Мультфільми для наймолодших

 

Бабушкины сказки 2 [Электронный ресурс] . - Одесса : ПП "Артсинема", 2007. - 90 мин. - (Союзмультфильм).

Бабушкины сказки 3 [Электронный ресурс]. - Одесса : ПП "Артсинема", 2010. - 90 мин. - (Союзмультфильм).

За вікном темно, іде дощ, шумить вітер, а у вас в кімнаті тепло, затишно, горить лампа. Вмощуйтесь позручніше в крісло та мандруйте загадковим світом разом з казковими героями бабусиних казок.


     

Барнець Шон [Електронний ресурс] / реж. К. Салдер та ін. - К. : Геміні, 2008. - 70 хв. – 4 диски.

Баранець Шон страшенно непосидючий і надзвичайно кмітливий. Він ніколи не йде з отарою – навпаки, всі вівці ходять за ним хвостиком, постійно потрапляючи завдяки Шону у неймовірні комічні ситуації і перевертаючи все на рідній фермі догори дном. Бідному собаці – вівчарці на прізвисько Бітцер – постійно доводиться бути насторожі, щоб Фермер не дізнався про витівки Шона і його приятелів. Приготуйтеся до великого гармидеру – веселощі розпочинаються!


Бегут-бегут Лошадки [Электронный ресурс] . - Одесса : ТОВ "АРТ-Синема", 2005. - 100 мин. - (Союзмультфильм).

Збірник мультфільмів про коней, лошат і не тільки про них, в який увійшли наступні мультфільми: Поні бігає по кругу; Лошарік; Огіркова конячка; Одна конячка біла; Волошка; Срібне копитце; Хоробре оленя; Як ослик смутком захворів; Аленький Шего; Козеня.


Ведмедик Дрімка [Електронний ресурс] . Ч.1. - К. : ТОВ "ІСЕДІТ", 2007. - 1 диск (78 хв). - (Вечірня казка).

Дрiмка - це не просто плюшевий ведмедик! Новий друг діточок розповість казкові iсторiї з життя рiзних тварин, риб, птахiв, фантастичних iстот. Цi оповiдi не лише цiкавi, але й пiзнавальнi - малята зможуть дiзнатися про поведiнку тварин, їх звичаї та характер, про рiзнi явища природи. Хлопчики i дівчатка навчаться вiдрiзняти добро вiд зла, швидко i оригiнально мислити, а конкурси малюнкiв надихатимуть діточок на творчість. Пiсля спiлкування з ведмедиком сни будуть винятково приємнi та кольоровi. Зміст: Бегемот і сонце; Дівчинка та зайці; Котик та Півник; Коза-Дереза; Чарівник «Ох».


Веснушки [Электронный ресурс] / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм", 2005. - 1 диск.

В збірник увійшли такі мультфільми: Весняна казка; Весняні мелодії; Біжи, струмочку; Катерок; Як ми весну робили; Сіра шийка; В порту; Пори року.


Все про казаков [Електронний ресурс] : Збірник мультиплікаційних фільмів / Авт. сценар. В. Дахно, С. Лямін. - К. : ТОВ " Класік - Відео ", 2004. - 1 диск. - Час звучання 148 хв.

«Козаки» — серія мультиплікаційних фільмів, знятих в СССР на українській кіностудії «Київнаучфільм» режисером Володимиром Дахно. В збірник ввійшли всі 9 серій: Як козаки куліш варили; Як козаки в футбол грали; Як козаки наречених визволяли; Як козаки сіль купували; Як козаки олімпійцями стали; Як козаки мушкетерам допомагали; Як козаки на весіллі гуляли; Як козаки інопланетян зустрічали; Як козаки в хокей грали.


Гадкий утёнок [Электронный ресурс ]: по мотивам сказки Г. Х. Андерсена / Автор сценар., реж. Гарри Бардин. - К. : ТОВ " Музичний Центр ", 2010. - 72 мин.

Дивної зовнішності каченя вилуплюється із незвичайного яйця на пташиному дворі. Воно не подібне на інших каченят. Всі домашні птахи вважають його потворним. В цьому фільмі це буде пластилінове каченя, тоді як інші домашні птахи: гуси, кури, індики будуть в пір’ях.


