Новини Code Club

Бібліотекар як волонтер Code Club Ua

Бібліотекар як волонтер Code Club Ua

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

23 січня у головній локації Code Club Lviv - Львівській обласній бібліотеці для дітей стартував одноденний інтенсив, воркшоп: "Бібліотекар як волонтер Code Club Ua". 

Клуб кодування

Клуб кодування "Code Club Ua"

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Щонеділі інтернет-центр нашої бібліотеки перетворюється на справжній клуб кодування "Code Club Ua". Адже у нас тепер цілих п'ять груп дітей, які з великим задоволенням вивчають ази програмування. Саме такі невимушені та в ігровій формі заняття сприймаються якнайкраще.

Вітаємо в нашій команді волонтера Мазуревич Юрія, який долучився цієї неділі з курсом основ програмування на базі мови "Skratch". З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!)

P.S: Якщо ви хотіли б організувати "Code Club Ua" у своїй бібліотеці чи школі, просимо звертатися за номером телефоном 235-87-47.

Клуб програмування «Code Club UA» продовжив свою роботу

З початком нового навчального року успішно розпочав свою роботу в нашій бібліотеці і клуб програмування «Code Club Ua». На сьогоднішній день працює вже 4 групи. Так успішно триває навчання з програмування за модулем «Sсratсh», «Веб-розробки:HTML+CSS» та  мови програмування "Javascript", під керівництвом наших волонтерів Оксани Шишки, Олександра Казмірчука, Віктора П’ятака та Насті Костів. 

Діти в захваті від навчання та власних проектів. Будуємо IT-майбутне України разом! Приєднуйтесь!

Другий випуск Code Club Ua!

Другий випуск Code Club Ua!

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Ще один випуск Code Club Ua у нашій бібліотеці. На цей раз старша група волонтера Назара Вовк: "Веб-розробка: HTML+CSS". Діти пройшли грунтовне навчання та з успіхом завершили курс. Вітаємо їх з отриманням сертифікатів та з першим кроком в сферу інформаційних технологій. Адже ІТ- майбутнє України.

Перший випуск учасників Code Club UA

Перший випуск учасників Code Club UA

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

В неділю, 14 травня, у Львівській обласній бібліотеці відбувся перший випуск учасників Code Club UA
32 учні отримали сертифікати про закінчення навчання. 

Вчимося з задоволенням!

Вчимося з задоволенням!

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Інформаційні технології продовжують все більше захоплювати користувачів Інтернет-центру нашої бібліотеки. Завдяки волонтеру Владу Карнаушенко стартувала ще одна група з вивчення "Основи HTML+CSS". Вітаємо в нашій команді!

Code Club у нашій бібліотеці - це веселі і креативні заняття

Навчальні курси з Code Club у нашій бібліотеці - це веселі і креативні заняття, які щонеділі продовжують навчати дітей програмувати, створювати анімацію і веб-сайти. Діти отримують задоволення від перебування у нас і не сприймають це як ще один шкільний урок.

В неділю Інтернет-центр нашої бібліотеки перетворився на маленький IT-острів.

Сьогодні стартувала ще одна група #Code Club Ua.  Вітаємо нових кодівців і бажаємо успіхів у безмежному світі програмування.

Велика подяка нашим волонтерам #Oksana Shyshka та #Oleksandr Kazmirchuk.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича