Літературна студія «Джерельце»

Керівник літстудії "Джерельце" Марія Людкевич і студійці на фестивалі "Літературний Пегас"

Наприкінці літа учасники літературної студії "Джерельце Марія Піщик, Богдан Горон і Ксеня Кисиличин разом з керівником Марією Людкевич були учасниками літературного фестивалю "Літературний Пегас", який проходив на Закарпатті. Пропонуємо вашій увазі відгук на цю подію студійки Марії Піщик.

Новини «Джерельця»

Збираємося, щоб творити!

02.04.2018 16:08

Весна - це пора натхнення. Тому й не дивно, що так багато охочих творити зібралося у нас на засіданні літературної студії "Джерельце" під керівництвом Марії Людкевич. Хтось прийшов вперше і читав свою поезію, а хтось вже як випускник ділився досвідом. І хоч недільна погода була не особливо весняною, та юні поети уже в передчутті...

Читати далі

Поезія - це свято, як любов...

30.03.2018 15:40

"Поезія - це свято, як любов.О, то не є розмова побутова!" (Ліна Костенко)

Якщо ці слова торкаються і Вашої душі, запрошуємо на "непобутову" розмову - засідання літературної студії "Джерельце", яке відбудеться у неділю 1 квітня о 15:00.

Читати далі

Творчий поєдинок літературних студій

27.02.2018 14:16

3 березня - Всесвітній день письменника - свято усіх літературних діячів!

У його переддень ми влаштовуємо творчий батл між літературною студією Львівської обласної бібліотеки для дітей «Джерельце» під керівництвом відомої поетеси Марії Людкевич та дещо молодшою літературно-журналістською студією «На горищі». Керівником цієї студії є  Оксана Кришталева - українська письменниця, журналістка і публіцистка. Приходьте, буде весело! 
Читати далі

Для тих, хто не тільки читає, а й пише

16.02.2018 10:37

До уваги "джерельчан", а також майбутніх учасників літературної студії "Джерельце"! Наступне засідання під керівництвом поетеси Марії Людкевич відбудеться 18 лютого о 15 годині у "Зеленій кімнаті".

Читати далі

Літературні подарунки для улюбленої поетеси й наставниці

22.01.2018 14:42

Літературно-музична програма свята з нагоди творчого ювілею поетеси Марії Людкевич, яке відбулося після засідання літературної студії «Джерельце», була дивовижною. Як інакше, коли в залі стільки обдарованих творчих дітей! А зворушливі вірші-побажання від вихованців Марії Йосипівни стали для неї найкращим в світі подарунком.

Читати далі

Різдвяна казка поетеси

18.01.2018 11:52
У неділю, 21 січня, о 15 годині запрошуємо на свято з нагоди 50-річчя творчої діяльності видатної письменниці Марії Людкевич  – вірного і незамінного друга бібліотеки та керівника літературної студії "Джерельце".
Читати далі

Більше новин


Володимир Биньо – «ветеран» «Джерельця», який не забуває улюблену студію і часто відвідує її засідання. До Вашої уваги – добірка нових віршів Володимира.До Вашої уваги нове оповідання нашого юного прозаїка Богдана Горона

Поетична майстерність - Софія Озарків (сюжет до програми РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ)

 


Закінчилося галасливе, повне вражень і нових знайомств літо. Разом з ним добігли кінця найбільші і найулюбленіші канікули. Знову розпочали роботу наші творчі студії. Учасники літературної студії "Джерельце" не лише плідно відпочили, але й збагатили свій творчий доробок новими творами, серед яких - твори, навіяні літом. До Вашої уваги казка нашої студійки з Городка Олі Попко.


У ювілейний рік для «Джерельця» і його керівника Марії Йосипівни Людкевич публікуємо твори наших студійців, присвячені рідній студії і улюбленій поетесі.

До Вашої уваги – нарис Олі Попко «Моє «Джерельце».

А цей акростих – посвята Марії Людкевич до ювілею старости «Джерельця» Богдани Синякевич.