Герои любимых сказок [Электронный ресурс] / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзфильм", 2008.

Збірник вітчизняних мультфільмів, в який ввійшли наступні мультфільми: Кіт в чоботях; Відважний Робін Гуд; Три товстуни; Хоробрий кравчик.


Гоголь, М. Вечори на хуторі біля Диканьки [Електронний ресурс] : Мультфільми / М. Гоголь; Союзмультфільм. - К. : Фабрика кіно, 2007. - 1 диск. - Час звучання 150 хв.

Збірка класичних українських мультфільмів на DVD "Вечори на хуторі біля Диканьки". Зміст : Пропала грамота; Ніч перед Різдвом.


Гоголь, Н. В. Сказки [Электронный ресурс] / Н. В. Гоголь ; Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм".

На диску представлені два мультиплікаційні фільми, створені по мотивах казок відомого письменника М. В. Гоголя: Ніч напередодні Різдва; Пропала грамота.


Добрые сказки [Электронный ресурс]. Вип. 1 / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм", 2008.

Добрые сказки [Электронный ресурс]. Вип. 2 / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм", 2008.

Збірник найкращих мультфільмів, які обов’язково сподобаються маленьким глядачам. В даному збірнику зібрані такі казки:

Вип. 1: Кошкин дом, Клубок, Колобок, Лесные путешественники, Про Деда, Бабу и курочку Рябу, Грибок-теремок.

Вип. 2: Бобик в гостях у Барбоса; Девочка и слон; Шарик-фонарик; В лесной чаще; Машенька и медведь; Мешок яблок.


Ивасик Телесик [Електронний ресурс] / Киевнаучфильм. - К. : Классік-Відео, 2008. - 140 хв. - (Наши мультфильмы).

Мультфільм за мотивами української народної казки про Івасика-Телесика.


Капитошка [Электронный ресурс] : сборник мультипликационных фильмов. - К. : Классик-Видео, 2008. - 1 диск. - (Наши мультфильмы).

Добрий радянський мультфільм, який, напевно, багато глядачів пам’ятають ще з дитинства. Головний герой цього мультфільму – маленька краплинка, яка появилась на світ після літнього дощу. Всі називають його Капітошкою, а йому самому дуже подобається це дзвінке ім’я. І от одного разу він познайомився з вовченям, який дуже сумував через те, що він не подібний на своїх родичів. Адже всі вовки злі і жорстокі, а у вовченяти бути таким не виходило. Після знайомства з Капітошкою багато чого в житті вовчика змінилось.


Лесные сказки [Электронный ресурс]. - Одесса : ТОВ "АРТ-Синема", 2004. - 100 мин. - (Союзмультфильм).

Милі і зворушливі історії про лісових тварин. Разом з героями цих мультфільмів – смішними і добрими тваринками, дитина відправиться в чудову подорож по чарівному світі казки. Зміст: Казка старого дуба; Лісові мандрівники; Сіра шийка; Зозуля та Шпак; Лисиця та Дрізд; Ворона і Лисиця, Зозуля і Півень; Висока гірка.


Лісові співаки [Електронний ресурс] : казки пана Скрипняка. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2008.

Посередині одного казкового лісу росла крислата Сосна та величезний Дуб-богатир. Біля цих дерев влаштували свої хатинки герої нашої історії – Дятел, Бурундучок, лісова Свинка та старий Пугач. Одного весняного вечора до них прилетів Соловейко. Ось так і розпочалася ця дивовижна казка…


Любимые мультфильмы [Электронный ресурс]: Алиса в Стране Чудес. - К. : ТОВ "Українські дистриб'ютерські консультанти", 2010.

Аліса в Країні чудес - мультфільм Єфрема Пружанського за мотивами однойменної повісті Льюїса Керролла в трьох серіях. Створений на Київській кіностудії науково-популярних фільмів в 1981 році. Дівчинка Аліса через кролячу нору потрапляє в Країну чудес, де з нею відбуваються чарівні перетворення і де вона знайомиться з дивними істотами: Чеширським Котом, Березневим Зайцем та іншими.

