Наші студійці – у Спілці письменників

26 лютого у Львівській обласній спілці письменників України відбувся вечір, присвячений 145-річчю від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач), який почався із щемливої літературно-музичної композиції у виконанні заслуженої артистки України Ірини Швайківської та співачки Тетяни Ціхоцької.

Другу частину вечора розпочала керівник літературної студії «Джерельце» Марія Людкевич, яка надала слово юним поетам – «джерельчаним». Імениті письменники-спілчани уважно слухали вірші, присвячені Лесі Українці, у авторському виконанні Валерії Сохан, Анастасії Льоди, Ольги Вовк (яка, до слова, народилася, як і Леся, 25 лютого) та старости «Джерельця» Богдани Синякевич.

Потім свої вірші-посвяти великій дочці українського народу читали знані поети - члени Національної спілки письменників України Ірина Вовк, Ольга Кушнір, Марія Людкевич, Микола Петренко, Ярослав Петришин… Такі візити у Спілку письменників для наших студійців - це своєрідний поетичний майстер-клас, а для іменитих письменників – гарна нагода переконатися, що їхнім шляхом іде достойна зміна.

Усі присутні зачаровані поетичним словом Лесі Українки у виконанні акторівАнастасія ЛьодаБогдана СинякевичВалерія СоханМарія ЛюдкевичОльга ВовкТетяна Ціхоцька (зліва) та Ірина Швайківська

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»