Code Club Ua

Зображення для новини 'Code Club Ua'

«Code Club Ua» - мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-16 років, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти.

Львівська обласна бібліотека для дітей є головною локацією «Code Club Ua» на Львівщині та координує роботу гуртків програмування по всій області. Були створені навчальні програми для різних вікових категорій: кодування для дошкільнят, на базі студії Code.org, програмування на базі «Scratch» для дітей 9-11 років, «Веб-розробка: HTML+CSS» - 12-14 років, програма  «Java Script» та «PYTHON» - 14 -16 років.

https://www.facebook.com/codeclublviv/

Офіційний сайт -  https://codeclub.com.ua

Усі новини

Бібліотекар як волонтер Code Club Ua

Бібліотекар як волонтер Code Club Ua

Опубліковано 24 січня 2018 о 08:37

23 січня у головній локації Code Club Lviv - Львівській обласній бібліотеці для дітей стартував одноденний інтенсив, воркшоп: "Бібліотекар як волонтер Code Club Ua". 

Клуб кодування

Клуб кодування "Code Club Ua"

Опубліковано 30 жовтня 2017 о 09:43

Щонеділі інтернет-центр нашої бібліотеки перетворюється на справжній клуб кодування "Code Club Ua". Адже у нас тепер цілих п'ять груп дітей, які з великим задоволенням вивчають ази програмування. Саме такі невимушені та в ігровій формі заняття сприймаються якнайкраще.

Вітаємо в нашій команді волонтера Мазуревич Юрія, який долучився цієї неділі з курсом основ програмування на базі мови "Skratch". З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!)

P.S: Якщо ви хотіли б організувати "Code Club Ua" у своїй бібліотеці чи школі, просимо звертатися за номером телефоном 235-87-47.

Клуб програмування «Code Club UA» продовжив свою роботу

З початком нового навчального року успішно розпочав свою роботу в нашій бібліотеці і клуб програмування «Code Club Ua». На сьогоднішній день працює вже 4 групи. Так успішно триває навчання з програмування за модулем «Sсratсh», «Веб-розробки:HTML+CSS» та  мови програмування "Javascript", під керівництвом наших волонтерів Оксани Шишки, Олександра Казмірчука, Віктора П’ятака та Насті Костів. 

Діти в захваті від навчання та власних проектів. Будуємо IT-майбутне України разом! Приєднуйтесь!

Другий випуск Code Club Ua!

Другий випуск Code Club Ua!

Опубліковано 28 травня 2017 о 15:24

Ще один випуск Code Club Ua у нашій бібліотеці. На цей раз старша група волонтера Назара Вовк: "Веб-розробка: HTML+CSS". Діти пройшли грунтовне навчання та з успіхом завершили курс. Вітаємо їх з отриманням сертифікатів та з першим кроком в сферу інформаційних технологій. Адже ІТ- майбутнє України.

Перший випуск учасників Code Club UA

Перший випуск учасників Code Club UA

Опубліковано 15 травня 2017 о 12:08

В неділю, 14 травня, у Львівській обласній бібліотеці відбувся перший випуск учасників Code Club UA
32 учні отримали сертифікати про закінчення навчання. 

Вчимося з задоволенням!

Вчимося з задоволенням!

Опубліковано 16 березня 2017 о 08:39

Інформаційні технології продовжують все більше захоплювати користувачів Інтернет-центру нашої бібліотеки. Завдяки волонтеру Владу Карнаушенко стартувала ще одна група з вивчення "Основи HTML+CSS". Вітаємо в нашій команді!


 

 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»