Вчимо мову рідної держави

Українська мова для дошкільнят та учнів 1-4 класів

Абетка - малятко [Електронний ресурс]  : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років / реж. С. Зарєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - СПИСАНО. Час звучання 1г. 33 хв. - 23.20.

Творче обєднання "МАСКИ" представляє мультиплікаційну "Абетку-Малятко" із циклу "Уроки тітоньки Сови" Захоплюючі уроки тітоньки Сови привернуть увагу Вашого малюка. Розважаючись із героями мультфільмів, дитина одночасно отримає корисні знання, вивчить літери абетки. Розважально-навчальна програма-мультфільм для дітей від 2-ох до 7-ми років. Українською мовою.


 

Букварик Котигорошка [Електронний ресурс] : навч. гра. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

Букварик Котигорошка - навчальна гра для дітей, віком від 3 років.
Гра проходить з допитливим Котигорошком та тітонькою Совою у чарівному лісі, де можна в ігри погратись, послухати веселі віршики, вивчити скоромовки та чистомовки, відгадати загадки. Так, в ігровій формі Ваша дитина навчиться розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати і читати склади, слова, прості речення.
Нехай перше знайомство з Буквариком стане для Вашої дитини приємним і цікавим!


 

Грамотійка [Електронний ресурс] : будує місто. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

Цікава та захоплююча гра з граматики складена відповідно до програми з української мови для 3 класу. Завдання охоплюють такі теми: «Звуки і букви», «Речення. Головні члени речення», «Слово. Значення слова», «Ненаголошені голосні у коренях слів. Дзвінкі та глухі приголосні», «Іменник. Рід іменників», «Прикметник. Рід і число прикметників», «Дієслово».
Гра допоможе третьокласникам закріпити вивчений на уроках матеріал, збагатить активний словниковий запас, сприятиме формуванню інтересу до вивчення української мови.Грамотійка [Електронний ресурс] : допомагає звірятам. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

Цікава та захоплююча гра з граматики складена відповідно до програми з української мови для 2 класу. Завдання охоплюють такі теми: «Велика буква», «Слово», «Правопис слів з подовженими приголосними, з апострофом, буквосполученнями йо, ьо, дж, дз», «Слова з буквами я, ю, є, ї, ь», «Правопис слів з прийменниками», «Дзвінкі і глухі приголосні». Гра допоможе другокласникам закріпити вивчений на уроках матеріал, збагатить активний словниковий запас, сприятиме формуванню інтересу до вивчення української мови.


Грамотійка [Електронний ресурс] : та її друзі. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

Цікава та захоплююча гра з граматики складена відповідно до програми з української мови для 4 класу. Завдання охоплюють такі теми: «Однорідні члени речення», «Іменник», «Прикметник», «Числівник», «Особові займенники», «Дієслово», «Прислівник».Українська абетка [Електронний ресурс] . Вип. 2. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

Українська абетка — це навчальна гра для дітей віком 4-7 років. Граючись, дитина потрапить у захоплюючий світ української абетки. Цікава та пізнавальна гра допоможе дитині ознайомитися і вивчити слова, віршики та скоромовки до кожної букви української абетки. Яскраві малюнки, цікаві віршики та скоромовки сприятимуть збільшенню словникового запасу, а також розширять кругозір дитини.


Українська мова [Мультимедіа] : навч. програма з елементами гри : шк. вовка Панаса. - К. : Атлантік, 2008. - 1 кд. - (Дитяча колекція).

Диск "Українська мова" містить навчальний курс предмету у початковій школі. Ваша дитина не лише ознайомиться із текстом, будовою речень та будовою слів, але й зі звуками, наголосом, апострофом, великою та малою літерою. Практичні завдання у легкій ігровій формі тренують грамотність та уважність.
Для дітей від 6-ти років...
Усі тексти озвучені, навчальний диск наповнений різноманітними іграми, мультиком та іншими цікавинками.

Українська мова для школярів середнього та старшого шкільного віку, та для дорослих.   Українська мова. 9 клас [Електронний ресурс] : державна підсумкова атестація / Вербова, Наталія, Вербовий, Олег. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2010. - (Тренінг-програма).

Не секрет, що грамотність – запорука успіху людини. Вміння писати грамотно вирішує безліч важливих питань у нашому житті та й взагалі є ознакою високоосвіченої, культурної людини.
Для школярів грамотність необхідна для успішного складання екзаменів, у тому числі й диктанту.
Цей диск допоможе Вам підвищити рівень грамотного письма. Він розрахований не лише на школярів, а й на дорослих. За допомогою методик «Редагування окремих речень» та «Музичне редагування», які розробили вчителі київської школи №285 Вербова Наталія Василівна (1 категорія) та Вербовий Олег Валерійович (вища категорія, старший учитель), суттєво підвищити власну грамотність зможе будь-яка за віком людина.

Диск також є суттєвою методичною допомогою вчителям української мови в проведенні цікавих мультимедійних уроків. На диску зібрані розробки основних тем українського правопису (більше 30), широко представлені тестові завдання (226), для редагування, яке проходить у вигляді гри, пропонується 1049 речень (150 - з докладними поясненнями, 899 – без пояснення). У музичному редагуванні для правильного запису пропонуються тексти пісень відомих українських виконавців: І. Білик, Руслани, «Океану Ельзи», «Скрябіна», М. Бурмаки, О. Білозір, О. Богомолець, В. Павліка, І. Бобула, К. Чілі, Л. Недін, Н. Матвієнко


Вербовий, Олег Валерійович.
   Українська мова "з нуля" [Електронний ресурс] / Вербовий, Олег Валерійович. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008. - (Перші кроки).

