Новини «Джерельця»

Спробуйте себе у літературній творчості!

09.11.2017 16:56

Запрошуємо молоді таланти на наступне заняття літературної студії "Джерельце", яке відбудеться у неділю, 17 грудня, о 15:00. Чекаємо вас! 

 

Читати далі

Кожна річка починається з джерельця

30.10.2017 11:40

У неділю на засідання літературної студії «Джерельце» приїхали гості із гуртка «Мистецтво слова» (м. Городок). Учасники спільно читали й обговорювали написані вірші, вправлялися у використанні художніх засобів.

А ще 19-20 жовтня відбулась Всеукраїнська нарада літераторів у Львові. Її учасниками стали 25 письменників з різних міст. Серед них – «джерельчани» Оля Вовк (котра також є старостою студії) та Микола Рудик. Наші молоді таланти здобули високі оцінки їхньої творчості від досвідчених письменників й відтепер вони вже є кандидатами для вступу до Національної спілки письменників України. Пишаємося!

 

Читати далі

Як стати письменником?

26.10.2017 15:36

Почніть ось з чого: завітайте на  заняття літературної студії «Джерельце», яке відбудеться у неділю, 29 жовтня, о 15 год. Разом з письменницею Марією Людкевич ми розвиватимемо навички написання поетичних і прозових текстів та ознайомлюватимемося із розмаїттям літературних засобів.

Читати далі

Літературні перемоги

23.10.2017 12:32

У червні цього року випускниця нашої літературної студії «Джерельце» Наталія Матолінець отримала ІІ премію конкурсу «Коронація Слова» за фентезійний роман під назвою «Гессі». А нещодавно стало відомо, що дівчина – у вісімці найкращих серед молодої плеяди конкурсантів Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев-2017». Щиро вітаємо!!!

Читати далі

Літературна студія для майбутніх письменників

22.09.2017 10:44

У кожного письменника - власний шлях до успіху у творчості, але в більшості з них він розпочався ще в дитинстві. Тому запрошуємо вас, любі читачі, починати розвивати свій талант якомога раніше.

Для тих, хто ще не відвідував занять, нагадаємо, що керівником літстудії "Джерельце" є відома українська поетеса Марія Людкевич.

Ми чекаємо вас у неділю о 15 год.

Читати далі

Літературна студія «Джерельце»

05.09.2017 17:58

Запрошуємо вас на перше у новому навчальному році засідання літстудії "Джерельце", керівником якої є відома письменниця Марія Людкевич. 

Отож, у неділю, 10 вересня, о 15:00  будемо раді вітати усіх, хто має літературний хист!

Читати далі

Юні поети святкують випускний!

22.05.2017 16:23

Уже вкотре, за майже три десятиліття, зібралися у бібліотеці студійці «Джерельця».

За вікнами гучна травнева гроза, а у Зеленій кімнаті-поетична «сонячна погода».

Юні поети святкують випускний! 

Читати далі

Сюрприз від випускників "Джерельця"

10.04.2017 14:30

Чи можна лишень уявити, що нашій літературній студії «Джерельце» вже майже три десятки років? І Вербної неділі на засідання завітали її випускники Кисиличин Ксеня, Володимир Биньо  та Богдана Синякевич, котрими тепер пишається не тільки наша бібліотека, а й ціла Україна! 

Читати далі

Весна у "Зеленій кімнаті"

20.03.2017 12:09

У неділю на засіданні літературної студії учасники ознайомилися зі свіжим номером газети для дітей «Галицьке юнацтво», читали та обговорювали свою поезію й прозу. Юним письменникам дуже подобаються заняття у новій "Зеленій кімнаті" бібліотеки, де ніщо не заважає зосередитись на творчості.

Читати далі

Юні письменники-театрали

26.12.2016 12:22

Останнє у цьому році засідання літературної студії "Джерельце" було незвичним. Спочатку юні літератори відвідали Театр імені М.Заньковецької, де переглянули виставу-казку "По щучому велінню". Зробили фото на згадку біля ялинки у фойє театру, а прийшовши у бібліотеку, обговорювали виставу і писали відгук на неї.

Читати далі

Наші партнери