Вивчаємо іноземні мови

Abbyy Lingvo 11. Три языка. Персональная версия: Электронный словарь. – К.: Транснавиком, 2005. – 1 диск + дискет.

Українсько- англо- російська версія є практично універсальним посібником з англійської мови. Включає тлумачний словник російської мови і ще 10 нових словників англійсько- та російськомовних напрямків. Містить більше 2 689 000 словникових статей у 50 словниках загальної та спеціальної лексики.


 

Abbyy Lingvo 11: Багатомовний електронний словник [Електронний ресурс] / АБІ Україна. - К. : Б.в., 2006. - 1 диск.

Багатомовна версія, яка дозволяє перекладати з 9 мов – української, англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, турецької та китайської на російську та в зворотному боці (крім китайської), плюс відомі вислови латиницею. Крім цього система надає можливість прямого перекладу з української на англійську та навпаки. Система також дозволяє виконувати послівний переклад речень. Такий переклад не є граматично правильним, але дозволяє зрозуміти, про що йде мова у реченні. Для тих, хто вивчає англійську передбачена можливість прослуховування вимови слів. Запис зроблено носіями мови.


Bridge to English [Електронний ресурс] : самоучитель Rosetta stone. - К. : StarGame, 2009. - 1 диск.

"Bridge to English" - це цікавий мультимедійний курс британської англійської мови для всіх, хто хоче почати навчання або удосконалити наявні навички вимови, письма, читання, сприйняття на слух. Посібник розроблений професіоналами з Великобританії і не має будь-яких конкурентів по ефективності методики. Результат ви зможете отримати при численних виконаннях завдань курсу.


Английский для малышей [Електронний ресурс] : Hello, Бу!. - Москва; Київ : ООО "Бизнессофт"; ДП "Єврософтпром"; ТОВ "1С Мультимедія Україна", 2007. - 1 диск.

Одного разу в гості до домовичка Бу прийшов Санта Клаус. Він говорить англійською, а коли говорить, навкруги починають відбуватися чудеса – предмети оживають та співають! Виявляється, англійські слова і фрази – це чарівні заклинання! Приєднуйтесь до Санти і Бу – навчишся чаклувати і заодно вивчиш англійські вірші та пісні.


Англійська мова [Електронний ресурс] : тестові завдання+ключі. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2009.

Комп’ютерна програма дозволяє якісно та швидко підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Програма містить різноманітні тестові завдання, складені за основними видами мовленнєвої діяльності, які дають можливість всебічно перевірити знання відповідно до вимог програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та технічних характеристик тестів з англійської мови.


Англійська мова : Навчальна програма з елементами гри. - К. : Атлантік, 2007. - 1 диск. - (Дитяча колекція).

Неймовірна мандрівка до королівства Англійської мови. Юного учня у цій подорожі супроводжуватимуть двоє друзів – професор Панас і Їжачок Віллі з Великобританії. Читаючи веселі віршики, Ваша дитина познайомиться з усіма англійськими літерами, вивчить слова, спробує скласти з них речення, навчиться формулювати запитання і відповідати на них, рахувати англійською, вивчить основні часи, співатиме англійські пісеньки, повторюватиме скоромовки, розважатиметься іграми, дивитиметься англомовні мультфільми. Усе це – у формі веселої пригоди. Їжачок Віллі перевірить уважність свого учня тестами, а професор Панас як завжди розважить мультиками, кросвордами, скоромовками, казками й іншими цікавинками.


Бек, Ангеліка. Німецька за 30 днів [Електронний ресурс] : компакт-курс з аудіосупроводом / Ангеліка Бек . - К. : ТОВ "Методика", 2009. - 1 диск + метод. посібник. - (Langenscheidt).

На основі реальних ситуацій повсякденного життя, з допомогою цього курсу, ви зможете вивчити німецьку мову за 30 уроків. Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, життя в родині, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками. Уроки включають діалоги, переклади, граматичні пояснення, велика кількість вправ і словник. Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну людей. Книга супроводжується аудіо-CD.


Говоримо англійською [Електронний ресурс] : розмовні теми для 5-12 кл.; педагогічний програмний засіб для загальноосвітніх навчальних закладів. - К. : Атлантік, 2008. - 1 диск. - (Шкільна колекція).

Педагогічний програмний засіб «Говоримо англійською. Розмовні теми для 5-12 класів» розроблений для загальноосвітніх шкіл. Диск містить 64 розмовні теми у форматі МР3, рекомендовані навчальною програмою. Текст озвучений диктором радіо м. Манчестер (Великобританія). Диск призначений для комп’ютерної підтримки проведення уроків англійської мови та зорієнтований на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів. Може використовуватись вчителями при проведенні уроків з використанням музичного прогавача, МР3-плеєра, комп`ютера та учнями для самостійної роботи.


