У "Джерельця" - ще один випускний!

Уже 26 років наша бібліотека є кузнею письменницьких талантів, які відшліфовують свою майстерність у літературній студії "Джерельце". Незмінним керівником "джерельчан" є відома львівська письменниця Марія Людкевич. Рік, що минув, був плідним, бурхливим, неспокійним, але надзвичайно цікавим та змістовним.

 "Вертеп" учасників "Джерельця" мав шалений успіх не лише у наших читачів, у поважних письменників в Обласній спілці письменників України, але й у львів'ян та гостей нашого міста, які мали нагоду бачити цей чудовий колектив на сцені Євромайдану й на львівських вулицях.

Побачила світ ювілейна - п'ята - збірочка творів учасників "Джерельця" "Портрети срібної води. Травневий записник", про презентацію якої ми уже писали.

Ряди любителів красного письма у цьому році поповнилися хлопцями-старшокласниками, а отже, крім "ветеранів" "Джерельця" Богдани Синякевич, Богдана Горона та Марії Підлужної, випускниками цього року стали й "новобранці" - Станіслав Ніколенко та Іван Юрочко.

Традиційно, на останньому засіданні у цьому навчальному році, випускникам було надано більше часу для читання своїх нових творів, а їхні молодші й старші друзі - ті, у яких випускний іще попереду і ті, у кого він уже далеко позаду, - зачитували вітальні віршовані й прозові рядки з побажанням щасливої дороги у доросле життя, а також - не забувати рідну бібліотеку, а значить, і "Джерельце".

Не обійшлося і без сюрпризів. Староста студії Богдана Синякевич створила чудовий ролик із фотографій життя "Джерельця" за останній рік - своєрідний жартівливий звіт про роботу і дозвілля "джерельчан". 

А Богдан Грицак, який не лише сам лише цього року влився в дружну сім'ю студійців, але й привів кілька нових шанувальників поетичного слова, кожному з випускників зробив свій ексклюзивний подарунок. Це приємно вразило й зворушило усіх присутніх.

І, хоча з "ветеранів" студії на святкове засідання змогли прийти лише члени Національної спілки письменників України Володимир Биньо і Мар'яна Тарнавська, випускний "Джерельця" пройшов у теплій родинній атмосфері, молодше покоління обіцяло тримати високу планку, підняту старшими друзями, а старші колеги раділи успіхам юних колег... 

Отож, до нових зустрічей вже в новому навчальному році - у вересні!

Своїх друзів-випускників вітають Аліна Сімашко та Мар’яна ТарнавськаСвоїх друзів-випускників вітають Аліна Сімашко та Мар’яна ТарнавськаПодарунки від Богдана ГрицакаПодарунки від Богдана ГрицакаВипускники з Марією Людкевич

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»