Навчальні мультфільми

"Абетка грошей" або як допомогти дитині вирости заможною: навчальна програма для дітей. - Одеса : ПП "Артсінема", 2011. - (Уроки тітоньки Сови).

Тітонька Сова та її добрі друзі і партнери Школа фінансового успіху «Юніор Банк», ПриватБанк і ВІЗА Інтернешнл Україна, створили великий партнерський проект, в якому дошкільнятам і дітям молодшого шкільного віку в простій і доступній мультиплікаційній формі розкажуть і покажуть про прості економічні знання, докладуть зусиль для того, щоб сформувати правильне відношення у дітей до грошей, підкажуть як з ними поводитись, накопичувати, тратити і вкладати, як не зробити заробіток самоціллю, як вирости щасливими, самостійними і розумними членами суспільства.


 

 

Абетка - малятко [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років / Реж. С. Зарєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1г. 33 хв.

“Абетка-малятко” – це мультиплікаційна українська азбука! Розважаючись із героями мультфільмів, дитина одночасно отримає корисні знання та вивчить літери абетки.


Арифметика - малятко [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років укр. та рос. мовами / Реж. С. Зарєв. - : ТО " Маски ". - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови).

Як пробудити у малюка інтерес до арифметики? Яка форма для ознайомлення з цифрами і навичками рахунку найкраща? Ці та інші проблеми, які виникають перед батьками, весела і пізнавальна «Арифметика-малятко» вирішить з великою фантазією. В мультиплікаційній програмі багато чудових дитячих віршів і лічилок, які легко запам’ятовуються, а тітонька Сова знайомить дітей з цифрами, простими арифметичними діями та поняттями.


 

Ведмедик Их та зимове диво [Електронний ресурс] : навч. та вих. мультсеріал для дітей. - Одеса : ПП "Артсінема", 2010. - (Уроки тітоньки Сови).

Диск відкриває для дітей світ казок «тітоньки Сови». Це оригінальні казки, що не тільки розповідають діткам веселі історії, але й навчають їх доброті, взаємоповазі і любові до друзів.


 

Ведмедик Их та справжні друзі [Електронний ресурс] : навч. та вих. мультсеріал для дітей. - Одеса : ПП "Артсінема", 2010. - (Уроки тітоньки Сови).

У цьому випуску циклу «Мудрі казки тітоньки Сови» - "Ведмедик их і Справжні друзі " ваша давня знайома тітонька Сова та її асистент домовичок Непослуха розповідають і показують малятам оригінальні виховні і пізнавальні казки про ведмедика Иха і його дружну компанію лісових звірят. Це оригінальні казки, в яких діти почують не тільки веселі історії, а й навчаться бути добрими, чуйними, турботливими.


 

Весела новорічна подорож [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років укр. та рос. мовами / Реж. А. Валєвський. - Одеса : ТО " Маски ", 2006. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1г. 33 хв.

Весела анімаційна програма в якій розповідається про те, як зустрічають Новий Рік у різних країнах.


Всесвітня картинна галерея [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей молодшого та середнього віку укр. та рос. мовами. Вип. 1. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1г. 33 хв.

В цих оригінальних захоплюючих анімаційних програмах, що полюбилися маленьким глядачам, тітонька Сова не тільки розкаже про знаменитих художників, а і продемонструє їхні картини. Унікальність програми в тому, що кожна серія є чарівною казкою або історією, проілюстрована тільки картинами художника, якому вона присвячена. Програма буде цікавою не тільки дітям, а й батькам.


Географія - малятко [Електронний ресурс] : Весела кругосвітня подорож / Реж. С. Зарєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1г. 33 хв.

Темою нових уроків у Лісовій школі став один з найулюбленіших та захоплюючих предметів - географія! Тітонька Сова та її маленькі помічники - пустуни-коти Яша, Кеся та Сіма, а також їх друг пес Буля, - відкривають малятам безкрайні простори морів та океанів, побувають разом з дітворою на Північному полюсі та у тундрі, у пісках Єгипту і в австралійській пустелі. Яскравий калейдоскоп мультиплікаційних фільмів та веселих віршиків традиційно доповнюють цікаві оповідання тітоньки Сови, тому нудьгувати не буде коли!


Дитячі фантазії [Електронний ресурс] : Розважально - навчальна програма для дітей від 2-х до 7- ми років / Реж. С. Зараєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови).

Творче об’єднання "МАСКИ" представляє мультиплікаційне видання "Дитячі фантазії" із циклу "Уроки тітоньки сови". Захоплюючі уроки тітоньки Сови привернуть увагу Вашого малюка. Розважально-навчальна програма розрахована на дітей від 2-ох до 7-ми років.


Пори року [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років укр. і рос. мовами / Реж. А. Зарєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1 г. 33 хв.

Природа подарувала нам чотири пори року. Скільки цікавого у їх постійній зміні! Весна, літо, осінь і зима — чотири прекрасних дива. Цей диск навчить дитину розрізняти пори року і бачити пов’язані з ними зміни у природі. Веселі розповіді тітоньки Сови допоможуть малюкові пізнавати світ рідної землі. Диск адресовано цікавим хлопчикам і дівчаткам, їхнім дбайливим батькам, бабусям і дідусям.


Ранкова зарядка. Гімнастика для малят [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років / Реж. С.Зарєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1 г. 33 хв.

"Ранкова гімнастика" з популярної серії "Уроки тітоньки Сови" - це навчальний мультфільм на двох DVD, який оцінять ваші непосидючі малюки. Веселі уроки ранкової зарядки проводять мультиплікаційні герої-тваринки - кошенята Сіма, Кеся, Яша та щеня Буля під керівництвом тітоньки Сови.