Думай и говори по-испански [Електронний ресурс] : лингафонный курс испанского языка. - К. : ТОВ "Єнісей Груп", 2009. - 1 диск.

Цей курс надає можливість вивчити основи іспанської мови з допомогою унікальної методики. Спосіб розуміння мови, який запропонований в даному курсі максимально наближений до методу «погруження» - в кожному уроці моделюється конкретна життєва ситуація, діалоги супроводжуються фоновими звуками, які допомагають здогадатися про суть того, що відбувається, зрозуміти значення всіх фраз і кожного окремого слова. Матеріал представлений в легкій і зрозумілій формі, а тексти прочитані професійними акторами. Робота з таким курсом приносить задоволення та емоційну розгрузку. З першого ж уроку ви почнете читати, писати і говорити іспанською.


Ильина, Светлана. Увлекательные тетрадки [Мультимедіа] : учебный компакт-диск / Светлана Ильина. - К. : Сорока Білобока, 2006. - 1 диск.

Якщо ви хочете, щоб ваші діти училися правильно говорити і грамотно писати – цей диск саме те, що вам потрібно! З ним діти відправляться в світ російської граматики. Вони навчаться правильно вимовляти та писати вдома, співвідносити картинки з відповідними словами, підвищать орфографічну грамотність.


Максименко, Ольга. Пан Коцький розмовляє англійською [Електронний ресурс] : навч. гра / Ольга Максименко. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008. - 1 диск.

Це навчальна гра для вивчення початків англійської мови. Диск підготовлений згідно методики “кидок у воду”. Захоплюючий сценарій та ігрова форма навчання проходить в обрамленні української казки "Пан Коцький". Такий спосіб навчання вабить і викликає захоплення як у дітей, так і в батьків. Дитина чи навіть дорослий зможе освоїти початки англійської мови, слухаючи вимову головного героя, якого озвучила корінна американка Кесерін Веббер. Ваша дитина сама зможе навчатися з цим диском, а Ви радо спостерігатимете за її новим захопленням. Отож, познайомтесь з Паном Коцьким!


Немецкий алфавит [Електронний ресурс] : обучающая программа для детей от 2-х до 7-ми лет. - Одеса : ТОВ "АРТ-Сінема", 2007. - 130 хв. - (Уроки тітоньки Сови).

Любі матусі і татусі, дідусі та бабусі! Німецька мова для вашого малюка? Це легко! З допомогою захоплюючих і веселих уроків тітоньки Сови навчання стане цікавою грою. Ваш малюк швидко вивчить всі букви німецького алфавіту. Розважаючись, дитина буде одночасно отримувати корисні знання, які необхідні на початку його життя. «Немецкий алфавит» - це 26 уроків, на яких постійна ведуча – тітонька Сова та її помічниця, дівчинка Аліса, захоплююче та доступно розказують дітям про кожну букву німецького алфавіту і про слова, які починаються з кожної букви. Чудові ілюстрації і мультфільми зроблять навчання простим і цікавим.


 

Одразу говори англійською [Електронний ресурс] : усе необхідне для подорожі за 90 хв. - К. : ТОВ "Методика", 2008. - 1 диск + метод. посібник.

Усе необхідне для подорожі за 90 хвилин. Новий прискорений курс з аудіо-диском. Просто слухайте, повторюйте та читайте. За 90 хвилин курсу вчимося розуміти та говорити англійською: 35 діалогів у найтиповіших життєвих ситуаціях: у магазині, в готелі, у лікаря та багато іншого на диску та в розмовнику. Для всіх, хто їде за кордон на відпочинок чи у справах. Хто знає мову, краще розуміє країну та п людей.


Одразу говори французькою [Електронний ресурс] : розмовник з аудіо-cd. - К. : ТОВ "Методика", 2008. - 1 диск + метод. посібник.

Новий прискорений курс французької мови з аудіо-диском. Просто слухайте, повторюйте і читайте! За 90 хвилин курсу вчимося розуміти і говорити: 1000 найважливіших слів, 100 найуживаніших висловів, основи граматики, 35 діалогів у найтиповіших життєвих ситуаціях – в магазині, готелі, у лікаря, і багато чого іншого на диску і в розмовнику. Для всіх, хто їде за кордон на відпочинок або у справах.


Сапун, Галина. Аліса вивчає українську мову [Електронний ресурс] / Галина Сапун, Надія Коровіна. - К. : Саме так, 2005. - 1 диск.

