…І знову презентація

Наші «джерельчани» не втомлюються не лише писати нові твори, але й видавати нові книжки. Творчий тандем двоюрідних брата і сестри з Городка Миколки Рудика та Олі Попко радує прихильників своєї творчості уже другою спільною збіркою. Першу – «Пригоди на городі», у якій вміщено вірші Миколки і його мами Мирослави, - Оля прикрасила лише кількома своїми малюнками. А от «Абетку», яку брат і сестра презентували на останньому засіданні літстудії «Джерельце», Оля уже не лише ілюструвала, але й була її співавтором. Коротенькі віршики, присвячені усім літерам алфавіту, проілюстровані яскравими малюнками юної поетеси і художниці. На одній сторінці вірш Миколки Рудика, на наступній – Олі Попко.

Робота над «Абеткою» тривала досить довго, адже задум її у наших невтомних поетів виник ще минулої весни. Відтоді вони почали писати віршики про кожну літеру. І от нарешті книжечка готова. Вона буде прекрасним подарунком тим діткам, які лише вчаться читати, і їхнім батькам.

А наші юні поети, презентувавши нову збірку, уже мають чимало задумів та ідей щодо нових прекрасних творів. Отож, чекатимемо нових книжок не лише від Миколки та Олі, але й від інших учасників «Джерельця».

Миколка Рудик і Оля Попко читають віршики з нової книжки«Абетка» - нова спільна книжка творчої родини Рудиків-Попко з Городка«Абетка» - нова спільна книжка творчої родини Рудиків-Попко з Городка

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»