"Ранкова гімнастика" - це незамінний помічник батьків та вихователів дитячих садків, які прагнуть внести розмаїтість у звичні заняття і прищепити дітям любов до спорту. Розважаючись із героями мультфільмів, у Вашої дитини з'явитися звичка, робити ранкову зарядку.


Страшилки ведмедика Иха [Електронний ресурс] : навч. та вих. мультсеріал для дітей. - Одеса : ПП "Артсінема", 2010. - (Уроки тітоньки Сови).

В кожній серії «Розумних казок» тітонька Сова та її помічники розказують і показують дітлахам оригінальну пізнавальну казку-мультфільм.


Уроки гарного поводження [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей від 2-х до 7-ми років / Реж. С. Зарєв. - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1 г. 33 хв.

Любі матусі та татусі, дідусі та бабусі! Чи розказували ви своїм малюкам про те, як не можна себе поводити, - вдома, на вулиці, в дитячому садочку? Звичайно, розказували! А от розумна тітонька Сова і її маленькі помічники – пустуни коти – не тільки розкажуть про це, а й покажуть вашим дітлахам смішні і дуже пізнавальні мультфільми, підкажуть «правила гарного поводження» і прочитають цікаві казки дідуся Філіна.


Уроки доброти [Електронний ресурс] : Навчальна програма для дітей укр.. і рос. мовами / Реж. С. Зарєв . - Одеса : ТО " Маски ", 2007. - 1 диск. - (Уроки тітоньки Сови). - Час звучання 1г. 33 хв.

У 13 уроках цієї програми Тітонька Сова та її помічник домовичок Неслуха будуть розповідати про те, що таке гарно і що таке погано. Розважаючись із героями мультфільмів, дитина одночасно отримає корисні знання, необхідні в житті, яке тільки починається.


Уроки живої природи з тітонькою Совою [Електронний ресурс] : навч. програма для дітей. Вип. 2. - Одеса : ПП "Артсінема", 2010. - (Уроки тітоньки Сови).

Навчальний та виховний мультсеріал для дітей. Диск відкриває для дітей світ казок тітоньки сови. Це оригінальні казки, що не тільки розповідають діткам веселі історії, але й навчають їх доброти, взаємодопомоги і любові до друзів. У цьому видання тітонька Сова знайомить нас із світом тварин.


Уроки обережності [Електронний ресурс] : основи безпеки життя для малят / Арт-Сінема. - Одеса : ТО " Маски ", [2006]. - 1 диск. - ("Уроки тітоньки Сови").

Творче об’єднання "Маски" спільно з видавництвом "Ранок" представляють нову навчальну програму для дітей – "Уроки обережності". На цих уроках до тітоньки Сови – постійної нашої ведучої – приєднається новий герой, веселий та бешкетний домовичок на ім'я Непослуха. Тітонька Сова та Непослуха познайомлять дітей з дуже важливими правилами – правилами безпечного життя. Мова піде про те, що найцінніше в світі – це життя та здоров'я самої дітвори та їх близьких – мамусь, татусів, дідусів та бабусь, сестричок та братиків. А для того, щоб наочно показати, що таке добре, а що таке - погано, у тітоньки Сови припасені мультики. Усі вони про те, як не нашкодити своєму здоров'ю, і чому дітям варто відмовитися від вчинків і витівок, котрі можуть спричинити за собою сумні наслідки, а також про те, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації.


Чудеса світу [Електронний ресурс] : з тітонькою Совою та домовичком Неслухой / Арт-Сінема. - Одеса : ТО " Маски ", 2008. - 1 диск. - ("Уроки тітоньки Сови").

Є багато чудес на світі і розказати про всі просто неможливо! Але про найвидатніші чудеса дітям розкажуть і покажуть тітонька Сова і її вірний помічник – домовик Непослуха. І про єгипетські піраміди, кам’яні статуї острова Пасхи, статую Зевса, Олександрійський маяк і про багато іншого, - в справжнісіньких мультиплікаційних подорожах!


Шишкин ліс [Електронний ресурс] : казки Шишкиного Лісу. Ч.3 - К. : ТРК " ГЛАС", 2009.

Зустрічі з героями телепроекту «Шишкін Ліс» - це завжди атмосфера казки, свята, пізнання, цікавого й захоплюючого навчання. У дружній компанії симпатичних і доброзичливих звіряток та веселих ведучих нудьгувати просто ніколи. Уроки рукоділля, образотворча майстерня, пізнання таємниць навколишнього світу, дотепної історії - все це представлено в програмах «Казки Шишкиного Лісу».


Шишкин ліс [Електронний ресурс] : малюємо разом. Ч.5. - К. : ТРК " ГЛАС", 2010.

Ви хочете, щоб ваша дитина навчити малювати? З диском «Шишкин ліс» це зробити легко і просто! Диски цієї серії призначені для юних художників, які ще не вміють, але дуже хочуть навчитися малювати. Програма подає ази образотворчого мистецтва. На цьому диску: пряма лінія; крива лінія; гуаш; теплі та холодно кольори; чорний колір; білий колір; блакитний, синій, фіолетовий кольори; червона фарба; зимовий вечір; зимовий вечір, сніг.


Шишкин ліс [Електронний ресурс] : по-домашньому. Ч.6. - К. : ТРК " ГЛАС", 2010.

Якщо ви заздалегідь подбаєте про те, щоб дитині було цікаво поратись по дому і готувати на кухні, то в недалекому майбутньому він стане для вас справжнім помічником. У 3-4 роки йому можна буде доручати миття посуду, в 5-6 років він допоможе вам готувати начинку для яблучного пирога. У цьому вам допоможе програма «Шишкин ліс: по-домашньому».

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»