заїкується.

http://www.zaikanie.com - Сайт для людей, що долають заїкуватість. Розміщені матеріали про заїкуватість, методики її подолання, працює форум.

http://www.logos.pp.ru - Логопедичний сайт для дорослих і дітей Сайт логопедичного кабінету Ю.М.Белік-Харашкевич (м. Москва). Містить рекомендації для осіб з вадами мовлення, словник спецальних термінів, бібліографію. Є можливість отримати консультацію логопеда.

http://www.dyslexia.ru - Інформаційно-освітній портал про дислексію і для дислексиків

www.blind.org.ua - Навчально-інформаційний комп'ютерний центр Українського товариства сліпих Інформація про Українське Товариство Сліпих

www.tiflo.iatp.org.ua - "Біла тростина" - Сучасні технології для людей з вадами зору Сайт створено членами Житомирської організації УТОС. Розробка сайту триває. В окремому розділі пропонується кілька програм, які полегшують людям з вадами зору користування комп'ютером: синтезатори голосу, файлові менеджери, програма для озвучування українських текстів, озвучений калькулятор

www.vos.org.ru - Всеросійське товариство сліпих Офіційний сайт Всеросійського товариства сліпих. Містить інформацію про діяльність товариства, його підприємств, культурні та спортивні події.

www.koleso.mostinfo.ru - "Колесо познаний": електронний журнал для незрячих користувачів мережі ІнтернетМатеріали про реабілітацію та освіту інвалідів, офіційні документи, консультації, новини, форум, голосовий чат.

www.integr.org/index.html - Інтеграція: клуб незрячих користувачів комп'ютерної техніки На сайті розміщені Статут клубу (клуб організований в Російській Федерації, але можливе створення його відділень в інших країнах). Також: публікації, матеріали семінарів і конференцій, інформація про комп'ютерні технології для слабозорих, дистанційне навчання; перелік посилань: російські та зарубіжні організації допомоги та підтримки, дозвілля, спілкування для сліпих і слабозорих.

www.tiflocomp.ru - Комп'ютерні технології для незрячих і слабозорих

Представлені публікації про сучасні програмні та апаратні засоби, які дозволяють незрячим і слабозорим користувачам через мовний або тактильний інтерфейс отримати доступ до більшості популярних програм персонального комп'ютера і застосовувати їх у повсякденній діяльності.

http://lyubimov.su - Персональний сайт Олексія Любімова - тифлопедагога, психолога, інструктора з орієнтування та мобільності. Інформація про засоби реабілітації людей з вадами зору, про культурне і наукове життя, діяльність і творчість інвалідів по зору.

 

Медтехніка для інвалідів

 

http://www.drukmash.com/ - виробництво інвалідних візків (Україна, Кіровоград)

http://anteym.com.ua/ - медицинська реабілітаційна техніка.

http://www.iskra.zp.ua/ - виробництво інвалідних візків а також візків з електроприводом

http://www.ukrprotez.com.ua/ - промислове об’єднання української протезної галузі

 

Організації для інвалідів

(представлені в мережі інтернет)

http://www.chernobil.ru/ - Заслон Чорнобиля – організація для інвалідів Чорнобиля.

http://www.treelife.org.ua/ - Громадська організація Товариство «Дерево життя»

http://avesta.irpen.kiev.ua/ - Громадська організація допомоги та захисту інвалідів

http://www.udi.te.ua/ - Служба спілкування інвалідами

 

Дистанційне навчання

 

http://vdll.kture.kharkov.ua:8080/ - лабораторія віртуальної дистанційної освіти

http://www.study.ru/ - дистанційне вивчення англійської мови

http://www.kimi.kiev.ua/ - Навчання проводиться як на стаціонарі, так і через інтернет. За допомогою цього сайту ви зможете отримати як першу, так і другу вищу освіту зчотирьох економічних спеціальностей. Тут використовується асинхрона система навчання, але продовжується вона приблизно два роки

http://college.ru/ - Для початку занять слід зареєструватися і ввести пароль. Під час навчання, у вас буде можливість консультуватися з віртуальним вчителем. Екзаменаційні тести, будуть підбиратися індивідуально, на основі ваших вимог до бажаного рівня освіти. Навчання проводиться в основному по шкільним предметам, але є й кілька професійних напрямків. Сайт будет цікавий і викладачам, тому що на ньому є методичні посібники для викладачів.

http://www.dl.com.ua/rus/ - сайт дистанційної освіти Національного університету ім..Т.Г.Шевченка. Навчання може проходити за допомогою листування або інтернету. Учень може користуватися спеціально розробленими, комп'ютерними програмами і програмами навчання, а також тестами. Лекції надсилаються звичайною або електронною поштою. Надаються підручники, а також бібліотека в електронному форматі. Навчання студентів по системі Д.О., через комп'ютер ведеться таким чином, що задіяно кілька систем сприйняття, так як в підручниках використовуються аудіо і відео эфекти.