«Читаємо вірші Івана Франка мовами світу»

Шановні колеги!

З метою відзначення 160-річчя від дня народження І.Я.Франка, поглибленого вивчення його творчості, популяризації літературної спадщини, підтримки та промоції читання, на виконання наказу департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської ОДА № 07 від 25 січна 2016 року рекомендуємо провести з 8 лютого по 27 вересня 2016 року Обласний поетичний конкурс-марафон «Читаємо вірші Івана Франка мовами світу».

Положення

про проведення Обласного поетичного конкурсу - марафону читання
 «Читаємо вірші Івана Франка мовами світу» з нагоди 160 – річчя від дня народження І.Я.Франка

1. Загальні положення конкурсу

1.1.  Обласний поетичний конкурс «Читаємо вірші Івана Франка мовами світу» (далі Конкурс) є відкритим і проводиться як творче змагання читачів-дітей з усіх населених пунктів Львівської області.

1.2. Організаторами Конкурсу є: Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Львівська обласна бібліотека для дітей.

2. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою:

2.2  Завдання Конкурсу:

3. Організація конкурсу

3.1  У конкурсі беруть участь читачі-учні середнього шкільного віку (8-9 класи) загальноосвітніх навчальних закладів, читачі районних, міських та сільських бібліотек.

3.2. Для організації та проведення конкурсу створюється оргкомітет та журі, до складу якого входять бібліотекарі, вчителі іноземної мови, письменники, представники громадськості та влади.

3.3. Учасники конкурсу повинні виконати наступні завдання:

3.4.  Конкурс  проводиться  у два етапи.

3.5. Перший етап, відбірковий, триватиме з 8 лютого до 8 вересня 2016 року в районних та міських бібліотеках, під час якого потрібно обрати одного, або двох виконавців (при умові, що одному буде складно прочитати вірш у перекладі).

3.6. Другий етап – обласний відбудеться 27 вересня 2016 р. у Львівській обласній бібліотеці для дітей.

4. Порядок проведення Конкурсу

4.1.  Перший етап (8 лютого – 8 вересня) – (відбірковий). Районні (міські) бібліотеки для дітей та сільські бібліотеки-філії населених пунктів Львівщини проводять перший етап у себе на місцях у вигляді поетичних змагань. Потім переможці, учні 8-9-х класів (по одному, або по двоє з кожної вікової категорії) скеровуються до районних (міських) бібліотек, де і відбудеться відбір найкращих учасників для участі в обласному турі.

4.2. З метою залучення якомога більшої кількості учасників у конкурсі, бібліотекарі здійснюють широку рекламу конкурсу у школах свого населеного пункту.

4.3. Відповідальним за проведення конкурсу у районі (місті) є заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.

4.4.  Під час проведення районного (міського) поетичного конкурсу журі визначає двох переможців, які братимуть участь в обласному турі.

4.5. Координатор конкурсу на місцях подає до Львівської обласної бібліотеки для дітей заявки учасників на Конкурс, у яких вказується ПІБ учасника, школа, клас, назва твору та автора перекладу та джерело, де його надруковано.

4.6. Кожен з учасників обласного туру може прочитати не більше одного вірша І.Франка в оригіналі та перекладі.

4.7. Учасників у кожній віковій категорії не може бути більше двох (при умові, що один твір виконуватимуть двоє учасників).

4.8.  Виступ двох учасників одночасно (читання вірша в оригіналі та перекладі) оцінюватиметься як один.

4.9. Заявки на участь у другому етапі конкурсу до Львівської обласної бібліотеки для дітей подати не пізніше 23 вересня 2016 року.

4.10.  Заявки можна подавати за електронними адресами або поштою: 79008, м. Львів, вул. В.Винниченка, 1.

5. Критерії оцінювання

5.1.  Оцінюються показники:

6. Нагородження переможців

6.1. Переможці нагороджуються:

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»