Навіщо грати в настільні ігри? Останніми роками така розвага, як настільні ігри або «настолки», як їх часом неформально називають, набуває все більше популярності. Ми часто можемо не знайти вільного місця в клубах настільних ігор або кафе, де можна їх пограти.
В чому ж секрет такої популярності?
Перш за все, - це справді супер весело. Ігри є для будь-якого віку, до речі, з різними рівнями складності: підійдуть і для 3 років, і для 43, і для 103))) Також можна вибрати гру за жанром. Ви надаєте перевагу детективам, фентезі або імітації реального життя? Чудово, Ви зможете підібрати десятки ігор до кожної теми. Граючи в «настолки» ми не закриваємось самі з собою, а контактуємо з іншими гравцями, що сприяє розвитку соціальних навичок та відкриттю себе, як особистості. Також ігри розвивають наші психічні процеси.
Є такі, що більше орієнтуються на пам’ять чи увагу, можна вибрати ігри для «прокачки» емоційного інтелекту та креативності або ж ігри, які потребують логічних рішень та стратегічного мислення, розвиваючи тим самим наші інтелектуальні здібності. Буває, що психологи навіть використовують настільні ігри у своїй роботі з дітьми та дорослими.
Є певні ігри, які за допомогою використання метафоричного та асоціативного мислення допомагають краще пізнати свій внутрішній світ і, звичайно, тих , хто грає поруч. Тож, настільні ігри - це чудовий спосіб і веселого проведення часу. А ще саморозвитку та пробування себе в різних соціальних ролях.