Діти України

Зображення для новини 'Діти України'

Children of Ukraine – навчально-розвивальні заняття для дітей, віком 3-6 років, які отримали психологічні травми внаслідок війни. Програма запропонована благодійною організацією Worldwide Orphans https://www.wwo.org/, яка має 25 річний досвід у роботі з вразливими дітьми, котрі постраждали під час війни чи стихійних лих, та діє у Болгарії, Ефіопії, Гаїті, США, В’єтнамі. З травня 2022 року ця програма діє і в Україні.

Children of Ukraine- це простір, де малі українці почувають себе в безпеці. Завдяки заняттям EOP Lessons, (програмі ) діти формують нові навички комунікації, які були втрачені у зв’язку з окупацією, обстрілами, втратою житла, зміною місця проживання, браком друзів…

Невідомо, який плив війна буде мати на психічний розвиток дітей та їхнє майбутнє. Ми не можемо забрати їхню травму, проте завдяки заняттям ми допомагаємо дітям пережити її. В час взаємодій ми задовільняємо найважливіші потреби дітей дошкільного віку та формуємо важливі навики та вміння, які є базою для їх подальшого розвитку.

Місія програми «Children of Ukraine» є:

  • ДОПОМОГТИ дитині пройти крізь травми війни через гру та книгу;
  • НАВЧИТИ зосереджувати увагу та працювати в команді;
  • РОЗВИНУТИ критичне мислення.

За методикою WWO працюють фахівці – дітолюби у девяти містах України.

Ми віримо, що душевні рани наших дітей, хоча б частково, але можна зцілити, і будемо всіляко сприяти цьому!

Наші партнери