В 1982 Єфрем Пружанський екранізував і другу книгу Керролла про Алісу, знявши мультфільм "Аліса в Задзеркаллі". Також на цьому диску можна подивитись такі мультфільми: Тайна страны Земляники; Савушкин, который не верил в чудеса; Космическая загадка.


Любимые мультфильмы [Электронный ресурс] : Шёл трамвай 9-й номер. - К. : ТОВ "Українські дистриб'ютерські консультанти", 2010.

Діти – найцінніше, що у нас є, тому завжди хочеться їх побалувати. Один із способів потішити малюка – показати йому мультфільм. Йшов трамвай 9-й номер – мультфільм, що отримав «Срібного ведмедя» на 53 Берлінському міжнародному кінофестивалі – одному із трьох найпрестижніших світових кінофорумів. Це мультфільм про трамвай 9 номеру, в якому прослідковується, як люди проводять, обговорюють своє буденне життя. Також на цьому диску можна переглянути такі мультфільми: Енеїда; Чого в лісі не буває; Зачарований запорожець.


Малыш и Карлсон [Электронный ресурс] : Сборник мультфильмов. - Москва : Киностудия " Союзмультфильм", 2005. - 1 диск. - (Золотая колекция анимации).

Придумати нову казку важко. Ще важче придумати нового персонажа, що не зустрічався раніше у казковій літературі. Шведська письменниця Астрід Ліндгрен зробила неможливе. Її Карлсон, смішне, ні на кого не подібне створіння, покорив серця читачів і став відомий всьому світові. Кінорежисер Борис Степанцев зняв два мультфільми про пригоди «найкращого в світі» Карлсона і його друга Малюка, яка більш, ніж тридцять років не сходить з екранів, продовжуючи тішити маленьких глядачів і їхніх батьків. У склад збірника входять ще два мультфільми: «Знову двійка» та «Петя і Червона Шапочка».


Місто Тачок [Електронний ресурс] / Реж. Гарі Мейер . - К. : ТОВ "Парк Кіно", 2010. - 135 хв. – 4 диски.

Ласкаво просимо в чудове авто-містечко! Тут мешкають машини – хороші друзі. Вони збираються разом, грають та влаштовують вечірки. У цьому містечку для кожного знайдеться що-небудь цікаве. Ви можете подружитися зі спортивним автомобільчиком Джоні та відвідати нову авто мийку на околиці міста, або з сходити з Келі в салон краси, де доглядають за кожною деталькою корпусу. А якщо вам більше подобається проводити час на природі, то краще місце для цього – Меморіальний парк. Тут молодь І-джей та Іззі люблять пограти у футбол. Отже, хлопчики і дівчатка, запускайте двигуни та насолоджуйтеся їздою!

«Місто тачок» - це яскравий та добрий мультфільм, який розвиває чудові якості: сміливість, наполегливість, доброзичливість, відповідальність, пошану та багато інших…


Мультики з України / О. Спаринський. - К. : Атлантік, 2006.

Любителі анімаційних фільмів мають змогу переглянути стрічки українських авторів: В. Врублевського „Мозаїка”; О. Педана „Будиночок для равлика”; Н. Марченкової „Про кішку, яка упала з неба”. Подорож у Країну Мультляндію стане для малечі приємним і незабутнім подарунком.


Муха-Цокотуха [Электронный ресурс] : сборник мультфильмов по сказкам К.И.Чуковского. - К. : ФГУП Киностудия "Союзмультфильм", 2005. - 1 диск (59 хв.). - (Золотая колекция анимации).

Мультфільми для дітей – це казка, що ожила – добра, смішна, інколи сумна або навіть страшна. Казка, в якій людськими голосами розмовляють звірі, комашки і предмети, як в творах К. Чуковського, з якими діти починають знайомитись в перші роки свого життя. До цієї збірки увійшли такі мультфільми: Павлиний хвіст; Айболит і Бармалей; Муха-Цокотуха; Бібігон; Чудо-дерево; Телефон.


Про дідового півника і бабину курочку [Електронний ресурс] : лисичка-сестричка і вовк-панібрат. - Тернопіль : Сорока Білобока, 2011. - 1 диск. - (Мультиплікаційні казки).

