Презентація на "біс!"

До нас залюбки ходять не лише маленькі й трохи старші читачі, але й відомі люди - письменники, актори, художники, співаки, журналісти... Один письменник, скажімо, може час від часу презентувати у нас свої книжки, але щоб одна і та ж книжка якогось автора презентувалася двічі, такого в нашій історії ще не було. Збірка віршів з нотами до них "Столітній трамвай-чарівник" відомої львівської письменниці, нашої частої гості і незмінного керівника літературної студії "Джерельце" Марії Людкевич стала першою, яку читачі попросили презентувати на "біс!"

Завідуюча "молодшим" відділом Катерина 

разом з учнями другого класу Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької та їхніми вчителями підготувала цікаву, музично-незвичну презентацію пісенної збірки Марії Йосипівни, не забувши розповісти про життєвий і творчий шлях письменниці.

 Діти співали, грали на музичних інструментах,

 а глядачі (серед них - учасники літературної студії "Джерельце") уважно слухали.

Мала слово і сама Марія Людкевич, яка розповіла про свої книги, які потім залюбки переглядали і купували наші читачі.

А потім відбулося власне засідання літературної студії "Джерельце", яке розпочалося з приємного моменту нагородження Миколи Рудика Дипломом за ІІ місце у ІІ Міжнародному літературному фестивалі-конкурсі "Галицька осінь". 

Це зайве підтвердження того, що Марія Йосипівна - не лише талановита письменниця, але й справжня літературна "мама" для своїх вихованців - "джерельчан", які перемагають і посідають призові місця у різноманітних літературних конкурсах. 

Ми пишаємося, що маємо таких спрравжних друзів-письменників і таких талановитих читачів.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»