Вертеп літературної студії «Джерельце» набуває популярності

          Відколядувавши у нашій бібліотеці, на вулицях Львова і на сцені нашого Євромайдану, джерельчани, які презентували свій вертеп, отримали запрошення прийти й повіншувати у Львівській національній спілці письменників України. Юні літератори радо відгукнулися на цю пропозицію і прийшли привітати знаних метрів українського слова у приміщення Спілки.

          Виступ джерельчан мав великий успіх – письменники і гості щиро аплодували й щедро кидали гривні у капелюх «Жида» - нашого юного прозаїка Богдана Горона.

          Цікаво, що, крім нашого юного вертепу, до Спілки письменників був запрошений і знаний вертеп церковного хору «Оранта» спільно з театром «Мета». Таким чином, письменники започаткували традицію колядування з вертепами і мають намір продовжити її і в наступні роки.

          «Вертеп літературної студії «Джерельце», хоча й не професійний і дещо «сируватий», але надзвичайно щирий і зворушливий, - сказав Герой України письменник Роман Іваничук. - У мене навіть сльози на очах виступили, коли я дивисвя, як діти від душі творили це дійство. І це вселяє надію, що у нашої України є надія на краще майбутнє, коли у нас підростає таке прекрасне творче покоління».

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»