Дві українські народні казки «Казка про дідового півника та бабину курочку» та «Лисичка сестричка та вовк панібрат» тепер можна не тільки слухати або читати, але й дивитись у мультиплікаційній формі. Ви легко зможете перенестись у казку і здійснити цікаву подорож разом з її героями.


Сказка за сказкой [Электронный ресурс] / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм", 2005.

В збірнику «Казка за казкою» діти побачать мультфільм, створений по казці П. Єршова «Горбоконик», а також мультфільм «Казка про мертву царівну і про сім богатирів».Сказки для малышей 2 [Электронный ресурс]. Вып.2 / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм", 2005. - 1 диск.

Сказки для малышей 3 [Электронный ресурс]. Вып.3 / Арт-Синема. - Одесса : Киностудия " Союзмультфильм", 2005. - 1 диск.

Збірник мультфільмів для малят, у яких показано доброту, безкорисність, любов. Зміст:

Вип. 2: Ми за сонечком йдемо; Біжи, струмочок; Рукавичка; Пластиліновий їжачок; Мишеня Пік; Стара іграшка; Як козлик землю тримав; Просто так; Ведмідь – липова нога.

Вип. 3: Заєць-знаєць; Нічна квітка; Козеня, яке рахувало до десяти; Жива іграшка; Бабка й мурах; Королева – зубна щітка; Як кошеняті побудували дім; Вовчище – сірий хвостище; Жарти («Троє кошенят»).


Союзмультфільм [Електронний ресурс]. - К. : ТОВ "Українські дистриб'ютерські консультанти", 2010. - (Чарівний світ дитинства).

Подаруйте своїй дитині найкращі радянські мультфільми, що записані у чотирьох збірках Союзмультфільму. Якщо ви вже стикалися з дисками серії "Бабусині казки" чи "Класика "Союзмультфільм" – то приблизно знаєте, чого чекати. Збірки нової серії представляють старі – ще радянські – мультфільми: на перших чотирьох дисках зібрано роботи 1945-1953 років. Окрім оригінальної звукової доріжки (російською мовою), є можливість дивитися мультфільми з українським перекладом.


Тайна третьей планеты [Электронный ресурс] : сборник мультфильмов / Киновидеообьединение "Крупный план". - К. : СП "Видео Мир Украина", 2005.

Захоплюючий повнометражний мультиплікаційний фільм про неймовірні космічні пригоди сміливої дівчинки Аліси, її розсіяного батька-вченого, незворушного космонавта Зеленого та їх чарівних інопланетних друзів – героїв повісті Кіра Буличева «Подорож Аліси» - по праву вважається шедевром російської науково-фантастичної анімації. Цю захоплюючу картину, що полюбилася дітям і дорослим зняв відомий російський режисер Роман Качанов. Не меншою популярністю у глядачів користуються оригінальні дотепні анімаційні фільми Володимира Тарасова «Контакт» і «Перевал»


Том и Джерри [Электронный ресурс]: Полная коллекция / Интер-Фильм. - Одесса : WB, [2009].

Том і Джері давно вже покорили серця дітей та дорослих по всьому світі, викликаючи і в одних і в других сміх. Пропонуємо вашій увазі повну колекцію «Том і Джері», 1940-1967 років випуску, яка включає в себе 8 томів.


Українські казки [Електронний ресурс] : Мультфільми / Союзмультфільм. - К. : Фабрика кіно, 2007. - Час звучання 80 хв.

Ця збірка раритетних вітчизняних мультфільмів з’явилася практично одночасно із диском "Вечори на хуторі біля Диканьки" – вони відкривають серію "Класика "Союзмультфільм". Зміст: Фарбований лис (за мотивами казки І. Франка "Лис Микита); Ніч перед Різдвом (за мотивами повісті М. Гоголя "Ніч перед Різдвом"); Солом'яний бичок (українська народна казка); (за мотивами української народної казки).


Час баранця Тіммі [Електронний ресурс] / реж. Д. Скенлон та ін. - К. : ТОВ "Кінотайм", 2010. - 92 хв. – 3 диски.

