«Джерело» в гостях у «Джерельця»

Засідання літературної студії «Джерельце» 27 березня 2016 року відбулося у розширеному форматі. Річ у тім, що в гості до «джерельчан» завітали представники навчально-реабілітаційного центру «Джерело», аби підтримати свою «вихованку» Анну Зв'язок, яка презентувала у нашій бібліотеці свою творчість. Художниця Христина Рейнарович зробила красиве оформлення до віршів Анни, а працівники нашого інтернет-центру «видали» маленьку збірочку, яку назвали «Я б хотіла бути…». Це стало сюрпризом для Ані, яка щиро і безпосередньо раділа такому подарунку. Вірші поетеси читали, крім неї і її мами, котра ретельно записує усе, що виходить з душі і вуст Анни, читали друзі і наставники по «Джерелу». Юні поети-учасники літературної студії «Джерельце» уважно слухали неймовірно проникливі, відверті і різножанрові вірші Анни Зв'язок, а потім висловили своє захоплення талантом дівчини, яка від народження прикута до інвалідного візка.

Послухати поезію Анни прийшли і представники Національної спілки письменників України – голова Львівського осередку НСПУ Ігор Гургула та Олесь Ганущак, які теж були вражені почутим і побаченим. Ігор Гургула сказав чимало теплих слів на адресу Анни Зв'язок і висловив побажання у майбутньому поповнити лави членів НСПУ.

У другій частині засідання, коли гості з «Джерела» пішли, Ігор Гургула слухав твори уже учасників літературної студії «Джерельце» і знаходив слова підтримки і дружньої поради для кожного.

Такі зустрічі і обмін думками просто необхідні не лише майбутнім письменникам, але й визнаним майстрам художнього слова, адже розширюють горизонти творчості, знайомлять з новими й неординарними людьми, які прагнуть долучити свій голос до хору українських митців.

Подарунок від Голови ЛО НСПУ для юної поетесиІгор Гургула говорить про збірку Анни Зв'язокДжерельчани уважно слухають поезію АнниАнна Зв'язок (друга зліва) у колі друзів

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»