Це цікава, пізнавальна, зручна в користуванні комп`ютерна програма із яскравими малюнками, цікавими текстами, яка допоможе значно підвищити рівень знань з української мови. Мабуть ти знаєш Алісу - героїню казки Льюіса Керрола. Вона допитлива дівчинка. А ще Аліса любить усім допомагати. Пропонуємо тобі помандрувати з Алісою у світ української мови. Комп’ютерна програма допоможе тобі закріпити знання, набуті на уроках української мови.


Твои первые уроки [Електронний ресурс] : познавательная игра. - К. : Русобіт-М Україна, 2008. - 1 диск. - (Игровой английский).

Серія "Игровой английский" рекомендована для поглибленого вивчення англійської мови і призначена для роботи в групі або індивідуально (бажано під контролем вчителів). "Игровой английский. Твои первые уроки" містить у собі різноманітні інтерактивні завдання, які допоможуть згадати вже знайомі слова, а також вивчити нові.


Уэстон, Линн. Бизнес английский за 30 дней [Електронний ресурс] : компакт-курс. / Линн Уэстон, Элеонор Халсолл. - К. : ТОВ "Методика", 2008. - 2 диски + метод. посібник. - (Langenscheidt).

Компактний самовчитель для тих, хто вже має попередню підготовку в англійські мові. В 30 уроках викладений матеріал на бізнес-тематику і на загальновживану лексику ділового спілкування. Вибрані теми для спілкування в сфері бізнесу стосуються різних проблем: від бесід з клієнтами до укладення договорів і проведення рекламних компаній. Аутентичні діалоги і профілюючий текстовий матеріал супроводжуються поурочним словником і різноманітними вправами з ключами.


Французька мова [Електронний ресурс] : навчальна програма з елементами гри. - К. : Атлантік, 2008. - 1 диск. - (Дитяча колекція).

Диск “Французька мова” розроблений для дітей молодшого віку. Першою вчителькою французької мови для вашої дитини стане мадемуазель Аннет, допомагатиме якій наша давня знайома – Білка Сопілка. Дитина не лише вивчить букви французької абетки, але й цифри, багато слів і висловів.


Фраттола, Паола. Італійська за 30 днів [Електронний ресурс] : компакт-курс з аудіосупроводом / Паола Фраттола. - К. : ТОВ "Методика", 2008. - 1 диск + метод. посібник. - (Langenscheidt).

Ідеальний аудіокурс для самостійного вивчення італійської мови. На роботі або на дозвіллі ви можете швидко й ефективно поглибити або відновити свої знання. Уроки із захопливими діалогами, лексичний інтенсив і різноманітні вправи допоможуть без особливих зусиль запам’ятати найуживаніші слова та вислови.


Функе, Міхеліне. Французька за 30 днів [Електронний ресурс] : компакт-курс з аудіосупроводом / Міхеліне Функе. - К. : ТОВ "Методика", 2008. - 1 диск + метод. посібник. - (Langenscheidt).

Цей цікавий курс французької мови не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці вдома або на курсах. Він ідеальний і для тих, хто хоче освіжити свої знання з французької мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите в 30 уроках французьку мову, якою розмовляють у Парижі та Бордо, і навчитеся розуміти будь-якого француза. Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якого можна швидко досягти успіхів.


Чудо-словарик [Електронний ресурс] : итальянский для детей. - К. : ТОВ "Русобіт-М Україна", 2006. - 1 диск.

Італійські слова заримовані в російських віршах. Самі вірші пояснюють суть італійських слів. Одночасно працює три види пам’яті: асоціативна, зорова та слухова. Дитина може повторити в мікрофон свій варіант і порівняти його зі зразком. В кожній темі даються дві вправи на розуміння слів та сприйняття їх на слух. В «Чудо-словарику» більше 150 слів на основні теми: Сім’я, Звірі, Транспорт, Заклади, Час, Дім, Страви, Фрукти, Овочі, Цифри, Професії, Квіти, Одяг, Частини тіла, Кольори, Формули ввічливості.


Школа детективов [Електронний ресурс] : познавательная игра. - К. : ТОВ "Русобіт-М Україна", 2008. - 1 диск. - (Игровой английский).

«Игровой английский. Школа детективов» - продовження серії навчальних ігор для школярів, які поглиблено вивчають англійську мову. В «Школе детективов» перед гравцем стоїть завдання розслідувати таємницю зникнення Едісона, знайти більш, ніж 40 підказок, взяти інтерв’ю у потенційних свідків, зіграти в міні-ігри і піднятися по службовій драбині від звичайного слідчого до головного детектива. 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»