Цілі сталого розвитку

Зображення для новини 'Цілі сталого розвитку'

Шановні батьки, бібліотекарі, вчителі та вихователі! 

Пропонуємо вашій увазі, підбірку матеріалів, для роботи з дітьми, за темою «Цілі сталого розвитку» з порталу наших польських друзів Tup Tup Tup

Нашим завдання є виховувати дітей толерантними, відкритими до світу та інших людей, надавати їм знання у сфері прав людини, захисту довкілля чи сталого розвитку, розуміння що люди – незалежно від походження, релігії чи статі – мають однакові права. 

Красавцев Богдан «17 Цілей ООН, що змінять світ»

Рекомендуємо унікальні навчальні матеріали для дітей від 3 до 9 років, українською мовою, які ви можете безкоштовно завантажити, та використовувати у своїй щоденній праці. Це байки, експерименти, сценарії занять, за кожною з Цілей Сталого Розвитку.

Сценарії завдань по ЦСР:


«Малий громадянин світу» - ігри та завдання
Книга казок «Малий громадянин світу»
Книга казок «Незвичайні пригоди Толи, Поли та Непосидька» 

Додатком до книги казок “Незвичайні пригоди Толи, Поли і Непосидька”, є посібник матеріалів для роботи з Цілями сталого розвитку вже доступний до завантаження. (Для отримання доступу до посібника, ви маєте заповнити реєстраційну форму)

У посібнику більш ніж 70 різноманітних завдань для дітей на тему 6 -ти Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР 12 – Відповідальне споживання та виробництво, ЦСР 6 – Чиста вода та належні санітарні умови, ЦСР 15 – Біорізномвніття та охорона бджіл, ЦСР 14 – Захист загрожених видів, ЦСР 13 – Дії щодо збереження клімату). Посібник було створено в рамках міжнародної конференції «Вчителі майбутнього», яка відбулась у вересні цього року у Варшаві. У конференції брали участь і наші бібліотекарі. З матеріалами конференції можна зазнайомитись на сторінці заходу.

Підручник є другим та доповненим виданням посібника, який був підготовлений два роки тому, також у рамках проєкту, що фінансувався Вишеградським фондом “Kids for Eco Action”. Ми запрошуємо вас використовувати ці матеріали та поширювати знання про сталий розвиток серед дітей. Гри є додатком до книги для дітей співпраці з нашими партнерами з Чеської Республіки (Lipka), Словаччини (Daphne),

Літо: Цікаво, Сучасно, Розумно, (2021) Львівська обласна бібліотека для дітей. Звіт про роботу за проєктом