Цей диск для тих, хто хоче навчитися говорити українською мовою або вдосконалити свою мовленнєву практику. Вікова категорія та вид Вашої діяльності не мають значення. Хочете говорити вільно, правильно та вишукано - купуйте диск та починайте працювати.
Представлена на диску методика ефективно працює більше 10-ти років. Вона розроблена Олегом Валерійовичем Вербовим (старшим учителем вищої категорії ЗСШ №285 м. Києва), який більше 15-ти років практикує з питань розвитку зв'язного мовлення.


Домарецька, Г. А.
   Українська мова. 5 клас [Електронний ресурс] : тестові завдання для перевірки знань / Г. А. Домарецька. - Тернопіль : Сорока Білобока : Богдан, 2010. - (Тренінг-програма).

Домарецька, Г. А.
   Українська мова. 6 клас [Електронний ресурс] : тестові завдання для перевірки знань / Г. А. Домарецька. - Тернопіль : Сорока Білобока : Богдан, 2011. - (Тренінг-програма).

Домарецька, Г. А.
   Українська мова. 7 клас [Електронний ресурс] : тестові завдання для перевірки знань / Г. А. Домарецька. - Тернопіль : Сорока Білобока : Богдан, 2011. - (Тренінг-програма).

Комп'ютерна програма "Українська мова. Тестові завдання для перевірки знань. 5,6,7 клас" відповідає шкільній програмі курсу " Українська мова" для п'ятого класу. Програма містить чотири варіанти завдань з кожної теми. Пропоновані завдання різних типів: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності, граматичні завдання, робота з текстом. У кінці кожного виконаного завдання програма вказує на помилки та ставить загальну оцінку після виконання усіх завдань вибраного варіанту. Комп'ютерну програму можуть використовувати учні для підготовки до поточного та підсумкового контролю знань, для підвищення рівня грамотності з української мови, а також вчителі та студенти педагогічних вузів для проведення мультимедійних уроків у кабінетах, обладнаних комп'ютерами, інтерактивною дошкою чи проектором, підключеним до ПК. Програма складена на основі посібника, який схвалено Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.


Українська мова 6 клас для загальноосвітніх навчальних закладів [Електронний ресурс] : педагогічний програмний засіб / Всеукраїнське товариство "Просвіта". - К. : Атлантік, 2008. - 1 диск. - (Шкільна колекція).

Українська мова. 7 клас [Електронний ресурс] : педагогічний програмний засіб для загальноосвітніх навчальних закладів / Всеукраїнське товариство "Просвіта". - К. : Атлантік, 2008. - 1 диск. - (Шкільна колекція).

Педагогічний програмний засіб «Українська мова. 5,6,7 клас» допоможе учням у вивченні шкільної програми загальноосвітньої школи. У ньому просто і доступно поданий теоретичний матеріал, який озвучений та проілюстрований.

Для покращення грамотності подані диктанти, а для перевірки знань – інтерактивні вправи та завдання. ППЗ призначений для комп’ютерної підтримки проведення уроків з української мови у 6 класі та зорієнтований на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Може плідно використовуватись вчителями при проведенні уроків з використанням мультимедійного проектора, інтерактивної дошки та учнями для самостійної роботи.


Українська мова та література [Електронний ресурс] : тестові завдання+ключі. - версія 2. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

“Тестові завдання. Українська мова та література” — комп'ютерна програма, яка дозволяє швидко та якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. З її допомогою можна здійснювати перевірку знань в режимах тесту та по темах.
Налаштування програми дозволяють включити підказки, щоб негайно дізнатись яка правильна відповідь, або спробувати повторно дати відповідь.
Програму можна використовувати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, тематичного оцінювання, здачі вступних екзаменів. Програма може використовуватись вчителями на уроках в кабінетах, обладнаних комп'ютерами, або інтерактивною дошкою.
Цей диск також можна придбати в книжковій мережі “Підручники і посібники”


Українська мова [Електронний ресурс] : для випускників і абітурієнтів; для ділових людей / Л. В. Скуратівський [и др.]. - К. : Квазар-Мікро Техно, 2006.

Диск стані в нагоді як випускникам і абітурієнтам, що готуються до іспитів, так і діловим людям, що прогнути підвищити рівень володіння мовою. Створений досвідченими викладачами й методистами, він допоможе швидко досягти високого рівня грамотності, ефективно підготуватися до складання іспитів і неперелогового тестування, а також стані чудовим довідковим матеріалом.

- Навчальний курс охоплює більшість розділів мовознавства та супроводжується практичними завданнями для опрацювання отриманих знань. Є ідеальним для ґрунтовного вивчення правил та використання в якості довідника.

- Готуємося до тестування. Розділ містить докладну інформацію про Незалежне тестування й дає змогу відпрацювати навички його його проходження у двох режимах: тренажеру та іспиту. Також ефективний для оцінки рівня власних знань та визначення "слабких місць".

- Українська мова в схемах. Допоможе пригадати пройдене та структурувати накопичені знання завдяки наочним схемам

- 25 найскладніших тем. Докладно висвітлює проблемні тими, що зазвичай викликають найбільші труднощі

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»