Цілі сталого розвитку

Зображення для новини 'Цілі сталого розвитку'

Шановні бібліотекарі та освітяни! Запрошуємо до участі у міжнародному освітньому проєкті, який присвячено темі «Цілі сталого розвитку» – ключові напрямки розвитку нашої планети, що у 2015 році були ухвалені на Саміті ООН.

Україна також підписала Порядок денний ООН і заявила про готовність до 2030 року реалізувати 17 «Цілей сталого розвитку», які покликані усім світом здійснити глобальні і якісні зміни у соціальних, економічних та екологічних сферах.

Метою нашого проєкту є заохочення бібліотекарів та педагогів,  які працюють з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку, до активних дій задля сталого розвитку.

Організаторами проєкту є польський Фонд CultureLab та українська громадська організація «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» у партнерстві із Львівською обласною бібліотекою для дітей, Українською бібліотечною асоціацією, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом «Свободи» в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», що реалізується Фондом «Освіта для демократії».

Кожен із вас може стати учасником цього міжнародного проєкту! І разом із нашими польськими друзями вивчити європейський досвід про роботу з дітьми щодо Цілей сталого розвитку!

Нижче  розміщено комплекси матеріалів, розроблених спеціально в рамках проєкту , до відповідної Цілі. Розділи будуть наповнюватись поступово, по мірі підготовки матеріалів.

Усі деталі, зміст та умови участі у проєкті озвучено в рамках міжнародного телемосту. Будь ласка, переглядайте запис ефіру та долучайтесь до цікавого проєкту. 

Представникі проєкту в Україні:

Роман Савчак: +38 0977977387
Олена Кремньова: +38 0967153683

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»