Знайомтеся – це наш новенький! Це баранець Тіммі! І він тепер ходитиме до дитячого садка разом з іншими звірятами. Норовливий і неслухняний Тіммі має навчитися бути чемним, вихованим і слухняним. А от вихователі дитсадка – Чапля Гаррієт і сова Осборн – чомусь упевнені, що з появою Тіммі у них побільшає клопоту, але все виходить геть інакше…

Серія «Українські мультфільми»

Капітошка [Електронний ресурс]. Вип. 8. - Київ : Наш формат, 2010. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

Збірник українських мультфільмів, у який увійшли такі казки: Про всіх на світі; Про кішку, яка упала з неба; Знайда; Червона жаба; Свара; Маленький великий пес; Капітошка; Повертайся, Капітошко!


Котик та Півник [Електронний ресурс] . Вип. 3. - К. : Наш формат, 2010. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

Усі ми в дитинстві любили дивитися мультфільми. Як ми добре пам`ятаємо ці чудові, добрі та повчальні старі мультики! Пропонуємо Вашій увазі переглянути такі українські мультфільми: Котик та Півник; Знахідка; Круглячок; Хто в лісі хазяїн; Дострибни до хмаринки; Цап та Баран; Що на що схоже; Як Петрик П'яточкін слоників рахував.


Кривенька качечка [Електронний ресурс]. Вип. 2. - Київ : Наш формат, 2009. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

На цьому диску ви зможете переглянути такі мультфільми: Кривенька качечка; Як годувати ведмежа; Нікудишко; Дівчинка та зайці; Про порося, яке вміло грати в шашки; Некмітливий горобець; Велика подорож; Колосок.


Сонячний коровай [Електронний ресурс]. Вип. 4. - Київ : Наш формат, 2009. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

Зміст: Сонячний коровай; Як метелик вивчав життя; Дощику, дощику, припусти!; Як козак щастя шукав; Ходить Гарбуз по городу…; Іванко та воронячий цар; Козлик та його горе; Хлопчик з вуздечкою.


Таємниця країни суниць [Електронний ресурс]. Вип. 6. - Київ : Наш формат, 2009. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

Разом з казковими героями із цієї збірки ми вирушаємо у фантастичні подорожі, розв’язуємо побутові проблеми, б’ємось із ворогами сумуємо, радіємо, захоплюємось, дивуємось. І завжди вчимось — чесності, гідності, людяності, вмінню долати життєві негоди. Серед мультфільмів, якій увійшли до цієї збірки: Таємниця країни суниць; Котигорошко; Ведмедик і той, що живе в річці; Лисичка з качалкою; Двоє справедливих курчат; День, коли щастить; Страва доручається детективу Тедді.


Три панька [Електронний ресурс]. Вип. 5. - Київ : Наш формат, 2009. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

8 найкращих український мультфільмів для дітей: Три панька на ярмарку; Три панька хазяйнують; Безтолковий Вомбат; Батькова наука; Казка про богиню Мокошу; Жив собі чорний кіт; Козлик та ослик; Івасик Телесик.


Чарівний горох [Електронний ресурс] . Вип. 7. - Київ : Наш формат, 2010. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

Збірник мультфільмів із серії «Українські мультфільми» - це 8 чудових і перевірених часом мультиків, які захоплять кожну дитину будь-якого віку. До цієї збірки увійшли такі казки: Чарівний горох; Братик Кролик та братик Лис; Історія про дівчинку, яка наступила на хліб; Було скучно; Коп і Штик; Було літо; Каприз; Будиночок для Равлика.


Черевички [Електронний ресурс]. Вип. 1. - Київ : Наш формат, 2009. - 1 диск. - (Українські мультфільми).

До пропонованої збірки увійшли українські народні казки. У казках виявляється національна своєрідність народу, відкривається світ його фантазії та мудрості. Казки приносять нам не лише естетичне задоволення, але й змушують замислитися над проблемами повсякденного життя. На цьому диску ви зможете переглянути: Черевички; Як Їжачок шубку міняв; Курча в клітиночку; Бегемот та сонце; Чарівні окуляри; Найголовніший Горобець; Кульбаба – товсті щоки; Як песик і кошеня мили підлогу.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»