Прочитавши підбірку віршів Марії Людкевич у газеті «Літературна Україна», наш прозаїк Богдан Горон написав коротенькі есеї, взявши рядки деяких з цих віршів за епіграфи. От що у нього вийшло


13.01.13 – щасливий початок відліку ювілейного року


І знову наші студійці – серед найкращих!


«Джерельце» відсвяткувало випускний


«Пригоди на городі» - друга збірка творчої родини Рудиків


Перша збірка поезій Вікторії Стасів


«Пригоди у Львівській аптеці-музеї» і їх юний автор


Потрійна презентація


Вітаємо переможців!


Різдвяно-поетичне свято «Джерельця»


Вітаємо переможців!


Творча зустріч із членами редакційної ради альманаху «Жила» (м. Київ).


Учасники літературної студії «Джерельце»:

         
         
     

 

 1. Кравець Анна, СЗШ № 99, 11 кл.
 2. Ключківська Христина, ПШ – Г «Відродження», 11 кл.
 3. Поліщук Андріана, СЗШ № 70, 8 кл.
 4. Стасів Вікторія, гімназія «Престиж», 6 кл.
 5. Думанська Марта, класична гімназія, 6 кл.
 6. Думанська Романа, класична гімназія, 8 кл.
 7. Романцова Марина, Львівське музичне училище ім. С. Людкевича, І курс
 8. Синякевич Богдана, Львівський навчально-виробничий комплекс ім. В. Стуса, 9 кл.
 9. Піскозуб Дарія, ССЗШ № 37, 9 кл.
 10. Рудик Микола, Городецький НОК № 2, 5 кл.
 11. Олексієвець Соломія, Рудківська гімназія, 11 кл.
 12. Горон Богдан, ССЗШ № 37, 9 кл.
 13. Попко Ольга, ЗОШ № 5 м. Городок, 5 клас
 14. Янковенко Уляна, СЗШ «№ 91, 11 кл.
 15. Гошко Ірина, СЗШ № 76, 10 кл.
 16. Сватюк Ольга, Львівська лінгвістична гімназія, 5 кл.
 17. Дімітров Олександр, Львівський професійний ліцей харчових технологій, І курс
 18. Турчак Євгенія, Дрогобицький педагогічний університет, І курс
 19. Копитко Оксана, СЗШ № 38, 8 кл.

Літературна студія «Джерельце»


Два рази на місяць, у неділю, відома львівська поетеса

Марія Людкевич запрошує на уроки поетичної майстерності  всіх,

хто мріє писати хороші вірші.

Приходьте і вчіться!

 

     «Джерельце» наповнює літературні ріки 

          22 роки у Львівській обласній бібліотеці діє літературна студія «Джерельце», якою незмінно керує відома письменниця Марія Людкевич. Студійці збираються у неділю двічі на місяць, читають свої твори, обговорюють, висловлюють побажання і зауваження щодо написаного товаришами. Марія Йосипівна дуже тактовно і ненав’язливо висловлює свої критичні думки.

 

Тут панує атмосфера дружби, взаєморозуміння і творчості. На засідання приходять також знані письменники і поети: Микола Петренко, Олесь Гордон, Роман Іваничук, Ігор Гургула, Ігор Калинець та багато інших. Вони теж із цікавістю слухають твори юних літераторів і беруть участь в їх обговоренні.

 

Літстудія «Джерельце» активно співпрацює із київським журналом «Дніпро», куди регулярно надсилаються твори студійців. Оповідання Олександра Дімітрова «Відображення» було опубліковано у №2 за 2011 рік цього журналу. Учасники студії є постійними дописувачами до газети «Галицьке юнацтво» та дитячих журналів. Серед випускників «Джерельця» є уже знані письменники, журналісти, кілька з них є членами Спілки письменників України. В творчому доробку «Джерельця» - 4 збірки поезій. Поетичні твори юних літераторів друкуються на сторінках журналу «Дніпро», виходять окремими збірками. Літстудія «Джерельце» - прекрасна школа для тих, хто пробує свої сили на літературній ниві. Тут виховуються справжні майстри пера, які постійно вдосконалюють свій хист і з часом стають професійними літераторами.

 

 

 

Лазарчик Вікторія

Наші партнери