...І знову про Вертеп від "джерельчан"

Такого резонансу від політично-різдвяного дійства, яке презентували учасники літературної студії "Джерельце"не лише у нашій бібліотеці, але й на вулицях Львова, не сподівався ніхто. І менш за все цього очікували самі юні письменники-артисти. Після виступу у бібліотеці, джерельчанський Вертеп помандрував далі - на площу Ринок.

А що було далі, розповідає староста літературної студії "Джерельце" Богдана Синякевич: "Цей вертеп запам'ятається мені назавжди. Як нам скандували "Молодці!" зі сцени на площі Ринок, як нас запросили виступати перед бійцями, які повернулися з АТО, як нас слухали переселенці з Криму і Донбасу і подарували нам цукерки. Цей політичний вертеп народжувався з величезними сумнівами, багато людей відмовлялися брати у ньому участь, та й мене саму іноді цілком поглинала невпевненість. Але завжди у такі хвилини ми згадували для кого ми це робимо, куди підуть ці гроші і знову бралися до роботи. Я вдячна моїм любим джерельчанам за те, що вони терпеливо зносили мою критику, редагували текст і добавляли цікавих родзинок до своїх персонажів. Разом ми це зробили! Дякую усім, хто долучився до цього! І, звичайно, величезне спасибі усім тим, хто дарував нам усмішки і аплодисменти!"

І ми долучаємося до цих аплодисментів, наші любі, талановиті і небайдужі "джерельчани"!

Політичний Вертеп від літературної студії «Джерельце» на вулицях ЛьвоваПолітичний Вертеп від літературної студії «Джерельце» на вулицях ЛьвоваПолітичний Вертеп від літературної студії «Джерельце» на вулицях ЛьвоваПолітичний Вертеп від літературної студії «Джерельце» на вулицях Львова

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»